Мултифункционално копирно устройство

  • 2 000
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
тука чети http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156128.0 по-добър от този съвет не мога да ти дам, няма да оставя нещата така.

# 16
  • Мнения: 260
Всичко е до късмет.Аз например имам лоши спомени от GSM  и фотоапарат на САМСУНГ.Сега и да ми подаряват нещо от тази марка няма да го искам.За нашето семейство Самсунг е равно на проблеми Banghead  Но съм сигурна,че ще се намери някой кайто е доволен от тази марка.Моят принтер го използваме отдавна и само си зареждаме цветната глава,на работата също е HP и там не е имало проблеми.Всичко е до късмет.

# 17
  • Мнения: 420
Аз съм против тия мултифункционални устройства... И ние имаме такова. Едва намерихме драйвери с които да работи нормално, а си е марково на HP. И до ден днешен не е ясно кога и как работи. Поне като принтер става долу горе...

Съвсем скоро си купих Canon - принтер, скенер и копир. И вече съм влюбена в него. Работи чудесно и изкарва красиви снимки.
А драйверите си вървят с него в кутията.

# 18
  • Мнения: 1 612
По-добре направи по-голяма инвестиция, за да не си скубеш косите по-късно. Мастилноструйните устройства са "гълтачи" на пари.

Говоря от опит - това ми е работата.

Общи условия

Активация на акаунт