Среща на форума - Стара Загора 28-29 април

  • 20 254
  • 440
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 677
Аз гласувах за 5 и повече,че незнаех как да пиша в анкетата.Ние сме двама възрастни + 1 дете и още едно познато семейство,които също си осиновиха момиче.Значи общо 4 големи хора и 2 деца на 5 годинки.
Надявам се,всички да сме здрави и дасе видим.Прегръдки

# 76
  • Мнения: 273
А пък аз не съм сигурна дали гласувах в анкетата и за да не надувам допълнително лройката ще си кажа тук - ние сме двама възрастни и две деца, като за бебето не съм сигурна. А някой от вас, по някакъв начин преглеждал ли е дългосрочни прогнози за времето, че тази Баба зима както се забави, дано не ни изненада из бунгалата.

# 77
  • космополитно
  • Мнения: 941
Привет на всички!    bouquetВсе още съм в интернет немилост, но си мисля за всички Вас! Отново не съм чела почти нищо, но се втурвам направо в тази тема от страх поради изпуснат срок за заявяване да не изпусна  и предстоящото  чудесно събитие.
Гласувах за 6 човека (три майки и три деца: на 2, 5,12 г.) От тази бройка най -"За" съм аз и мъничето на 2 г. -няма как : където мама там и тя и обратно. Двойка втора е почти толкова сигурна ( оставят си някакви проценти несигурност за евентуални инцидентни събития). Майката с 12г. младеж много иска да присъстват, но 21 Април й е твърде далеч за да предвиди личните и служебните си ангажименти тогава.
Дано не затруднявам сумиращия бройката желаещи с тези детайли, но  действително има още доста време и непредвидими събития! Hug

# 78
  • Мнения: 441
момичета, благодаря на всички

ето списъка, който естествено ще търпи измененния

Дефи 1+2
Salita 2+1
kakayaka  2
ivka10 2+2
Maxim 1+1
Дидка 2+2
Креми 2+2
теа 2+1
zoika 4+2
DarZaMen 2+2
ralissa 1+1
ros_bul 2+1
venecias 3+3
тонни 2+1
orange72 2+1
iva_d66 4+2  и още 2+1 без спане
Ani_M 2+2
mar_mar 2+1
darena 1+1
април 2+1

предварително се извинявам, ако не съм изписала нечий ник правилно, списъка го правих по реда на включвания в темата, като без малко да пропусна себе си Wink

общо 42 възрастни и 30 деца

пишете ми в темата или на лични за корекция





Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 20:56 от Април

# 79
  • Мнения: 3 715
Аз поканих една приятелка, която е осиновена и имат желание да дойдат с майка си и детето, но на тях също им е доста далеч във времето и не могат да кажат толкова рано. Дали да не предвидим някаква бройка за такива случаи?

# 80
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
общо 42 възрастни и 30 деца





Ехе,колко много сме се насъбрали. Grinning
Аз обаче си мисля,че ако това е окончателната бройка,трудно ще намерим,било хижа или семеен хотел,който да ни побере. newsm78

# 81
  • Мнения: 883
Що се отнася до мен бройката е вярна 1 (аз) + 2 (децата)
Говорих с две приятелски семейства с осиновени деца, на 13 и 11 години, но те не са им казали, че са осиновени и се притесняват че срещата може да стане повод за проблеми  #Crazy
От друга страна, може пък общуването с толкова много прекрасни деца, които са в същата ситуация да е добър момент и начин за разговор по въпроса и разкриване на тайната  newsm78
Ако променят мнението си веднага ще пиша.
Мисля, че какаяка е права като предлага да предвидим една допълнителна бройка за краен случай.
Но искам да ви кажа, че и така бройката ми звучи многообещаващщо  Grinning

# 82
  • Мнения: 883
Може би ще ни трябва почивна станция?  newsm78

# 83
  • Мнения: 441
да, почивна станция ще ни събере мисля

сигурна съм, че бройката и хората ще се променят във времето, но нали си говорим,че това е около...

давайте предложения,нали за това го мислим толкова от рано(така ли се пише)

почвна станция или бунгала на тихо и спокойно, не много луксозно място, да има полянки и място за игра на децата...за около 40-50 възрастни с почти толкова деца Simple Smile


и не на последно място да има къде да се съберем на маса cheers

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 13:27 от Април

# 84
  • Мнения: 1 843
ето списъка, който естествено ще търпи измененния

DarZaMen 2+1 ?(2+2)

Значи, ако всичко е наред, живот и здраве ще бъдем четирима. Двама възрастни и две деца.

# 85
  • космополитно
  • Мнения: 941

...списъка, който естествено ще търпи измененния

venecias 3(+1) възрастни+3 деца


Април, знам, че организацията на събитие от такъв мащаб е сложна мисия и съжалявам, че почти веднага внасям промяна. Но ми хрумна newsm78 smile3555, че би била добра стратегия да вземем и баба с нас.

Подкрепям и какаяка:
Аз поканих ... и имат желание да дойдат ..., но на тях също им е доста далеч във времето и не могат да кажат толкова рано. Дали да не предвидим някаква бройка за такива случаи?[/b]

Доколкото зависи от мен друга промяна не би имало (вече уточних, че част от моите поканени имат подобни тревоги от неочаквани събития,възникнали във времето, които да ги възпрепятстват).

# 86
  • Мнения: 441
Venecias, имам принос в организацията, до толкова, че влизам много често във форума и не ми представлява трудност да броя Simple Smile

освен това идеята е страхотна, както всички вас искам да съчетая една разходка  с приятна емоция, съчетана с любопитство и нетърпение да ви видя на живо

при нас нещата също са много динамични и не зная дали ще можем да дойдем, но нека опитаме все пак

очаквам от повечето от вас  идеи къде може да запазим място, освен на Вонеща вода и бунгалата и да пусна нова анкета за мястото

Дефи 1+2
Salita 2+1 без спане
kakayaka  2
ivka10 2+2
Maxim 1+1
Дидка 2+2
Креми 2+2
теа 2+1
zoika 4+2
DarZaMen 2+2
ralissa 1+1
ros_bul 2+1
venecias 3(+1)+3
тонни 2+1
orange72 2+1
iva_d66 4+2  и още 2+1 без спане
Ani_M 2+2
mar_mar 2+1
darena 1+1
април 2+1




Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 12:59 от Април

# 87
  • Трявна
  • Мнения: 174
Момичета, едва днес съм вече малко поосвестена и бързам първо да отметна ангажимента си.Определено ще остане Вонеща вода-голямата станция на Газстрой, мисля че в Трявна на тази внушителна обща бройка отговарят 2-3 големи и съответно по-луксозни хотели / Ралица, Сезони, Балюва къща/.Никакви вили и семейни хотели няма да ни поберат  Simple SmileАко някой друг има предложение за удобна станция, нека пише... А колкото до нашето семейство, в анкетата не ни бройте- ако е Трявна е безмислено, а ако е Вонеща вода - ще дойдем да ви видим на място, но няма да нощуваме / с тази малка принцеска ме е страх - много е мъничка още .../

# 88
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510


при нас нещата също са много динамични и не зная дали ще можем да дойдем, но нека опитаме все пак


Аааааааааааа,Ани да си ги нямаме такива. Mr. GreenНе знаела дали щеле ид дойдат,отсъствия не се приемат. Mr. Green
Аз от две седмици не спа като хората от мерак по тази среща,пък вие...........
Сарлита,вие си знаете най-добре,какво е добре и какво не за малката принцеса,но само да си кажа пак аз мнението,без да ми го е искал някой,че чистият въздух ще и се оттрази определенно добре.
 На срещата във Арбанаси,преди да тръгнем Боби нямаше никакви признаци на разболяване или поне на кашлица,тръгнахме сутринта и Боби се разкашли във колата.
Кашлицата му продължи през  целият ден и вечерта а също и на следващият ден.
Чак ми стана неудобно от другите майчета,че боби кашли. Sad
Но наистина,ако имаше някакви признаци на кашлица преди да тръгнем,въобще нямаше да се реша да тръгваме.
Знам колко е неприятно,да си заведеш някъде здравото дете,а някое друго да се сополиви насреща му и да кашли пред лицето му.
Та мисълта ми беше за друго.
На следващият ден, когато трябваше да се прибираме,по пътя,кашлицата на боби изчезна така,внезапно,както се и беше появила.
Нямам друго обяснение,освен,че смяната на климата му подейства благоприятно и кашлицата му изчезна внезапно.
П.П.Абе ДарЗаМен,къде отиде хубавият ти аватар на Ирина а?
Аз по него познавах,че писанието е твое,без да гледам никът.
Ако трябва да бъда честна,ми беше много приятно да гледам Ирина,като твой аватар,отколкото,голото дупе на това човече. Mr. Green

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 12:14 от ivka10

# 89
  • Мнения: 1 843
П.П.Абе ДарЗаМен,къде отиде хубавият ти аватар на Ирина а?
Аз по него познавах,че писанието е твое,без да гледам никът.
Ако трябва да бъда честна,ми беше много приятно да гледам Ирина,като твой аватар,отколкото,голото дупе на това човече. Mr. Green

Aми майчина ревност.  Embarassed Разписах се малко и по едни други форуми на бг-мама и от странни мераци за протекция на детенце, го елиминирах...(опа. аватара, не детенцето!)

Но въртящото се дупе й пасва идеаааално! Такава шушумига е станала! А любим момент от деня е вечерното къпане, чак ми се сърди, ако кажа, че само ще миеме дупето и зъбите...и обикновено е придружено с тичане из къщата и скандиране: Го-ли-чка! Го-ли-чка! Го-ли-чка!

Та не е случаен аватара... Wink

Общи условия

Активация на акаунт