идея за перде

  • 10 275
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380

Браво! Един с усет към хармония на цветове! Hug Hug

Лилавото прекрасно се съчетава с розово, резеда, жълто. Жълто-оранжево, ярко червено и кралско синьо могат да бъдет прекрасни ярки акценти. Не бих препоръчала бял вуал на лилаво перде! Не бих препоръчала лилаво перде на лилави стени.

За ширината всичко зависи от прозореца, ширината на стената, модела на пердето и корниза. Много зависи и от желания визуален ефект.



# 16
  • Мнения: 472
Мисля че ще е по-добре пердетата да са различен цвят от стените(розово,резеда...) така ще изпъкнат и ще е по-ефектно.
Аз много харесвам комбинацията м/у  перде и римски щори(в специализираните магазини можеш да си подбереш платовете и  поръчаш изработката  на пердетата и щорите).

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 09:46 от doreta

# 17
  • Мнения: 127
защо не си купите не пердета ами от тези щори вертикалните,не знам дали се сещаш,предлагат ги в различни цветове и много ми харесват

# 18
  • София
  • Мнения: 676
Пътеките може да са в светло бежово. Така, че да се сливат с паркета. Пердетата бели или с нещо светло лилаво, от органза.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
зелен килим

# 20
  • Мнения: 1 190
И аз да се намеся в тема, за да не пущам нова.
Трябва ми идея за перде в детската стая.
Обзавеждането ни е в оранжево, стените и щорите жълти, но идея си нямам какво да бъде пердето - не само цвят, а и материя и дължина и каквото трябва още.
Пущам и две снимка - на обзавеждането/на тази снимка все още не са монтирани едната вратичка и няколко чекмеджета, но това няма значение/  и на килима


Благодаря предварително Hug

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 16:34 от Toni4ka

# 21
  • Мнения: 2 631
Малинови ефирни пердета, като цветовете от килима.  Peace
Ако има и на цветя, като тези от килима - но едва ли.

# 22
  • Мнения: 1 190
Малинови ефирни пердета, като цветовете от килима.  Peace
Ако има и на цветя, като тези от килима - но едва ли.

Какви са тези малинови ефирни пердета?

Извинявай за тъпия вапрос Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 631
На цвят - малинови.
На материя - ефирни, т.е. не плътна завеса, т.к. имате щори.

# 24
  • Мнения: 1 190
На цвят - малинови.
На материя - ефирни, т.е. не плътна завеса, т.к. имате щори.

Сега се сещам, бях харесала едни от органза /мисля, че се казваше/ лилави (по скоро къпина) с избродирани бели цветя - много нежни, но не знам дали ще пасва, а цената им е 14лв/м Shocked

# 25
Тони4ка килима откъде си го купила и каква е цената ако не е тайна

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ето този линк има много хубави идейки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35984

Тук има страхотни идеи. Благодаря!

# 27
  • Мнения: 1 190
Тони4ка килима откъде си го купила и каква е цената ако не е тайна

Килимът го купих тук от Хасково /не знам ти от къде си за да ти обясня точно/, цената му е 256лв., а на друго място същият го продаваха 295лв. .....

Общи условия

Активация на акаунт