Как се пазите?

  • 3 051
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
И ние вече 4 години се пазим с "обещания"  Whistling и внимание  Blush

# 16
# 17
  • Мнения: 819
След като родих си сложих спирала.Преди това с хапчета  Peace

# 18
  • Мнения: 817
С едни вагинални глобули..............

# 19
  • Мнения: 2 258
Като родя мисля да заложа на таблетките.Иначе се пазехме с прекъсване.Само да уточня,че бременността ми не е случайна де  Laughing

# 20
  • Мнения: 461
По-сигурен начин едва ли има  Party Wink

# 21
  • Мнения: X
Аз съм от тия 3%, които хващат и с хапчета ,а от спиралите ме е страх. Затова-да живее презерватива! Ако се случи да се скъса-Постинор или Ескапел.А тия вагинални глобули.....  много гадни на вкус, бе..............

# 22
Искам да попитам всички които пият противозачатъчни имат ли някакви странични реакции.Аз пия от 1 месец и имам чувството,че гърдите ми с всеки изминал ден стават все по големи и си похапвам повечко.Пия jasmine..........и при вас ли е така?

# 23
  • Мнения: 53
противозачатъчни Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Противозачатъчни - Ясмин.

# 25
  • Мнения: 2 495
Всички вънннннннннн, за сега се опазваме така вече 4 -ри години.
И ние така, като чат-пат използваме нашия приятел Бай Гуминетко Laughing

# 26
  • Мнения: 4 451
Ами и ние с прекъснат полов акт. Ако стане нещо, ами добре дошло!

# 27
  • Мнения: 461
Искам да попитам всички които пият противозачатъчни имат ли някакви странични реакции.Аз пия от 1 месец и имам чувството,че гърдите ми с всеки изминал ден стават все по големи и си похапвам повечко.Пия jasmine..........и при вас ли е така?
Защо ли ми е много познато това чувство?
За по-сигурно виж в обявите с детегледачките - дали ще има свободна след 9 месеца ... Rolling Eyes

# 28
Искам да попитам всички които пият противозачатъчни имат ли някакви странични реакции.Аз пия от 1 месец и имам чувството,че гърдите ми с всеки изминал ден стават все по големи и си похапвам повечко.Пия jasmine..........и при вас ли е така?
  Ами от едните направо полудявах и всяка вечер гонех и пребивах мъжа си smile3512 smile3514 box bash.Какви бяха тия хормони, какво беше това чудо- незнам!?А после пиех NOVINET/те са за нераждали жени/ и се чувствах прекрасно с тях. Мисля пак така да опитам,  с противозачатъчни на същата фирма.

# 29
  • Мнения: 6 911
Засега с презервативи, за най-удачни ги намирам.

Общи условия

Активация на акаунт