Любимото ви женско списание?

  • 2 497
  • 63
  •   1
Отговори
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
Да видим кое списание четете и ви харесва. Подредила съм ги според моята лична класация Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 414
От тези Elle най-много ми харесва...
ПРеди бях фенка и на Комсмополитън,но напоследък нещо въобще не ми харесва Thinking

# 2
  • Мнения: 463
нямам такова!

# 3
  • Мнения: 661
МАКСИМУМ newsm26

# 4
  • Мнения: 2 229
Нямам, не чета списания изобщо от доста време. Преди си купувах Космополитън, но като видях колко много съм събрала и изчислих колко пари съм дала за тия глупости, спрях. Shocked

# 5
# 6
  • Мнения: 1 354
Ами на мен любимото ми списание е "АННА". Доста е обемисто,цената не е висока и има по абсолютно всички възможни теми написано по нещичко.
Напоследък чета "Журнал за жената","На кафе" и "Грация",но "Анна" за мен лично е най-добрия избор. Peace

# 7
  • Мнения: 3 360
Като че ли нямам-чета различни,но никое не следя постоянно Wink

# 8
  • Мнения: 528
Аз съм фен на "Коса и стил" Peace

# 9
  • Мнения: 505
"ЕВА",  въпреки че от време на време ме хваща яд на редакторите му все още смятам че това е най-доброто на пазара.

# 10
  • Мнения: 4 192
Космополитън и Грация най-много ми харесват. Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Нямам, не чета списания изобщо от доста време. Преди си купувах Космополитън, но като видях колко много съм събрала и изчислих колко пари съм дала за тия глупости, спрях. Shocked

Също.
С тази разлика, че аз спрях едва преди няколко месеца, а до преди това имам всички броеве от излизането му. ooooh!
А и спрях, не заради парите, а защото вече не ме вълнува толкова тематиката, предвид, че е за неомъжени девойки по-скоро. Сега съм на тема "Моето бебе и аз" и тем подобни. Whistling

# 12
  • Мнения: 5 476
Нямам, не чета списания изобщо от доста време. Преди си купувах Космополитън, но като видях колко много съм събрала и изчислих колко пари съм дала за тия глупости, спрях. Shocked

 Peace и аз така.Да не говорим,че темите се повтарят...обикновено чета във фризьорския салон..там има от всички Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 6 155
Peace и аз така.Да не говорим,че темите се повтарят...обикновено чета във фризьорския салон..там има от всички Wink
И аз преди си купувах Kосмополитан редовно, но в един момент започна да ми се струва, че чета един и същи брой Rolling Eyes. Освен това има някои особености в стила, които ме дразнят. Crossing Arms
А и по принцип не чета много-много женски списания...

# 14
  • Мнения: 2 258
Харесвам "АННА","Cosmopolitan", "JOY".Обичам да си легна вечер и да се приспя с някое от тези ненатоварващи списанийца.А ако чета последните две,чак и като тийнейджърка мога да се почувствам. Mr. Green Laughing

# 15
  • Мнения: 1 288
не можах да намеря такова, което да ми е интересно. или са предимно за тинейджъри, или вече за по-възрастни жени, или пък са с такива плиткоумни статии и много, много скъпи вещи в категорията модно за сезона.
може би все пак elle от изброените.

# 16
  • Мнения: 463
Нямам, не чета списания изобщо от доста време. Преди си купувах Космополитън, но като видях колко много съм събрала и изчислих колко пари съм дала за тия глупости, спрях. Shocked
И аз преди си купувах Kосмополитан редовно, но в един момент започна да ми се струва, че чета един и същи брой Rolling Eyes.

 Peace

# 17
  • Мнения: 764
Само "Ева",само това списание си струва.Другите са скучни или твърде наивни-например"Космополитен",имам чувството,че всичко вътре измислено на прима виста.

# 18
  • Мнения: 2 211
В "Ева" намирам всичко, което представлява интерес за мен. Не искам да обидя някой, но според мен "Космополитън" е списание за стари моми. Там тематиката, основно се свежда до това как да се държим и да изглеждаме така, че да се харесаме на мъжете. Това много ме дразни.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
От женските списания си купувам само EVA.
Всички отнанали не си заслужават парите според мен, най-вече Космополитън .

# 20
  • Мнения: 1 205
АННА клуб и Коса и стил.

# 21
  • Мнения: 193
Чета Elle, Brava casa и Max /въпреки, че последните две не са точно женски/. Харесвам много рубриките, стила и статиите в тези списания. Освен това съотношението реклама/интересна информация е в полза на инфото в тях.

 

# 22
  • Мнения: 948
Харесвам "Анна" и ''EVA'.Чета ги с интерес и определено ми действат разтоварващо. Hug

# 23
  • Мнения: 6 155
Коса и стил

# 24
  • Мнения: 391
Булката си купува редовно ЕВА, но е купувала и от другите, просто така, да види те как са. Остана на ЕВА, та покрай нея и аз чета от време на време. Дори за мъж в това списание има интересни неща.

# 25
  • Мнения: 4 451
Чета с удоволствие "ELLE". Фаворит ми е. Иначе купувам и "Журнал за жената, както и "На кафе". О, и аз преминах през "Космополитън", но вече не ми допада.

# 26
  • Мнения: 3 423
Никога не съм чела женски списания.

# 27
  • Мнения: 677
"ЕВА"-гот е на пипане..

# 28
  • Мнения: 88
Любимото ми списание, което считам и за добра приятелка, е "Лия". Обичам това списание!

# 29
  • Мнения: 1 953
Не купувам женски списания. Напоследък купувам "Максим" .Забавлявам се с него.

# 30
  • Мнения: 2 401
Купувам единствено  "Коса и стил".

# 31
  • Мнения: 46
Всичките женски списания са създадани единствено и само, за да рекламират луксозни стоки и да ти пробутват някакъв хай-лайфстайл и стандарт, които не би постигнала без да си напазаруваш ултра скъпите стоки, които блестят в тях. Всички статии до една са поръчкови, и явно или косвено, непрекъснато ти набутват някакъв продукт или услуга, които ако не можеш да си позволиш, започваш да се чувстваш неподдържана, непривлекателна и невзрачна. Тоест за да си истинска, себеуважаваща се жена, отиди си купи обувки за 3 бона и крем за 500 лв., понеже в противен случай, ти си никоя. Някоя си решила, че ще става дизайнер, отива в редакцията, плаща 800лв. и пишат за нея две страници с каквито си поиска глупости. Друг пък решил да си рекламира магазина за дрехи, но малко по-завоалирано и затова спретват статийка от сорта "какво носят звездите" и пишат: "Стилът - Виктория Бекъм" - на тази снимка Виктория е облечена с еди-къв си панталон и еди-ква си риза, на врата й виси еди-къв си гердан, ако искате да сте като нея блуза от бутик еди-кой си - 300 лв., пантоалон от бутик еди-кой си 400 лв. Обаче, има и такива мацки, които по цял ден харчат парите на богатите си мъжи и им се връзват, така че списанийцата си имат аудитория, която да манипулират. Това е просто бизнес...като всичко останало. Wink

# 32
  • Мнения: 6 917
Най-много харесвам Ева. Списания от рода на Космополитън и Джой, които целите са преведени от оригиналите им много ме дразнят.

# 33
  • Мнения: 1 364
Чета различни списания, но никое не следя редовно.

# 34
  • Мнения: 109
Преди доста време си купувах само "Сол, пипер", но взеха, че го развалиха и спрях.От година-две си купувам единствено "MODA".Това списание за мен е върхЪ. Hug
Вярно, че има много скъпи показани стоки, но пък ти дава чудесни идеи и можеш да си направиш нещо уникално и от подръчни материали.
Дано не изглежда като реклама Mr. Green

# 35
  • Мнения: 250
Нямам. Мисля си че повечето женски списания са написани за да ги четат жените от т.н. Хайлайф.Едва ли една средностатистическа жена, ще може да си позволи пола от 500лв,яке от 750лв, ФДТ от 80лв, обувки от 1200лв и прочие.В тях има интересни теми-да, но става ли въпрос за облекло ,и мекиаж-направо се чудя на колко от всички четатели ще им бъдат в полза.


P.S.otoketo- напълно съм съгласна!

# 36
  • Мнения: 27 524
Обожавам списания и преди много купувах така изброените. Но след като след поредица чуденки констатирах, че в Ева например, има 84 страници реклама и 52 страници текст, се отказах  Rolling Eyes
Сега си купувам просто клюкарски  Party

# 37
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Предимнно Анна,но понякога Журнал,На кафе и разни такива седмични.

# 38
  • Мнения: 24
"Коса и стил" и "Ева   Peace

# 39
  • Мнения: 391
Анна,Бела и Грация

# 40
  • Мнения: 995
Не чета женски списания. Ако ми се налага да чакам или да пътувам хващам някое за ушите, за да ме държи будна. Не винаги има ефект.

# 41
  • Мнения: 247
Друго - Космополитън

# 42
  • Мнения: 467
Само "На кафе"! Peace
От първия брой. Липсват ми само 3 и то не защото не съм си ги купила, просто ми ги попиляха.
Признавам,че го взимам по навик, но почти винаги си намирам интересни неща.

# 43
  • Мнения: 2 070
Понеже на работа част от работата ми е да ги прелиствам и разглеждам всичките... Много са ми досадни вече и еднакви. Ева особено, няма такава тухла просто, огрооомно нещо, текстовете в Космо ме ужасяват, малоумни са ми. Мъжките са много по-интересни. И както казах в една друга тема - Business week и Тема също ми харесват.

# 44
  • Мнения: 2 013
Жената днес.

# 45
  • Мнения: 3 423

Боужей, има ли ги още тези, бре?!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 424
купувам си ева почти от самото й начало и много го харесвам. Peace

# 47
  • Мнения: 2 013

Боужей, има ли ги още тези, бре?!

А ти кога си напуснала държавата, драга?
Има ги, нищо че са на 60 г.

# 48
  • Мнения: 3 423

Боужей, има ли ги още тези, бре?!

А ти кога си напуснала държавата, драга?
Има ги, нищо че са на 60 г.

Когато само тях ги имаше.
През 1994 влизам в една община документи
да си оправям, но лелите зад гишето бяха
много заети да обсъждат чантите на "Грация".
По-късно разбрах, че било списание.
Дори не знам какво е.

# 49
  • Мнения: X
"Журнал за жената"-полезни съвети,хубави рецепти,малко лични драми.....същото като в повечето останали-но срещу 80ст......

# 50
  • Мнения: 1 959
Аз чета списание Журнал когато мама ми го прати

# 51
  • Мнения: 7 186
Напоследък чета основно в нета. Иначе преди си купувах най- редовно Ева. Харесва ми, кофтито е, че прекаляват с рекламите, ама какво да се прави. Коса и стил също бива.
Най- тъпо ми е Космополитън. Малко тийн ми идва с тъпите съвети как да свалим гаджето или да се предпазим от забременяване. Мога да го разглеждам и да позяпам дрешки и козметика, но статиите нямам нерви да ги чета.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 079
Нищо от анкетата не чета и не харесвам ....  Crossing Arms
"Журнал за жената"    Peace

# 53
  • Мнения: 6 998
Аз по принцип нито едно. От Космополитън съм купувала, Ел, Вог, Ева, Максимум съм разглеждала на работа - кьорава тема, която да ме интересува, няма. И пълни с тъпи реклами на скъпи продукти и дрехи, пък и някаква грозна мода (за моя вкус) ми лансират...Абе не са за мен.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 999
Никога не съм си купувала и чела 'женски' списания. Дори не знам имената и визията на повечето изброени тук  Rolling Eyes

Когато ми се наложи да чакам при фризьор или зъболекар - чета каквото ми падне.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 836
" Ева " - но в последните броеве вече наистина има само реклами и никакви статии. Все пак това не е телевизия, купувам си списание, за да чета нещо, а не само да разглеждам .  #Cussing out

# 56
  • Мнения: 338
Журнал за жената Party

# 57
  • Мнения: 183
харесвам
максимум,joy,блясък,story,журнала,на кафе,грация

# 58
  • Мнения: 6 417

Боужей, има ли ги още тези, бре?!

А ти кога си напуснала държавата, драга?
Има ги, нищо че са на 60 г.

Когато само тях ги имаше.
През 1994 влизам в една община документи
да си оправям, но лелите зад гишето бяха
много заети да обсъждат чантите на "Грация".
По-късно разбрах, че било списание.
Дори не знам какво е.

Лиске, стига лъга. Списание "Грация" празнува трети рожден ден през януари.  Mr. Green

# 59
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Не чета женски списания, нито "Жената днес", нито "Мъжът нощес". Чета само вестник "Трета възраст" Mr. Green

А сега сериозно. Чета понякога "Ева" /ако го купи колежката/  Wink

# 60
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
АННА клуб и Коса и стил.

е това са и моите фаворити

# 61
  • София
  • Мнения: 1 861
Ние купуваме всички, но фаворитите ми определено са EVA и МАКСИМУМ и МОДА...

# 62
  • Мнения: 534
Сега пак се зачетох в Космополитан-харесва ми тънката нотка на черен хумор в някой статии,въпреки че цените на дрешките са убийствени понякога  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 226
Космополитан

Общи условия

Активация на акаунт