Нашите кухни - тема 94

  • 42 996
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41 672
На първо време каква да е лакова боя, пак ще личи, но няма да бие на очи. Иначе само нова плоскост ще е същата.
Може да пробваш и с това, за друго е, ама може да стане:
https://bauhaus.bg/lepilo-techen-emayl-bison/p/20640

# 46
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Този детайл врата ли е или лице на чекмедже?

# 47
  • Мнения: 11 464
Лице на чекмедже.

# 48
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Може да го завъртите на 180 градуса и дефекта ще иде отдолу. Същия може да го намажете с нещо, но би трябвало да не го виждате поне.

# 49
  • Мнения: 481
Здравейте,  с какви фурни за вграждане сте вкъщи и от какво сте доволни и недоволни в тях? Благодаря

# 50
  • Мнения: 2 026
Благодаря момичета , имам още хиляди въпроси , но най-належащите - може ли гръбчето на кухнята зад плота да е плоскост ПДЧ 18 мм , само такъв вариант има за десена който търся .Има ли някакви съществени причини поради които се иска специален гръб  Иначе като характеристики за плоскостта е посочено
Замърсяванията могат да бъдат отстранени с влажен парцал или микрофибърна кърпа. Меламиновите повърхности не се нуждаят от обработка със защитни препарати и регулярни грижи. Напълно безопасен при контакт с храни.

# 51
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Проблема е зад котлона, ако имате газ пдч-то ще се прецака по-бързо. Покажете цвета който сте си избрали.

# 52
  • Мнения: 2 026
Няма газ, на индукция са котлонит
https://www.jaf-bulgaria.com/shop/ploskosti/dekorativni-ploskost … 642-st16~p7246565
ПДЧ Egger Хромикс бронз

# 53
  • Мнения: 11 464
Може да го завъртите на 180 градуса и дефекта ще иде отдолу. Същия може да го намажете с нещо, но би трябвало да не го виждате поне.
Няма да стене, защото ще трябва и на дръжката да смяна мястото и ще стане много мазало....иначе първото за което се сетих беше това.

Сега ми звънна майстора и даде решение на проблема ми. При поръчката в Турция бяха ми объркали на чекмеджетата размера на вратичките и не само това (ако помните), та една беше останала. У дома е и той твърди, че тя може да се замени. Довечера като се пробера ще меря и ще ги чакам да дойдат да оправят друг проблем по кухнята и тогава да заменят вратичката. Голям зор с тез вратички, не съм предполагала изобщо, а са майстори и това им е по цял ден работата!
Аз и девер ми оня ден за два дни сглобихме по мой проект и по негово изчисляване цял коридор (ако искате ще ви покажа снимки), ние сме хора който не се занимаваме с това, правила съм го в живота си 2-3 пъти само. Как нямахме нито една грешка, но за да не е идеално всичко от купените дружки, едната беше с дефект, та днес ще я връщам.......Извинете за отклонението Simple Smile

# 54
  • Раковски
  • Мнения: 2 172
Всичко зависи от това с какво е ангажиран бъбрека в главата.
ПДЧ Egger Хромикс бронз, гледайте дали ще ви стигне размера, ако кухнята е 3м трябва да наддавате ама не е много за предпочитане. Гледайте и релефа, че тия гадни малки дупки не се чистят лесно.

# 55
  • Мнения: 10 746
Здравейте,  с какви фурни за вграждане сте вкъщи и от какво сте доволни и недоволни в тях? Благодаря
Беко и Тека. На Бекото перката му (по-скоро болта, който държи перката) ръждяса и падна, иначе много добре си опича. Теката има една допълнителна джаджа-релса за изтегляне на тавите. Тя много ме кефи. Не съм готвила още на нея, за да споделя как пече, ама майка ми не е много доволна.

# 56
  • Мнения: 481
Здравейте,  с какви фурни за вграждане сте вкъщи и от какво сте доволни и недоволни в тях? Благодаря
Беко и Тека. На Бекото перката му (по-скоро болта, който държи перката) ръждяса и падна, иначе много добре си опича. Теката има една допълнителна джаджа-релса за изтегляне на тавите. Тя много ме кефи. Не съм готвила още на нея, за да споделя как пече, ама майка ми не е много доволна.

Кой е модела на теката и от какво не е доволна майка ви? Аз съм се спряла на тека Master Pizza, но още се колебая.. харесах си и на бош и на аег 🙄

# 57
  • Мнения: 10 746
Здравейте,  с какви фурни за вграждане сте вкъщи и от какво сте доволни и недоволни в тях? Благодаря
Беко и Тека. На Бекото перката му (по-скоро болта, който държи перката) ръждяса и падна, иначе много добре си опича. Теката има една допълнителна джаджа-релса за изтегляне на тавите. Тя много ме кефи. Не съм готвила още на нея, за да споделя как пече, ама майка ми не е много доволна.

Кой е модела на теката и от какво не е доволна майка ви? Аз съм се спряла на тека Master Pizza, но още се колебая.. харесах си и на бош и на аег 🙄

Teka Wish 6545 с телескопични водачи и изкачащи бутони. Ами, тя твърди, че не можела да уцели температурата на която да пече равномерно баница и някакъв неен сладкиш. Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 1 428
Здравейте,  с какви фурни за вграждане сте вкъщи и от какво сте доволни и недоволни в тях? Благодаря

С Electrolux от серия 600 с пиролиза и съм много доволна от нея, нямам забележки. Има сума ти варианти за настройване къде и как да пече, има си телескопичен водач, за парата сипвам вода направо вътре, а пиролизата е нещо, което не бих заменила, много улеснява чистенето.

# 59
  • Мнения: 413
Някой от вас да е слагал огледален цокъл на кухня?

Общи условия

Активация на акаунт