По време на бременност усещали ли сте бебето през корема си?

  • 2 043
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Бебо те посритва Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 860
Аз започнах да го усещам точно в 18г.с. Мале, как ми липсват тези моменти... Blush

# 17
  • Мнения: 361
Трябва да е бебето. Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 361
в 8 и 9 месец е много забавно,усещаш ръчичка,краче.Чувството не може да се сръвни с нищо друго,много е приятно.Радвай се на тези моменти. Laughing Laughing Laughing
Peace
Peace

# 19
  • Мнения: 5 362
Да,усещала съм го. Grinning
Много е приятно и незабравимо усещане.

# 20
  • Мнения: 3 405
А и тези контракции, за които си чела не са опасни, а подготвителни. Опасни са болезнените. При контракция се стяга целия корем, като добре надута баскетболна топка.
При теб е бебето Grinning
Но, ако се притесняваш питай лекаря си.

# 21
  • Мнения: 689
А и тези контракции, за които си чела не са опасни, а подготвителни. Опасни са болезнените. При контракция се стяга целия корем, като добре надута баскетболна топка.
При теб е бебето Grinning
  newsm10
Аз усетих бебока за първи път в 18 г.с.
Лека и безпроблемна бременност! 

# 22
  • Мнения: 1 186
ХЕхе, време е вече да усещаш бебето   bouquet. Лека бременност
Peaceколко ще те рита още Mr. Green
За мен това беше най вълнуващото изживяване....да усещаш как бебчо си "плува" в теб Peace

# 23
  • Мнения: 5 393
Да, бебенцето е.И аз с часове си гледах корема как се движи-направо бях като омагьосана. ShockedОсобено като легнех по гръб и веднага се почваше едно мърдане и местене и една бабунка се движеше из корема ми. Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 245
Определено е бебчо. Не се притеснявай и се наслаждавай на първите контакти с него.

# 25
  • Мнения: 6 461
Сигурно е бебче Peace .....пробва връзката Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 616
Бебунски. И ние сме на този етап, много ни е забавно с таткото да гледаме как ми подскача корема. Ама то си се усеща, че е беб, ти защо се шашкаш толкова за глупости? Ей, това бременните сме луда работа Laughing И аз така почвам да чета нещо и после си наумявам разни глупости, само да се паникьосвам, пък то всичко си е наред. Пусто като е за първи път. Споко! Колкото повече растете, по-забавно става с мърдането и подритването на малкото човече.

# 27
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Бебето е. Ще видиш по-натам какво става...... все едно, че ще излезе отнякъде. Laughing

# 28
  • Мнения: 3 456
Наслаждавай се на тези "ритници", после ще ти липсват

# 29
  • Мнения: 2 237
Вероятно е бебето !
Ама да знаеш само колко ти се радвам,помня първите ти постове,тогава май си търсеше още квартира и още не беше бременна...Гледах написаното под аватара ти и мислено ти стисках палци ! И ето че бебчето станало !
Ами добрее дошла,леко бременеене и още по-леко раждане !
  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт