Пациенти на Д-р Александър Калчев

  • 22 976
  • 481
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 22
Здравейте имам пр@фекунд 6кутии- 3 за мъже и 3 за жени (само от едната кутия за мъже липсват 10 хапчета), които бих искала да ги продам на доста по-ниска цена т.к вече съм бременна и няма да ги пием.
Бяхме ги приемали преди първата бременност и бях доволна, но сега забременяването се случи спонтанно

# 196
  • Мнения: 1 165
Момичета правили ли сте хистеро с този гел и боли ли? Направо ме стряскат че много боли при рязането

# 197
  • Мнения: 616
Аз съм писала назад в темата, ако ти се връща. Мега много ме боля и с гела.

# 198
  • Мнения: 1 165
Аз съм писала назад в темата, ако ти се връща. Мега много ме боля и с гела.

А ако боли има ли как да спре и да не се направи или веднъж почнал няма спиране

# 199
  • Мнения: 2 633
Жаки, Калчев е мн внимателен. Има подготовка преди процедурата. Мисля, е беше 3 дни поред свещичка вечерно време Профенид, един Аулин и още една свещичка 30мин преди процедурата. И вечерта преди процедурата промивка с Бигванеле. После Калчев слага и гел. Тя Мария ще ти се обади да ти обясни подробно няколко дни преди процедурата, или можеш да и звъннеш ти да ти е спокойно. Калчев е добър лекар, ще си говориш с Цвети и няма да усетиш кога е минало. Аз правих биопсия и много ме беше страх, но не усетих кога приключи.
Успех.🤗

# 200
  • Мнения: 1 165
Жаки, Калчев е мн внимателен. Има подготовка преди процедурата. Мисля, е беше 3 дни поред свещичка вечерно време Профенид, един Аулин и още една свещичка 30мин преди процедурата. И вечерта преди процедурата промивка с Бигванеле. После Калчев слага и гел. Тя Мария ще ти се обади да ти обясни подробно няколко дни преди процедурата, или можеш да и звъннеш ти да ти е спокойно. Калчев е добър лекар, ще си говориш с Цвети и няма да усетиш кога е минало. Аз правих биопсия и много ме беше страх, но не усетих кога приключи.
Успех.🤗

Биопсии и аз съм правила, ама хистеро без упойка за изрязване не и много ме е страх

# 201
  • Мнения: 616
Същата тази подготовка минах и аз и нямаше ефект. Поне при мен, за другите не мога да говоря, казвам как е било при мен. Амииии аз им казах, че не издържам и да спират, но той каза, че имало съвсем малко, та едва ли ще спре.

# 202
  • Мнения: 2 633
Различен е прага на болка при всяка жена. Дайте си кураж и не се плаши Жаки.🙂😘

# 203
  • Мнения: 97
И при мен беше много болезнено, съжалявам че го казвам... При Калчев, със същата подготовка, свещички, аулин....Не е нещо, което няма да издържиш, това мога да кажа. Но сега като съм го минавала , не знам дали бих се съгласила пак. Хубавото е, че не е дълга процедура.

# 204
  • Мнения: 2 633
Аз не съм фен на такива процедури без упойки, точно защото не всяка жена може да издържи. Но бих се навила само и единствено да я направя при др Калчев. Добре, че ми се размина и забременях след биопсията и терапията на доц.Михайлова.

# 205
  • Мнения: 29
Здравейте, някой скоро записвал ли е първичен час за д-р Калчев? Ще се обадя в първия работен ден на новата година и ми се иска да знам приблизително колко ще се наложи да чакам Simple Smile

# 206
  • Мнения: 3 198
В момента записват първични часове за април.

# 207
  • Мнения: 29
Благодаря!

# 208
  • Мнения: 2 633
Ухааа чак за април..😳 Доста пациенти е набрал.
В момента записват първични часове за април.

# 209
  • Мнения: 3 198
Ами защото на текущите пациенти дава нови часове за процедури и прегледи, и  първичните остават напред във времето. Аз бях на преглед на 14.12 и следващия ми час е за 09.01

Общи условия

Активация на акаунт