Среща на форума - Стара Загора 28-29 април

  • 20 243
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Дано този път сме по-вече!Ей това много ми допадна,широко,с място за децата където да лудуват http://www.tryavna.bg/web/villarai
ivka10 Защо да пускаме нова тема-тука всеки да си каже  Mr. Green без бой ще може ли да дойде  newsm78само да уточним датата и ще се преброяваме

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Дано този път сме по-вече!Ей това много ми допадна,широко,с място за децата където да лудуват http://www.tryavna.bg/web/villarai
ivka10 Защо да пускаме нова тема-тука всеки да си каже  Mr. Green без бой ще може ли да дойде  newsm78само да уточним датата и ще се преброяваме
И тук става. Hug
Аз търсих рових за Трявна ама нищо не откривам дето да ми хване окото.Попаднах на ето тази почивна станция,ако се съберем повечко хора.Ако в действително е такова на снимките,аз съм очарована. Grinning
http://velista.veliko.info/galeria.html
П.П.Дидка сега видях,че си пуснала линк.На мен ми харесва.А и виж може да си готвим самостоятелно.Някой хора са експерти по-скарата. Mr. Green
Те си знаят кои са.

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Та значи,да почваме да се броим тогава:Нас ни бройте 4 бр. Mr. Green
Да сме живи и здрави до тогава,там сме. Mr. Green
П.П.Ани ако искаш пусни една анкетка тука в темата,то не че няма да се преброим и тука де,ама.....

# 18
  • Мнения: 3 715
Нас ни бройте двама. Но понеже имаме да уреждаме едни бюрократични неща около колата, ще дойдем ако е на място, до което има някакъв, какъвто и да е транспорт, защото до това време няма да сме ги уредили. Ако е място, да което се стига само с автомобил, най-вероятно няма да можем да дойдем.
Иначе за дата предлагам последния уикенд на април.

Дано не ме вземете за претенциозна, но ще направим всичко възможно да дойдем, където и да е.
А във Вонеща вода е супер, бях там на един лагер и имам страхотни спомени.

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 18:01 от kakayaka

# 19
  • София
  • Мнения: 533
Ние сме трима Simple Smile

Ето тук има много хотели, почивни станции, къщи за гости:

http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=4&c=16

Линкът не се отваря както при мен, не знам защо - като се напише ТРЯВНА във фраза за търсене и излиза всичко.

# 20
  • Мнения: 677
Страхотна идея за края на април в Трявна,това е мой любим град свързан с различни емоции.Ще се опитам да разпитам нашите познати от Варна,които преди живееха в Трявна,може да ви помогна.Ако навия моята приятелка от дете,която си осинови момченце да дойде с мъжа и,значи и ние ще дойдем всички-общо 6 бр.(4 голями и 2 деца).Дано се навият защото ние сме без кола и ще ни е трудно придвижването,по-точно сина ни трудно издържа,ако не е нощ.когато се пътува.Това е от мене.Ще се моля да се сбъдне идеята ни.Всичко добро и ще пиша ако науча новини за хотел или станция.

# 21
  • Мнения: 1 652
Maxim Hug Hug Hug

каква приятна изненада! Толкова те мислих!Вече се бях отчаяла!Ей, здрава да си! И ти и рожбата ти! Hug

За срещата сме двама- Боби и мама- където и да е, когато и да е.

# 22
  • Мнения: 1 843
Живот и здраве, ако всичко е наред до април - май, ние ще бъдем най-малко трима. Пълния комплект, иначе е четирима.

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ние ще сме четиримата Hug нямам търпение да видя тия които вече познавам  kiss cheers а с още по-голямо нетърпение да се запозная с останалите
 ThinkingМожем да помолим да ни се закове темата за да не я търсим по страниците-все пак има много време до евентуалната среща Hug даже ей сега ще го сторя

# 24
Максим,

много ме зарадва!!! Чудесна новина, особено след толкова дълга тишина:)

Нека сте щастливи, усмихнати и по - малко сополиви:)   bouquet

А за срещата чудесна идея. Бихме се включили с удоволствие. Вече и Боби порасна и ще му е много по-забавно. Трявна е чудесно място. Ако има нужда бих с включил в организацията.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 324
Честито, Maxim! Желая ти много здраве и велико търпение.

Живот и здраве /да не ни мине котка път, да не чуе дявола и т.н., защото, когато планирам нещо обикновено положението се скапва/ ще дойдем две. Много ми харесва идеята за Трявна. Надявам се да се съберем повече хора.
Ако има по-нетърпеливи от София може да направим един уикенд на Витоша, да се потъркаляме в снега.
Мечтая за момента, в който на въпроса "еди кой си осиновен ли е" да отговоря "ДА".
Щастлива 2007 година на всички!

# 26
  • космополитно
  • Мнения: 941
Ей, че чудестна идея!... И за деца и за родители ще е ценно да се знаем и имаме! В мислите ни да сме подкрепени от факта:"Много сме!Силни сме!"
От самото начало си знаех, че се полага срещата да е през Април - в чест на автора на идеята! Flowers Sunflower
Потръгна " застрашително" откъм хрумки: кога, къде, как, но изумително бързо народа се  структурира и обедини! family6
Дори от идея за среща на национално ниво има  вече и оферта и за създаване на традиции на регионално ниво! Hug

Ако има по-нетърпеливи от София може да направим един уикенд на Витоша, да се потъркаляме в снега.

Аз винаги съм "За", когато се отнася за контакти и купони! Дори приятелите ми ме закачат (не без основание), че на въпроса "Искаш ли?...", отговора ми винаги е положителен - независимо от продължението! newsm26
Та , подкрепям идеята с много ентусиазъм. Ако не присъствам физически, духом ще съм там... И ако не дойда няма да е от нежелание, а  вероятно по транспортни причини или поради недостатъчен адаптационен етап за малката. До края на месеца се надявам да сме у дома най-сетне! Но знае ли човек!?... и смее ли да се похвали!?... след всички абсурди и изкуствено преекспонирани "затруднения"! newsm12
Има време... Да действаме: аз в насока преодоляване на двете гореописани предполагаеми  препъни камъчета!  tiptoe

# 27
  • космополитно
  • Мнения: 941
Maxim, честита радост!
Първата ми асоциация бе за максимум: здраве, любов, успешност и взаимност във всичко, което предстои в дома Ви!  newsm51

# 28
  • Мнения: 883
Нас ни бройте трима - живот и здраве, ще дойдем. Надявам се придвижването от Русе до Трявна да не е безумно трудно. Била съм там, но тогава имахме кола  Confused
Както и да е, може да ни спре само нещо непредвидено
28-29 април мисля, че е подходящо време
Дефи

# 29
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ние за жалост до Трявна няма да можем да се довлечем ... особено на празник /винаги сме организирани семейно тогава/, но ако има среща на "окръжно ниво" /в голямото село София или пък на Витоша/ ще се включим с желание.
А пък в Трявна миналата година бяхме на Цветница в Балювата къща и сме очаровани от топлото посрещане на младите собственици - водиха ни на пикник, църква и пр. ... така че горещо я препоръчвам /не е лукс, но е приятно/.

Общи условия

Активация на акаунт