Режим на Пиер Дюкан - 7 част

  • 21 662
  • 387
  •   1
Отговори
# 300
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 641
Здравейте момичета!

Аз да се похваля с първия свален кг.! Grinning Такааааа сега вече имам повече мотивация за спазване на режима, като мръдне малко кантарчето!

Да ви напиша какъв бъркоч си забърках вчера, ама страшно ми хареса, макар че мъжа ми не поиска да го помирише дори  Mr. Green - извара, кисела краставичка, 3-4 лъжици кисело мляко/но ползвах 3,6%, че нямах друго налично в момента/, червен пипер, черен пипер, чесън, 2 варени яйца! Всичко хубаво разбъркано и стана мммммноооого вкусно! И днес хапнах същото, а довечера ще е рибка!

Така де, като се разминах с качамака, поне пак нещо си забърках да не съм капо!  Mr. Green

Tenderlady благодаря ти за изчерпателните отговори!  bouquet

Нямам време да мръдна до Младост1 или до центъра да проверя за овесени трици, ама ако някой си купи скоро от София нека да напише откъде ги е взел, че тези пшеничните нещо хич не са ми по-вкуса! Яда ги цяла сутрин на час по лъжичка, че иначе направо ми иде да  Sick

От страх за проблеми с 00 започнах и кафе сутрин да пия. Пия нес, че такова имаме вкъщи. Ама я ми кажете, мога ли да слагам по 1 лъжичка адаптирано мляко, вместо прясно или сметана, че ми е останала от децата полови кутия и никой не иска да я пие, та поне да я използвам някъде!

Лек ден на всички и повечко свалени килца и см. желая!  bouquet

# 301
  • Мнения: 4 447
Овесени трици аз си купих от аптека "Медея" - мисля, че имат сайт - провери за твоя район.

# 302
  • Мнения: 155
Зравейте мили момичета  Grinning.Благодаря на всички,които ми отговориха.Е,днес вече ще ви се похваля,че кантара отчете -1кг.Май имам и някаква малка загуба в талията -2см,защото само тава съм измерила,но малко варира.Сутрин е по-малко разбира се.Това за мен си е направо успех.Утре мисля да лунувам,но само  това.Определено реших,че ще остана в района на Дюкан.Вчера като импулсивно реших да гладувам си купих разни плодове и сега така си и стоят,децата ще ги ядат.Толкова ви харесвам.Може пък после да почна да свалям по-интензивно.А,какво ще кажете за ябълковия пектин.Из нета чета разни неща,но някой да е пробвал нещо от личен опит???...За триците да ви кажа,понеже съм от Младост - има ги в Младост 2 в МАКСА,и в Младост 3 в магазин ДАР.Аз ги правя на палачинки.Няколко пъти ги правя много са вкусни така,но понякога не могат да ми се обръщат и стават просто бъркоч,ама пак са вкусни.Поздрави на всички дюканки

# 303
  • Мнения: 1 058
Здравейте Дюканки. Днес цял ден сайта не ме пуска да вляза. Домъчня ми.
Aira7 видя ли , че става. Просто трябва малко търпение. Честито за първото килограмче пожелавам ти да има още много.
Ирка честито и за твойто.
Аз да се оплача. Вчера се пробвах да измамя малко режима и изпих само 1 литър вода и резултата е +1кг. Утре за наказание пак ще лунувам.

# 304
  • Мнения: 900
Казвам ви набързо добър вечер и след малко лека нощ.Днес изобщо никва ме няма,ама от тоз грип някъде и гласа си загубих. SickНасила днес се тъпках,пих вода,пих чай,пих хапове.До онзи ден имах апетит ,та цял слон бих хапнала, а днес ... не е за вярване не мога да усетя какво ям.Водата я докарах до 3 литра,храната по дюкански ,без издънки разни.
На свалилите мацки Аира7,Ирка браво Hug,на задържалите също ,а на качилите,преосмислете си деня Naughty,не забравяйте водицата и не гладувайте.Живот и здраве утре при мен лентата може би ще мръдне. bowuu  bouquet

# 305
  • Мнения: 337
Добро утро от мен Simple Smile

Лузоро, да се оправяш бързо  Hug този грип е ужасен  Sick
На свалилите Честито   bouquet

Мен нещо ме мързи да пиша  Whistling така че пожелавам ви хубав ден и не забравяйте водата Simple Smile

# 306
  • Мнения: 2 950
 irka , много си мила! Благодаря ти!  Hug
 dryndryn , аз те съветвам да караш 5/5. Ако много ти писне направи няколко седмици 3/7. Общо взето гледай да имаш поне 3 дни в седмицата само на протеини. Че аз това го зарязах напоследък. Но в момента имам нужда да си почивам психически, защото бях луднала съвсем на тема отслабване. Сега ям 2-3 дни протеини и после изкарвам към 8-9 на зеленчуци. Това забавя свалянето, но пък си почивам. Аз ходя на народни танци, а от другата седмица започвам и йога, което ме навява на мисълта, че в момента организмът ми се нагажда според новото натоварване. Ще пиша като видя резултати.  Simple Smile

# 307
  • Мнения: 2 950
 irka , напиши си рецептата в специалната тема, моля те!

# 308
  • Мнения: 900
Добро утро милички. HugТази сутрин да кажем,че имам някакви зачатъци на глас вече.Деска ,моите поздравления за йогата!Специално аз се чувствам като преродена ,след тоз вид натоварване.Затова съм си направила програмата така ,че веднъж седмично съм на йога(днес е този ден).Аз днес вече местя лентата ,заковах твърдо 64кг при положение ,че съм  redположение.

# 309
  • Мнения: 554
Здравейте момичета!
Чета ви отвреме на време (старая се да е редовно), много сте готини и упорити.   bouquet
Искам и аз да се включа във вашите редици. Имам да свалям около 25-30 кг. Бебето ми още няма навършени 6 месеца и още се кърмим. Но тези кг. вече много ме дразнят, а да не говоря че за последия месец съм качила 4 кг. Купих си и прочетох книгата. Мисля че с ваша помощ ще успея. Хубавото е, че ще диетуваме с мъжа ми. Според вас кога мога да започна диетата? (все ощв нямам М, ако това е от значение де)
Лек ден ви желая!   bouquet

# 310
  • Мнения: 900
Добре дошла  LaughingДриймс!моето лично мнение , е че можеш да прилагаш по-олекотената форма на Дюкан-т.е. да преобладават дните със зеленчуци при теб,още повече че кърмиш !Знам, че е тягостно и тежко да носиш много килограми на гърба си , но недей да бързаш ,по-бавно по-сигурно и по-здравословно за теб и малкия бебок!Яж месо(пилешко заешко пуешко) ,риба,сирене със зеленчуци,не забравяй млякото -кисело и прясно,които за теб е хубаво да не са обезмаслени.Сутрин към киселото мляко добавяй по-малко орехи.Ще отслабваш ,но с по-бавни темпове.можеш да пробваш за 1-2 дни седмично да останеш само на протеини,но внимателно ,следи как ще се чувстваш.Пий повечко вода!Дано съм била полезна.Успех!  bouquet

# 311
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
DessiJ да си призная и аз ако започна ще се вманиача.. Сега се настройвам психически и разучавам обстановката, така да се каже... Защото най-важно за мен е психическата нагласа!

Между другото и аз мислех да почна народни танци, но за съжаление не можах да се ориентирам къде има, и реших да започна плуване. Сега издирвам подходящи басейни във Варна и региона:)

И още нещо да си призная - сложила съм си част от мненията ви ( най-вече твои ) за режима на файл на компютъра, че да са ми под ръка  Embarassed Simple Smile

А да ви питам как е името на книгата или аз ако вляза в някоя книжарница и питам за Дюкан няма как да не я намеря? Simple Smile

# 312
  • София
  • Мнения: 6 810
Момичета, аз ви анпускам, правя, каквото правя и го докарвам все до НВД.  Rolling Eyes Така че няма какво да се лъжем, ами да си призная и да си я карам нея.  Laughing Успех на всички!

# 313
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Здравейте красавици   bouquet

 Добре дошли на новите Дюканки   bouquet

Клеми ти най- добре си знаеш, но не казвай "напускам ви "- много отчайващо звучи .
И аз чета темата на Небесната и ме привлича , но с този режим свалих трайно първите сантиметри и килограми , а първата любов не се забравя  Hug
Иначе в настроението ( на работа ) няма промяна  Cry
Само тази сутрин се зарадвах на кантарчето - 59.900 - дано скоро преместя Бимбо  Hug
На болничките - да оздравяват  Peace

Желая ви лек и красив ден, пълен с положителни емоции .

P.S Благодаря за инфото за триците - вече са ги пуснали в Бурлекс


# 314
  • Мнения: 1 058
На трета страница сме Дюканки. Май няма много желаещи да пишат.
Аз продължавам да задържам и да си пия водата. Утре на мама слънчицето има рожден ден и определено ще прегреша, а вас ви черпя с една голяма пържола и кана минерална вода.

Общи условия

Активация на акаунт