Дънки

  • 2 959
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Здравейте,и аз нося 26 номер.Много трудно намирам, особено по намаленията.Може ли някой да ме ориентира от къде да си купя малки , хубави дънки на нормална цена?

# 46
  • Мнения: 431
наистина зависи от модела и марката... и все пак май съм 29-30  Whistling 
Още: панталони - 38, палта и сака - 36; BG панталони - 44, сака - 42; сутиен - 75 B/C, бикини/прашки - S/M; обувки - 38; иначе дрехи - M... 

 Mr. Green Дано съм била изчерпателна


Не, никак. Shocked

# 47
  • Мнения: 157
аз също нося №26 но искам да напълнея защото всички ме питат защо съм толкова слаба

# 48
# 49
  • Мнения: 5 317
27,28,29 зависи от модела.

# 50
  • Мнения: 25
29, но в последно време не се побирам в тях.  Sad

# 51
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Зависи от модела, наистина.
Последните дънки, които си взех са 26.
Аз лично най- добре се ориентирам по новерацията в Ливайса- по нея си познавам накъде съм мръднала нагоре или надолу. В тамошния 26 номер отдавна не се побирам.  Wink

# 52
# 53
  • Мнения: 1 111
 Аз дънки доскоро не носех, защото не се харесвах.Но открих Pepe Jeans, и сега вече нося, в 26 номер се сбирам, но и самите дънки са много красиви.

# 54
  • Мнения: 2 152
Брех, абе много сте слаби повечето - 25-26 Flutter

Аз с моите 28 съм като прасенце покрай вас Mr. Green...или сте супер слаби или сте по-ниски...ама 25 номер - егаси и чудото честно....

Много е относително, би трябвало да си казваме и височината. Аз за моите 173см. как ще се намърдам в 25 или 26 номер - трябва да съм анорексичка 40 килца hahaha

# 55
  • На небето
  • Мнения: 5 530
26-27 Но определено 26 ми прилепват по добре и не ми халтавят.

# 56
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте,и аз нося 26 номер.Много трудно намирам, особено по намаленията.Може ли някой да ме ориентира от къде да си купя малки , хубави дънки на нормална цена?

И аз имам същия проблем, трудно намирам. И обикновено са едни и същи модели  Close нищо различно и раздвижено, за по едрите жени има голямо разнообразие, а за нас.... Много се ядосвам, че няма магазини за слаби жени, а е пълно с магазини XXL.  Close В един магазин продаваха юношеска колекция яки модели (бях си купила 2 чифта от там), но сега вече и там са ги спрели. Някой знае ли къде могат да се намерят дънки за слаби жени?

# 57
  • София
  • Мнения: 1 481
28-29 преди да забременея. Надявам скоро след раждането да мога да влизам в тях  Rolling Eyes Висока съм 173.

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 10:40 от kiselina

# 58
  • Мнения: 1 111
Брех, абе много сте слаби повечето - 25-26 Flutter

Аз с моите 28 съм като прасенце покрай вас Mr. Green...или сте супер слаби или сте по-ниски...ама 25 номер - егаси и чудото честно....

Много е относително, би трябвало да си казваме и височината. Аз за моите 173см. как ще се намърдам в 25 или 26 номер - трябва да съм анорексичка 40 килца hahaha
 Кръц кръц, малкият като беше колкото твоя и в 29 нямаше да се събера  Mr. GreenLaughing
  Иначе съм 165 см. Peace

# 59
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами аз съм 26 на 162см. И аз мисля че е важна височината.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт