Писмо от издателство Рийдърс Дайджест

  • 3 190
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 407
И ние получихме, но аз невярвам на такива неща.

# 16
  • Мнения: 139
Майка ми се подлъга и си купи голямата енциклопедия от тях. Не че книгата е лоша, ама това с томболата е пълна шашма... Naughty

# 17
  • Мнения: 417
Добре де!?Какви са тия специални документи,които трябва да попълнеш и да им пратиш.И ние получихме такова писмо днес,но честно да ви кажа нищо не разбрах.Някои може ли да ми обясни?Къде са тия специални документи?Може би ги пращат тях отделно. newsm78

# 18
  • Мнения: 114
Добре де!?Какви са тия специални документи,които трябва да попълнеш и да им пратиш.И ние получихме такова писмо днес,но честно да ви кажа нищо не разбрах.Някои може ли да ми обясни?Къде са тия специални документи?Може би ги пращат тях отделно. newsm78
И аз това искам да питам ! В плика освен обяснения за това колко "голям шанс" за печалба имаш , и колко е важно да участваш в томболата - друго няма Thinking! Какви са тия документи , какво е тва чудо ....не става ясно !

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
А аз получих 3 /ТРИ/ броя  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Всичките адресирани до живущия на .... моя адрес
това бива късмет ... бива едно ... ама цели 3 късмета  Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Добре де!?Какви са тия специални документи,които трябва да попълнеш и да им пратиш.И ние получихме такова писмо днес,но честно да ви кажа нищо не разбрах.Някои може ли да ми обясни?Къде са тия специални документи?Може би ги пращат тях отделно. newsm78

В писмото което си получила не пише ли да чакаш "специалните документи" в кафяв плик след няколко дни? Цялата минала година водехме тежка кореспонденция с тях с едни големи кафяви, бели и червени пликове. Междувременно ме убедиха да си купя две от книгите - енциклопедията и природолечението като на втората доскоро й пазех кутията с идеята да им я върна обаче малкия я спипа и я смачка. Иначе са събрали статиите от едногодишните издания на "вестник за жената", "по-здрави" и още някоя боза и ми ги пробутаха за 60 лв. Енциклопедията не е лоша. Яд ме е че не спрях още с първата поръчка където според някакво талонче трябваше да получа два подаръка с книгата като имаше опция за един, два и три а на всички пращаха едни и същи подаръци. Тогава вдигнах пара по телефона и една девойка ми се офлянка че те били стандартни - ала-бала. Но тази година само да ми пратят писмо и ще ги навра на кучето под опашката.

# 21
  • Мнения: 306
току-що получих и аз подобно писмо...т.е. не точно аз, а някой от нас четиримата, които сме "живущи на еди-кой-си адрес" Laughing

решихте ми моментната дилема с тая тема, благодарско Peace

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте, днес в пощата ми се мъдри едно писмо. В него пише

"ИЗВЕСТИЕ: Живеещият на адрес ...../съответно моя  Mr. Green/ е избран да получи шанса да спечели голямата награда от 90 000 лв. във финалния кръг на втората томбола на издателство "Риидърс дайджест" България"

И следват  2 страници обяснения какъв късмет имам и до 2 седмици да се оглеждам за нова поща, в която ще ми пратят документи да им попълвам мои /лични предполагам/ данни и да им ги върна и печеля 90 000 лв.  Mr. Green

Та се чудя  newsm78 дали ми се печелят тези пари  Mr. Green или са ме метнали на черешата  Crazy  Mr. Green
Какво ще кажете? Някой има ли такова писмо?

# 23
  • Мнения: 677
Не че е сезон,ама с тва топло време напоследък са те качили на черешата май..
Ако спечелиш-да почерпиш-аз ти стискам палци!

# 24
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
http://www.abonamenti.com/shopping/product_details.php?id=1733

Ето го, има такова списание, ама  newsm78 и аз залагам за черешката  Joy

# 25
  • Мнения: 732
От първата томбола миналата година някакъв мъж от Добрич спечели 60 000 лева. Даже мисля, че снощи Ники Кънчев му връчи чека.
Ето сайта за повече инфо: http://readersdigest.bg/

# 26
  • Мнения: 25 633
Ооооо, дааааа, спечелих! Точно 90 000 лв. бяха, даже вече ги похарчих!  Hug
Сега чакам още едно писмо, пак да спечеля, че първите не ми стигнаха!  Whistling

# 27
  • Мнения: 227
Аз също получих такова писмо и дори си купих една от книгите им,но за мен са много скъпи,вярно хубави са.Участвах във томболата и нищо.

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт