Мами в Италия - част 35

  • 11 281
  • 264
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 467
Zdravei morgause, blagodaria ti vse pak.
Az ve5e vleznah  v 4etvartia mesez i se nadiavam da zapo4na da se podobriavam,pone taka me uspokoiava ginekologa mi,no vse oshte mi e losho i po4ti prekarvam dnite si v legloto.
Ve4e zialata se sfanah.
Za men kakvo da ti kaga giveia v Citta'di Castello(umbria) i tuk sam omagena shtaslivo,no vse oshte se boria s nostalgiata po BG.
Imam mnogo priateli,no vse Italianzi,Balgarite po nashata zona ne sa mnogo,a malkoto koito poznavam vse naduti kokoshki.
Mnogo se radvam 4e vi otkrih,i se radvam 4e ste taka zadrugni i si pomagate mnogo.
Izprashtam pozdravi i zeluvki na vsi4ki.

Не се притеснявай, сега в четвъртия месец трябва да отмине вече  Peace Търпение:)
Поздрави и на теб!

# 76
  • Мнения: 6 167
А аз току-що разбрах, че в Милано трябвало да си резервираш епидуралната упойка!!!!
Егати, аз откъде да знам кога ще родя?????
Правят се разни прегледи преди това, на гръбначния стълб и такива работи, вие чували ли сте?

а кой решава дали ще ти даде епидурална упойка? ти ли?
или не е по желание...

# 77
Blagodaria na vsi4ki za toploto posrehtane,vsi4ki ste mnogo gotini i mi e mnogo priatno da si babria s vas.

# 78
  • Мнения: 6 167
бъбри де))) кажи подробности Wink Mr. Green

Мислех, че си най-близо до мен... ама си на 121 км. Sad

# 79
  • Мнения: 2 804
Привет момичета !  bouquet
Честита ви Нова Година ! Heart Eyes
На всички ви пожелавам много здраве , щастие и дълъг живот !
На Клеми и Влади специални поздрави !!!  bouquet
Браво момичета , да са ви здрави и весели малките юначета !
Ние сме добре днес си се прибрахме в 11 часа и така отмина ни ваканцията и на нас .
Лека вечер !
П.П.
Добре дошла на Ники !

# 80
  • Мнения: 2 804
А Ники , ако искаш някой ден може да се видиме моята зълва живее близо до Сижилло !

# 81
  • Мнения: 6 167
даниелллааааа! добре дошла отново, дружке!
  bouquet

# 82
Ще ми е приятно,макар че Sigilloе на около 100 км от Citta\'di Castello и в моето състояние незнам дали ще изтърпя в колата,но ако искате и имате възможност елате ми вие на гости.Умбря е много красива,и ако не я познавате си струва да я разгледате.
На мен ще ми е приятно а и имам възможност да ви посрешна,в къщи има място за приятели.


nikimau, моля, пиши на кирилица.

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 21:06 от Дивиана

# 83
  • Мнения: 2 804
Лени , мерси   bouquet наистина съм щастлива да се завърна у дома и сред приятелите ми /които сте вие/ !
Ники , ми ще се организираме някой ден пък и все пак не си толкова на далече .
Ти сега си бременей и се радвай на добрата компания !
Тук момичетата са прекрасни !
Аз докато бях бреми с малката ходех в един частен гинекологичен кабинет и бях много доволна , а за изследвания не съм платила и чентезим .

# 84
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Party

Пак съм изпуснала купона  Crossing Arms

Знаех си аз,че ако влизам като гост не съм анонимна  Twisted Evil все още не знам как става  Crazy ,но ще се науча  Twisted Evil

Лени,аз също ходих при един гинеколог на частно,но изследванията са безплатни,тъй като от дистреттото ти вадят БРЕМЕНСКА КНИЖКА и вътре са листчетата с изследванията(има пап-тест,ехографии,кръв и урина с различни параметри всеки месец) по седмици,доктора само трябва да ги подпечатва и подписва  Peace
Може би ако е нещо специално като изследване се заплаща или може би доктора на Соня   не е АСЛ или не знам как се казва точно!

Моргъс,количката е супер,но за таз цена не бих я купила!Пренатал за големите бебешки покупки е скъп!Ние пазарувахме от ИО БИМБО и ИДЕАЛ БИМБО,но сигурно и вие имате някой супер-бебе маркет наблизо Peace

Дааниии,добре завърнала се Peace Разказвай как сте???


Ники добре дошлаааа   bouquet

# 85
Momi4eta kak pishete na kiriliza,moiata klaviatura ne mi pozvoliava!Bo

# 86
  • Мнения: 2 804
Здрасти Кала , пътуването ни мина добре в Гърция преспахме във Вериа , иначе през ноща щяхме да сме в Игуменица и щяхме да се съсипеме .
Пътя беше малко по-лесен тъй като магистралата на гърците е в строеж и имаше малко повече път по нея .
Иначе участъка в планините беше бая опасен не зависимо , че пътя беше изчистен от снега .
Децата са добре , но бая се разлигавиха при престоя ни там .
Самира напредна с българския и сега ми е много смешна като ми говори .
Малката се кара и се бие и започва да ме плаши .
В общи линии е това .
Кала , как е Марко ?

# 87
  • Мнения: 1 467
Кала, тази количка е от онлайн магазин, въобще не си мисля и за Пренатал, там би струвала много повече...

# 88
  • Мнения: 2 804
Ники , отиваш на старта кликваш върху панелло ди контролло там натискаш -Опциони интирноциони .
След което отиваш на лингуе влизаш и натискаш детали от там си добавяш езика който те интересува .

# 89
  • Мнения: 3 425
Ники , отиваш на старта кликваш върху панелло ди контролло там натискаш -Опциони интирноциони .
След което отиваш на лингуе влизаш и натискаш детали от там си добавяш езика който те интересува .


Друг по-лесен начин според мен е....Тук,където пишем в горния десен ъгъл(точно под ТЪРСЕНЕ)  пише  KREDOR и пред него излиза ЕН,но ако кликнеш на ЕН ти излиза и БДС и фонетична кирилица  Peace Понякога не се зарежда,но като рифрешнеш 2-3-55пъти страницата се показва...ако и тогава не се покаже извиняваш се и пишеш на латиница Whistling аз така правя  Joy 

Общи условия

Активация на акаунт