Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 426

  • 42 546
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 345
Не мога да слагам снимки и аз, обаче прочетох една теория на конспирацията и искам да я споделя  - за Сепиде. Ами ако е шпионин на иранеца, или още по-лошо - майката на братчето , чиято мисия е да оттвлече Керимшах и за целта той я шантажира ,като държидетето и за разменна монета. А, какво ще кажете, работи им въображението на хората Simple Smile Между другото тя наистина гледа странно и мен ме плаши някак си.

# 736
  • Мнения: 23 319


Мариянка Two Hearts Тахир ти носи подарък!

# 737
  • Мнения: 615
Не мога да слагам снимки и аз, обаче прочетох една теория на конспирацията и искам да я споделя  - за Сепиде. Ами ако е шпионин на иранеца, или още по-лошо - майката на братчето , чиято мисия е да оттвлече Керимшах и за целта той я шантажира ,като държидетето и за разменна монета. А, какво ще кажете, работи им въображението на хората Simple Smile Между другото тя наистина гледа странно и мен ме плаши някак си.

Е, това е страшна теория, изобщо не ми беше минало през ума. Доста ще се задълбочи драмата, ако е така.

# 738
  • Мнения: 23 319
Не мога да слагам снимки и аз, обаче прочетох една теория на конспирацията и искам да я споделя  - за Сепиде. Ами ако е шпионин на иранеца, или още по-лошо - майката на братчето , чиято мисия е да оттвлече Керимшах и за целта той я шантажира ,като държидетето и за разменна монета. А, какво ще кажете, работи им въображението на хората Simple Smile Между другото тя наистина гледа странно и мен ме плаши някак си.

Е, това е страшна теория, изобщо не ми беше минало през ума. Доста ще се задълбочи драмата, ако е така.

Е-е, това направо ще е съсипващо. Нека поне един човек да има около Фара честен.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Момичета, проблемът с качването не е оправен, но ви казвам как може да качвате снимки.
Изпишете това на снимката и си го запазете.
Отваряте да пишете пост, копирате - между скобите слагате адреса на снимката, проверявате в превю дали се вижда и ако е да, това е.

# 740
  • Мнения: 9 345
Става, Марианче



Аз и за пияната Фара си мислех ,че се гаврят с браза на героинята, ама излезе вярно. Най-малкото около Сепде има мистерия, защо не говори, по рождение ли, друго ли, ами ако е на психична основа. И човек наистина би се замислил защо така се закрепи към Фара от нищото Thinking

# 741
  • Мнения: 2 509
Благодаря за превода. 

Мислила съм си каква е истарията на Сепиде .
Очаквам да е мното тъжна и драматична.
Едва ли е доносник на бащата. Феновете започнаха да измислят какво ли не.
С Фара изглеждат доста близки, сякаш се познават отдавна  и знаят тайните  си.
Дали заедно ли са избягали  от Иран  и са дошли в Турция?

Ще видим. На мен Иляс ми беше толкова симпатичен, като прояви човещина и я пусна. След  това се оказа наемен убиец,под прикритието полицай. Rolling Eyes
Благодаря за превода. Аз нямам проблем със споделянето на снимки.

# 742
  • Мнения: 23 319


Кошанер и Акънджъ ще вечерят...

# 743

Общи условия

Активация на акаунт