Режим на Пиер Дюкан - 7 част

  • 21 639
  • 387
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 058
Ирка кашкавал и сирене не може. Някой беше писал за извара, но аз не съм яла. И аз нямам много време да готвя затова си хапвам повече пържоли и яйца. Можеш да си направиш и омлет с някакво месце.

# 76
  • Мнения: 1 058
Асса ето нещо за  Е-тата http://www.analytica-bg.com/a_shop/pages_main/e/#ovk
Дано е това, което те интересува.

# 77
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Мерси за бързите отговори! Simple Smile

Ух, жалко за сиренето и кашкавала, но ще го преживея! А в хладилника се мъдри едно хубаво, жълтичко парче кашкавал и все ми боде очите като го отворя, ама ще го бутна по-назад, зад нещо да не го виждам! Wink

Дааа, готовите пържолки са соленички и доста Е-та имат! Абе по принцип ще ги избягвам, ама нали ми е 2ри ден и още не съм влезнала в ритъм с яденето и като огладнея гледам да схрупам нещо набързо от позволените! Simple Smile

Да извара предполагам, че би трябвало да става! Ами ще мина на извара явно.

Асса, извинявай за тъпия въпрос, сигурно си го писала сто пъти, ама ти колко килца свали и за колко време? Embarassed Разбрах, че вече си в третата фаза - супер!

Аз се надявам до лятото /все пак са 4-5 месеца/ да успея да сваля повечето, пък другите лека полека да си заминат и те!





# 78
Отивам да пазарувам  продукти за  смесения режим и да ми кажете дали мога да консумирам консервирана царевица , кълнове и червено цвекло? Мисля ,че са разрешени ,но не съм сигурна.

# 79
  • Мнения: 4 806
Не съм аз в трета фаза, а при ВМ НВХ (Високо Мазнинно Ниско Въглехидратно Хранене) - щото е постоянно, а аз никак не ща да се храня с въглехидрати. Сложила съм им кръст, щото съм им много сърдита  Mr. Green  Сърдя се, шото години наред с тях се хранех и се докарах до ... 91 кг (вярно, че това е след раждане и покачване при кърмене). Сега съм 55 кг, надявам се още мъничко да се смъкна надолу. Времето ... ами времето точно мога да кажа, че започнах с режимите април 2006 и бях 75 кг и в края на септември - 57 кг. Основното е, че въртях разни ниско-въглехидратни, като накрая попаднах на Дюкан. С него не знам колко съм махнала. Но с него махнах много сантиметри - това е сигурно.

qvina - никое от изборените не може. С малко зор може само цвеклото и то по малко.

Ради, благодаря много, точно това ми трябваше.

# 80
  • София
  • Мнения: 701
Здравейте! От много лутане се реших и аз да се присъединя към вас! newsm68 Засега основните моменти са ми ясни, но ако имам питанки ще се обърна към вас!  smile3525
Най ми харесва на тази диета, че се свалят повече обиколки, отколкото кг- ми! Точно това ми и трябва!
Преди 2г. бях с 10кг и с по 10см по-малко... А сега newsm45 smile3506 newsm45 съм 55кг при височина 158см, а мерките ми са:
талия- 70см
ханш- 99см
бедър- 59см
За кг- мите да смъкна 6-7кг е добре, но за обиколките трябва повечко...

# 81
  • Мнения: 4 806
абирена, добре дошла в отбора.
6-7 кг, ако всичко върви добре и си стриктна, и метаболизмът ти работи - може и да разкараш за 2,5 месеца. Това е добро начало.

# 82
  • Мнения: 900
Абирена добре дошла на точното място тоз път! newsm10 smile3503

# 83
  • София
  • Мнения: 701
Ааа, мерси, мерси! newsm03 Дано с килограмите да е така, но пък със сантимите да е по- бързичко! smile3508

# 84
  • Мнения: 2 950
Е, т`ва е отбор! Асса се върна и написахте 3 стр за един ден. Следващият път, ако имам повече време, ще направя темата по-красива. Да стимулираме още мами да се присъединят към нас.
Аз нямам с какво да се хваля. Задържанката яко при мен. Обаче съм стриктна.  Grinning

# 85
  • Мнения: 663
Аз по4нaх дa се въстaновявaм от тези пусти прaзници, т.е. ве4е по-леко се 4увствaм,дaно този път  дa е до крaй. Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 900
Как няма да се напълнят Деси 3 страници! HugВиж колко нови мами имаме в тази тема ,личи си че сме в началото на годината ,след тежки празници , а и мамите трябва да са хубави за лятото. Joy Joy JoyТоку виж лятото настъпи през април,че то сега е няква пролет навън,сбъркано време,ама кво да правиш? #2gunfire bowuu

# 87
  • Мнения: 2 950
Добро утро, мами!
Желая ви един прекрасен слънчев ден!

# 88
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте, момичета и добре дошли на новите дюкакнки Grinning при мен нещата вече са под контрол, карам предимно на протеини/с 1-2 изключения/, но нещо не мога съвсем да се контролирам, защото очаквам днес да ми дойде Blush

# 89
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Здравейте, скъпи Дюкан-ки!  Hug
След като вчера още със ставането почнах с прегрешения, от днес ставам супер стриктна, обещавам!
Вече никакъв мед в кафето, сърбам го сега едно такова горчиво- горчиво...  Tired Заредила съм в хладилника една буца пуешка шунка,  яйца,  кисело мляко на "Верея" с калций, в камерата- скумрийка. И така- от днес- стриктен протеинов режим до петък. Трябва да се справя.
Отделно ще се постарая да си настроя храненията на около 3 часа.
Сутринта закусих с шунка.
Какво ще обядвам- още не знам, предполагам кисело мляко с магданоз и едно варено  яйце, примерно.
За вечеря съм планирала яйца по панагюрски.
Успех на всички ви и лек ден!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт