Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 20

  • 66 102
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
Цифрата след “х” са крачолите да, но не знам дали е в инчове мярката. 27-28 мисля че отговаря на 36 по другата номерация

# 16
  • Мнения: 508
Elka Koleva 681645, barbie2009 Нямам идея. Към момента няма промяна при мен.

-----

Има много рокли пуснати на намаление 70 и 60%
https://www.aboutyou.bg/c/zheni/promocii/rokli-32626?sort=highest_reduction



Някой, който е правил поръчка тези дни забелязал ли е, че липсва автоматично генерираната товарителница и бутона за проверка на статута на пратката към Еконт?

Последна редакция: вт, 18 апр 2023, 08:40 от AeroJ

# 17
  • Мнения: 1 942
Код имате ли 😃??За днес някакъв??

# 18
  • Мнения: 556
Код имате ли 😃??За днес някакъв??
За днес и утре -15% код: VICA15

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 684
И моите любими се изпариха яко дим.
От вчера. Чаках до днес да кацнат обратно от само себе си, но не.
Издирих някои, които помня 😂

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Бясна съм - вместо роклята Вила получих грозно спортно долнище Rage А естествено роклята е на двойна цена.
На найлончето на продукта е верният код на роклята. Писах им, дано отговорят скоро.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Бясна съм - вместо роклята Вила получих грозно спортно долнище Rage А естествено роклята е на двойна цена.
На найлончето на продукта е верният код на роклята. Писах им, дано отговорят скоро.

Може и по телефона да им звъннеш и да си посикаш код, с който да я намалиш до цената на която си я поръчала.

# 22
  • Мнения: 390
Бясна съм - вместо роклята Вила получих грозно спортно долнище Rage А естествено роклята е на двойна цена.
На найлончето на продукта е верният код на роклята. Писах им, дано отговорят скоро.
Преди време имах същия проблем - обадих се по телефона, защото бях бясна. Извиниха ми се и ми казаха, да поръчам пуловера и ще ми го доставят на промоционалната цена, но той беше изчерпан и не се появи. Звънни им за по-бързо.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Звъннах им, уж обещаха да са бързи. Благодаря ви, момичета!
А формулярът за грешен продукт трябва да разпечатам и да сложа в пратката за връщане ли?

# 24
  • Мнения: 390
Звъннах им, уж обещаха да са бързи. Благодаря ви, момичета!
А формулярът за грешен продукт трябва да разпечатам и да сложа в пратката за връщане ли?
Бяха ми изпратили формуляр за грешен продукт, разпечатих го и го сложих в плика - така ми каза момичето по телефона

# 25
# 26
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета. От върнати с една пратка 4 артикула ми е възстановена сумата само за два от тях. Същевременно в профила ми правилно е отбелязано върнатото и точно е изчислена дължимата сума. Случвало ли се е на някого?

# 27
  • Мнения: 63
Чакам 2 поръчки от 2 седмици. Пращаха ми извинителни мейли на няколко пъти, последният с ваучър за намаление, в който не са добавили ваучъра. Ретро Меркурий, здравей!:Д

# 28
  • София
  • Мнения: 1 757
И аз чакам и поръчки и сума за възстановяване

# 29
  • Мнения: 1 737
Момичета, възвърнаха ли ви се "любимите"? 🤔

Общи условия

Активация на акаунт