Център за асистирана репродукция (ЦАР) тема 38

  • 40 798
  • 714
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 188
Здравейте!
Прочетох информацията в началото, но пак не мога да си отговаря, затова ще питам директно.
Имам близнаци, родени от първи опит ин витро, финансиран. Имам ли право на второ финансиране?

# 586
  • Мнения: 26
Да, имате.
Здравейте!
Прочетох информацията в началото, но пак не мога да си отговаря, затова ще питам директно.
Имам близнаци, родени от първи опит ин витро, финансиран. Имам ли право на второ финансиране?

# 587
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета😊! Наистина ли е минало заседанието на 6ти?

# 588
  • Мнения: 95
Здравейте, подготвихме документи за ЦАР като от клиниката ми обясниха, че този месец са заседавали по-рано и сме за заседанието през април. През това време правим опит с последен ембрион от самофинансиран опит. В случай на успех какво става с решението? Може ли да го запазим и да го ползваме след 2 год например? Не ми е ясно и ако има по-запознати моля за разяснение за този вариант.

# 589
  • Мнения: 35
Здравейте, при издаване на заповед за финансиране започва да тече срок от 12 месеца в които можете да се възползвате от нея. Пожелавам успех и стискам палци опита да бъде успешен 😊

Здравейте, подготвихме документи за ЦАР като от клиниката ми обясниха, че този месец са заседавали по-рано и сме за заседанието през април. През това време правим опит с последен ембрион от самофинансиран опит. В случай на успех какво става с решението? Може ли да го запазим и да го ползваме след 2 год например? Не ми е ясно и ако има по-запознати моля за разяснение за този вариант.

# 590
  • Мнения: 144
Някой да е получил заповедтa от Март?
Уж заседаваха на 6ти, никой не се е похвалил още, аз получавам чрез онлайн системата за сиг.ел.връчване и нищо нямам.

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 09:33 от slanchogledka^

# 591
  • Мнения: 4
Здравейте момичета, минавам да кажа, че получих заповедта си днес, с дата 14.03.24. Очаквайте обновлението на сайта. Успех на всички ви борбени момичета!

# 592
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета 🌺 Днес и аз получих моята заповед . Пожелавам ви успех  и дано това да е последното кандидатстване на всички ❤❤❤

# 593
  • Мнения: 4 605
Успех, Sunshine 🌞

# 594
  • Мнения: 2 634
💐💐 Sunshine_00 💐💐, честито! Нека от раз да имате колкото искате дечица! ☺️❤️🍀
Мини, успех 🫶

# 595
  • Мнения: 30
Здравейте, дами! Вашите заповеди онлайн ли ги получихте?
Сайта все още не е обновен Sad

# 596
  • Мнения: 1 856
Моята дойде по еконт , така бях отбелязала в документите .

# 597
  • Мнения: 30
Моята дойде по еконт , така бях отбелязала в документите .

Разбирам, аз също очаквам моята по еконт. Изглежда вие сте с по-преден входящ номер.

Пожелавам ви успех! Flowers Four Leaf Clover

# 598
  • Мнения: 1 856
Ами на 09.02 подадох документите

# 599
  • Мнения: 30
Аз ги подадох на 14.02.
За пръв път ми е и не бях сигурна за сроковете, затова вчера звъннах в ЦАР да попитам. Казаха ми, че до 20то число на месеца ще актуализират сайта и ще разпратят заповедите по реда на приемане на документите.

Общи условия

Активация на акаунт