Като две капки вода - сезон 11 - НЕДЕЛЯ, тема 4

  • 33 377
  • 855
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 9 155
Тези коментари за Дара не са отсега, а от няколко години. Но стига наистина е досадно вече. Пее ли момичето - пее. Разбирам да нямаше никакъв талант и да я тикат къде ли не щеше да е дразнещо. Ако трябва да съм искрена другата Дара е много по-дразнеща и лигава, това е толкова обрано момиче.И не е единствена на известни родители, която иска да е в шоубизнеса.

# 841
  • Мнения: 5 322
Я, не й се получавало на Дара?! Не винаги й се получава, и на нея, като на всички. Ама като са я нарочили...
Старае се, не капризничи, няма превземки и фасони. Нормално нечие дете. Тя е отделен човек и живее своя си живот. Какво се очаква, щом майката е дразнител за някого? Да излезе Дара с публично разграничаване Joy За всички има хейт, но по отношение на Дара се минават граници, особено с обидното безДара. Ами не е така. Нито тя е бездарна, нито Владо /например/е велик. Нормални  хора, един с повече таланти, друг по-семпъл.

# 842
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 346
Пее ли момичето - пее. Разбирам да нямаше никакъв талант и да я тикат къде ли не щеше да е дразнещо.
пусни я да пее на живо и тогава ще прецениш.
ако направят студиен запис дори  Яна ще ти се струва стахотна певачка . Smiley

# 843
  • Мнения: 49
Не харесвам нито Дара, нито Дуета като цяло, но предпочитам Димо и Ралица да станат 4ти.
Много ми хареса коментара на Дама пика, че мама на Дара няма да остави така нещата. Същото си мислех още в неделя.
Само че Дуета си имат достатъчно точки да се класират. Ще бъде интересно.

Какво значи “няма да остави така нещата”?
Ако някой няма да остави така нещата то това е Нова тв. Димо и Ралица са техни кадри. През лятото ще има пак Игри на волята. От ядно по- ясно е, че те ще са на финал с Тома и Владо. Въпросът е кой ще е номер четири. Борбата е между Дара и Керана. Христо П. Едва ли ще се добере до финал, а и не виждам да има такива амбиции. Дара много често гласува за Керана въпреки, че са конкуренция. Керана не. Това само на мен ли ми говори, че момичето е свястно и не я тресе амбиция?

# 844
  • Мнения: 5 457
Ако майката на Дара ни чете- нека се дистанцира от милото момиче. Добре възпитано, свежо, може да пее, старателно. Има малко странен вкус за ежедневната си визия, особено не ми харесва липсата на вежди. Но тя е творчески човек и може да експериментира. Някои от репликите и (като последното изреждане "на кого благодаря") звучат като продиктувани от мама, но нали бихме ги простили, ако беше не Дара, а някой друг. Успех и желая, и на нея и на всички участници, които се стараят и влагат желание и умения.

# 845
  • Мнения: 49
Пее ли момичето - пее. Разбирам да нямаше никакъв талант и да я тикат къде ли не щеше да е дразнещо.
пусни я да пее на живо и тогава ще прецениш.
ако направят студиен запис дори  Яна ще ти се струва стахотна певачка . Smiley

Ако не знеаш… да ти кажа
Всички пеят на живо всяка неделя

# 846
  • Мнения: 1 657
Дара е ок, но не са и чак толкова нввероятни имитациите или някои от тях. (Всъщност все още мисля, че Монсерат Кабайе и беше от най-силните), Ами последно точно Кали беше ощетена от журито - от тези, които не разбират стила. Че и двойна имитация беше - просто ощетена. Та не е само Христо Петков. Дуета има няколко половинчати изпълнения, но не много. И сте прави за Керана, че пее много и невероятно, но и е трудно да влезе в тембъра на някои изпълнители. От всички само Владо и Тома нямаха почти никакви проблеми да влязат в ролята на който и да е. Това включва както актьорската игра, така и пеенето. Аз лично бих се изкефила страшно много на Тома, ако направи Джъстин Тимбърлейк, барабар с танците. Не се сещам да е имал яко танцувално парче досега, изключвам Шакира. Ще ми се мъжко.

# 847
  • Берлин
  • Мнения: 4 594
А аз искам Бруно Марс от Владо или Тома...

# 848
  • Мнения: 49
Дара е ок, но не са и чак толкова нввероятни имитациите или някои от тях. (Всъщност все още мисля, че Монсерат Кабайе и беше от най-силните), Ами последно точно Кали беше ощетена от журито - от тези, които не разбират стила. Че и двойна имитация беше - просто ощетена. Та не е само Христо Петков. Дуета има няколко половинчати изпълнения, но не много. И сте прави за Керана, че пее много и невероятно, но и е трудно да влезе в тембъра на някои изпълнители. От всички само Владо и Тома нямаха почти никакви проблеми да влязат в ролята на който и да е. Това включва както актьорската игра, така и пеенето. Аз лично бих се изкефила страшно много на Тома, ако направи Джъстин Тимбърлейк, барабар с танците. Не се сещам да е имал яко танцувално парче досега, изключвам Шакира. Ще ми се мъжко.
На дуета повечето парчета са статични и не кой знае колко трудни за изпълнение. А и те са двама. Това е голям плюс ако става въпрос за наситеност, въздух и енергия. Владо е единствения, който не стои в зоната си на комфорт, издържа парчетата без да влиза в неговите си познати води и се опитва да изпълни докрай задачата на формата. Тома също е много добър, но често изпуска я тембъра, я нещо друго и си запява като себе си. Кали ми харесва с това, че не се притеснява от нищо и е смела в това , което пробва.

А аз искам Бруно Марс от Владо или Тома...
Владо вече прави бруно марс

Последна редакция: ср, 10 май 2023, 00:05 от Не се сърди, човече

# 849
  • Берлин
  • Мнения: 4 594
Пак 😂

# 850
  • Мнения: 1 657
И аз съм за Владо, ако става дума. Напълно оправдано би победил. Къде е Денис Топал - къде Бруно Марс... 😀

# 851
  • софия
  • Мнения: 845
Явно нещо не съм разбрала. Ако за 4тото място се борят Дара и Керана, то по-вероятно е Керана да стане 4та.

# 852
  • Мнения: 4 659
В уикито пак се шегуват - сложили Гърбов за победител Grinning

Тома и Владо не ме кефят особено, Тома ми е нещо неприятен даже. Най-много бих се зарадвала, ако Димо и Ралица победят, което е абсурд да се случи People Couple А Димо отсега нататък да се носи само като Ерос Рамацоти, много му ходеше Smiley

# 853
  • Мнения: 11 565
Димо както го бяха прошарили, в далечина ми приличаше на Данчо Йовчев, само че 2 метра. Simple Smile

# 854
  • Мнения: 2 207
Аз разбрах, че Керана е на трето място.
Не разбирам тези ревностни защитници на Дара защо скачат. Мен тя не дразни, представи се много достойно, старае се много и има образи, които й се получиха.
Само че смятам, че дуетът заслужава повече да е на 4-то място, те са изненадата на сезона, не очаквах да се справят толкова добре. Страхотни са и имаха невероятни имитации.

Общи условия

Активация на акаунт