на 4 месеца яде само 3 пъти

  • 975
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 757
А с кой размер биберон я храниш? Да не е малка дупката и да се дразни вече? При нас имаше подобен проблем и като взех следващия размер вече е ОК!

# 16
  • Мнения: 209
Не е малък- 3-ката на Авент. В малкото, когато е гладна, добре си дърпа от него.
Възможно ли е да и е омръзнало това мляко? Дали да не пробвам да и го сменя?

# 17
  • София
  • Мнения: 5 757
Тогава не знам
За смяна - май не е хубаво да се сменят често, но може просто да не й харесва, на моите кумове бебето (на 7м) не искаше мляко от съвсем малка, бяха с НАН,но го смениха с Аптамил и сега реве за още. На мен ми се струват еднакво гадни, но за тях може би има значение...

# 18
  • Мнения: 209
Тя от самото начало си е на Нутрим, не сме го сменяли досега, ама знам ли newsm78
Притеснявам се по-скоро дали това няма връзка с ранното захранване, защото преди това имаше добър апетит, дали не направих грешка, че послушах педиатъра....

# 19
  • София
  • Мнения: 5 757
А преди през 3ч ли ядеше? И по колко? За захранването - не знам, ние още не сме започнали.
Тук има по-опитни мами, те може да ти помогнат. Успех!

# 20
  • Мнения: 209
Да, до каря на втория месец ядеше като по учебник.

# 21
  • Мнения: 7 803
аз бих спряла п*рето на твое място и да остане само на АМ няколко дни, ако няма ефект връ6т6 п*рето

# 22
  • Мнения: 209
Хм, за това не се бях сетила newsm78
Ще пробвам и това.
Мерси jump.

# 23
  • Мнения: 74
И при нас имаше такъв момент - когато не искаше АМ и ядеше по 60-80 мл на хранене. Храним се 5 пъти на ден, като ядем и плодови, и зеленчукови пюрета, от няколко дни и каша. Но явно е било просто моментно сътояние, защото сега си изяжда по 180 мл, явно си наваксва.

# 24
  • Мнения: 2 197
Имат периоди когато ядат по-малко и такива, когато ядат повече. Изобщо не гледай какво пише, че е нормално. Детето само определя колко иска да яде. И наистина има деца, които ядат по-малко от други. След като наддава добре, изхожда се редовно и е жизнено и енергично, въобще не се притеснявай, независимо какво ти казва педи-то или някой друг. Може би малко сте подранили с новата храна, но доста от нас са захранени по този начин и нямаме проблеми, нали. Моята педиатърка примерно страшно се възмущава, че от 6-тия месец храня дъщеря си по 4 пъти на ден. Но детето не е гладно и не иска повече хранения. И за мен тов е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт