Бротмин и инсулинова резистентност

  • 974
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте! Търсих такава тема, но не открих.  Диагностицираха ме с инсулинова резистентност и ми предписаха Бротмин 500 , но никъде в интернет не открих мнения за това лекарство. Моля, за споделяне на мнения  от хора, които го приемат. Съдържа съставка, за която четох, че има странични действия като гадене и разстройство. Направо съм в чудене, кога да го започна, че да няма инциденти на работа. Предварително благодаря на отзовалите се!

# 1
  • Мнения: 2 495
Акривната съставка на този медикамент е всеизвестният метформин. Да, лекарството дава такива отражения в началото и при някои пациенти. Аз самата никога не съм имала проблеми. За това се започва с малката доза-500мг. Ти можеш  да започнеш в петък вечер, за да видиш как ти действа в почивните дни.

# 2
  • Мнения: 28
Акривната съставка на този медикамент е всеизвестният метформин. Да, лекарството дава такива отражения в началото и при някои пациенти. Аз самата никога не съм имала проблеми. За това се започва с малката доза-500мг. Ти можеш  да започнеш в петък вечер, за да видиш как ти действа в почивните дни.
Много Ви благодаря и се надявам да съм като Вас и да нямам проблеми. Simple Smile Дозата ми е 2х500.

Общи условия

Активация на акаунт