Режим на Пиер Дюкан - 7 част

  • 21 561
  • 387
  •   1
Отговори
# 15
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Това е преходния режим - Деси го е описала в началото - включват се по малко въглехидрати, ама аз както отвикнах да ям картофи , ориз и хляб, няма да се нахвърлям на тях ,така че мисля че ще се справя в задържането  Mr. Green

И Майчето, доколкото знам е в този преходен период, а вече може и в "доживотния "  Peace

# 16
  • Мнения: 900
 newsm10 браво РосиК!Аз мисля да карам до края на януари на смесен,да се надявам до тогава да стопя някой и друг см Rolling Eyes.То по план беше до 15.01.2007,ама тези празници с този плюс нещо ми изкривиха сметките. Mr. Green #Cussing outРоси и мен не ме блазнят картофите и ориза,ама виж плодовете...особено ябълката е друго нещо WinkНай-интересното ,което ми направи впечатление в книгата,Дюкан дава на първо място като препоръчителнипри третата фаза от нишестените въглехидрати пълнозърнестите макарони,едва след това изброява-качамак,булгура и пшеницата,лещата и после идват картофите и ориза,,а накрая е зрелия боб. bowuu  bouquet

# 17
  • Мнения: 663
Пак се записвам и аз, много бях отслабнала, но с тези празници сякаш се върнах до половината път назад... сега седя пред компа и пия вода. Grinning

# 18
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте момичета!

Чета ви от известно време и вече взех решение да се включа към вашия отбор. Само едно ме плаши в този режим! Преди година бях на НВД, който е подобен, и имах огромни проблеми със запек! Затова и се отказах. Кажете как се справяте с това и откъде в София да намеря овесени трици, ако с тях се решава тоз проблем? При нас е РУМ Черни връх-към магазини Европа, но проверих и нямат /по-назад в темите четах, че от там сте купували/. Искам да се запася предварително.

Какви витамини приемате, ако взимате такива?

# 19
  • Мнения: 900
Ирка ,добре дошла при нас! newsm10
Аз съм със същия проблем като теб ,но вече два месеца съм на този режим.Вземам редовно трици(ако не намериш овесени,купи си пшенични,не е фатално),всяка сутрин по3с.л с кисело мляко.Това обаче не ми помага и аз на 2-3 дни се прочиствам със някакво леко слабително или чай за лениви черва.Пробвай ,тук съм го чела ,че на някои им действа,магданоз 1 връзка с кисело мляко.Това последното не съм го опитвала.Овесени трици ,аз си купувам от пазара на младост 1, където копаят за метрото,от един диетичен магазин.В центъра има на ул.Дунав пресечка на бул.Дондуков в диетичния магазин.
Аз взимам и витамини +минерали-разтворими.Пониже активно спортувам ,взимам и Калмацин(калций,магнезий и цинк),понеже губя някои от тези микроелементи.Успех,ако има нещо неясно питай!  bouquet

Добре дошла  при нас отново Здравич!Всички след празниците малко или много сме с+ в килограмитеАз бях чукнала2+,но ги разкорах набързо след втория ударен ден.Щом си била тук ,знаеш как е. Wink Joy  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 447
O, LUZORO, ти още ли не си заспала?
И аз до късно работих, после вечеряхме у зълва ми и чак сега ви чета. Трябваше да съм на чисти, но пак не се получи. Писна ми от празници, вече съвсем искрено им се ядосвам, дразня се. Има си и други задачи пък. Надявам се от утре всичко да е наред.
Роси, поздравления! Радвам се за теб и се надявам и ние да сме толкова сериозни. Май Асса е първата ни дюканка - минала във тази фаза, само че тя пожела после още... Всъщност и Бебчето беше дюканка, тя е също от задържащите! Това е режима, поне за мен, въпреки че на моменти ми се ще да съм вегетарианка!
Лека нощ!

# 21
  • New Zealand
  • Мнения: 871
честита ни нова темичка, девойки! Simple Smile дано бъде успешна и се отчетем с подобаващо количество свалени килограми Heart Eyes аз, обаче се включвам от утре, защото днес имам имен ден и това ми е удобно извинение Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Aventura, честит имен ден! Бъди много щастлива!
Нищо ново при мен, не ми се говори.
Лек да е денят ви! Hug

# 23
  • Мнения: 900
 Simple SmileИмаме си именичка тук!Аз честитих в една друга тема,но и тук ще се повторя..честит празник Авентурка!много здраве,късмет и радост и лесно свалени килца ти желая!Хубав и весел ден!Хубаво се накупонясвай ,че от утре стягаме редиците?Нали момичета?!Аз мойте вече ги стегнах и тотално си върнах каченото и слава богу.. Simple SmileТанче,аз си падам малко от хората сови-вечер кипя от енергия и не мога рано да си лягам,сутрин ме няма никаква.А и край тоз комп съвсем окъснявам.. #Crazy newsm78
Хубав да е денят ви момичета!  bouquet

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Здравейте!
Чета ви от време на време и реших да пробвам с "вашия" режим. Аз основно имам да свалям обиколки, пък ако сваля и 2-3 килца- още по- добре.  Laughing
От това, което четох, останах с впечатлението, че:
- най- добре да се храним на 4 часа;
- количествата храна са неограничени;
- по време на ядене се консумира вода;
- през деня- също яко консумация на вода.
Ако нещо не съм разбрала, или пък съм пропуснала, моля да ме поправите, ще ви бъда благодарна.   Flutter

Аз примерно трици не обичам, може ли да ги заместим с " Активия" с мюсли, или то е с висока масленност?
Също така, може ли да почна направо с втора фаза на режима, т.к. от първа /ударната/ нямам нужда? Или трябва да се мине през всички фази, но за по- кратко време?  newsm78
Искам да помоля, някой ако може, да пусне едно примерно меню...
Предварително ви благодаря и успех на всички!  Hug

П.С. Видях и примерните рецепти- поздравления за идеята!   bouquet

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 12:45 от Umma

# 25
  • София
  • Мнения: 6 798
Здравейте!
Аз пинципно след празниците започнах НВД, но реших да попрочета и вашата темичка. Всъщност разлиакат в двата режима ми се вижда основно в липсата на мазнини във вашия /най-общо казано де/. И аз искам да попитам за примерно меню и рецепти, които приготвяте, защото само на печено месо едва ли ще издържа по-дълго от 3 дни /а и половинката също/.

# 26
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Клеми, примерни рецепти има ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.0

# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
Благодаря!

# 28
  • София
  • Мнения: 185
Привет на всички!!Виждам,че имаме и нови попълнения и много се радвам за това диетката е супер дерзайте                                                                           
tesoro сега от теб зависи да се пренастроиш,а и ми се струва че ще ти е по лесно вече си  минала веднъж по пътечката.
   Mira много си права за това
,но искрено се надявам да се получи Wink Момичета искам да ви се похваля,че днес най-накрая се качих на степера за 40 мин.,но незнам дали са достатъчни.Вие как мислите?/нали след 20 мин. започват да се топят мазнините/Да попитам и още нещо за има ефект всеки ден ли трябва да се качвам на степера или 3 пъти в седмицата newsm78 ПОЗДРАВИ И ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ ОТ МЕН  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 950
Браво на всички за резултатите и добре дошли на новите!  Hug
рецептите можете да намерите в линка под моя подпис. Аз всеки ден влизам, така че лесно ще ме откриете. А за режима - няма такъв. Ако искате, напишете си всички позволени продукти на един лист, закачете си ги някъде на видно място и действайте. Приготвяйте си всичко, което ви дойде на ум.
Абе нещо ми се губят много хора - Асса, Айя, Майчето?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт