Краят на годината наближава ОСМОКЛАСНИК със съучениците си се сближава

  • 31 208
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 262
И аз съм от "новите", но ми харесвате. Помагаме си, смеем се, плачем, спестяваме пари от сеанси при психолози Simple Smile

# 691
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 814
спестяваме пари от сеанси при психолози Simple Smile
Ей това е точно в целта! Laughing

# 692
  • София
  • Мнения: 12 587
Мен много ме мързи да пиша и повече ви чета.
Наборът още в петък беше оформен. Пазареше се сутринта да му напиша бележка по семейни причини да отсъства, не бил я използвал. Изпратих го набързо на училище.

# 693
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 798
Хаа, аз миналата година бях основно действащо лице, по отношение на дамите, които дойдоха и "дадоха тон за песен".......Sweat Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 3 061
Аз влязох в темата заради една приятелка, но там е ужас! И определно се подиграват с хората - щяло да е вчера, после днес, а сега утре. Е, съжалявам, че влязох!

# 695
  • Мнения: 540
Аз мисля, че настроението в седмокласната тема е супер, въпреки разбираемото напрежение, опитват се да се разтоварват хората с хумор и им се получава Smiley

Миналата година беше за мен по-тегаво, едно, че напрежение заради резултати, второ - някаква враждебност към по-рядко пишещите/новите.

Ама колко е хубаво, че не сме ние сега на този огън Laughing

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 16 609
Оххх,като се замисля....миналата година ми беше много по спокойна от сега 😔

# 697
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 798
Мхмхм...дали беше враждебност или нежелание темата да се променя в тон с изискванията и очакванията на "новичките"......т.е. ще пишете каквото ние искаме.....

# 698
  • Мнения: 540
Ми мен ме скастриха 1-2 пъти, пък не обичам тон да давам. Не помня подробности Simple Smile

# 699
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 814
МММ да радвам се, че е зад гърба ни.

# 700
  • Мнения: 540
Оххх,като се замисля....миналата година ми беше много по спокойна от сега 😔

Може да съм пропуснала, ако си споделила подробности, но ти пращам виртуална подкрепа, каквото и да те мъчи! Flowers Four Leaf Clover

# 701
  • Мнения: 2 207
Нинка, ми то здравето си е на първа линия, естествено, че ще говорим и за него, а и като се сетя какво ви беше и с къщата, и точно покрай НВО - то, направо си беше..... Важното е, че оцеляхме, най - вече ти, на пук на тези дето не им е харесвало.

Ще кажа нещо, дано човека към когото ще се отнася, не ми се разсърди - Най - много се радвам, за майката героиня, която не се предаде духом, даваше съвети, подкрепяше ни, споделяше и мъка и тревога, радост и щастие. За нея най - най - най - много се радвам, гордея се, че я познаваме, макар и виртуално. Мисля, че се сещате за кого говоря. Радвам се също, че в човека до нея, успя да види детето му, че е завършило успешно и е прието в училище което съм сигурна, че харесва.

Мамзелче, ма и ти ли си от новопъпълнението от миналата година, вече стара пушка. Аз пък мисля, че си от преди това. Или моята памет иска гинко и бадеми.

Фрешче, то от напрежението ще да е било. Сега е важното, че си при нас, макар и рядко да се включваш.
Тя, Карзчето, подхвърля тук едни кютеци, па ние се сещаме за какво точно иде реч.

Карзче, още ли не спря с тез мълнии, гръмотевици и светкавици. Ако я караш тъй, държавата няма да има нужда от закупуването на енергия. Твоята ще ни е предостатъчно за години напред. Joy
Рядко вкарвам емотиконите, но то е когато ептен не успявам да се въздържа. От вие тук си мъ знаете по - добре и от самата мен.

Моята сръдливка, се прибра доволна, похапна и цъфна до мен, тамън опъна търнака с телефона в ръката, и почна да прави някви тикове. Мяркам я с периферието и почвам да се хиля, взех да я бъзикам - че след 10 години горе - долу и тя прихваща, макар и със закъснение от онова дете, дето сега и е съученик. А сръдливката, по едно време взе да се сърди на шегите ми.
Вече и последния предмет е вписан, оценка, срочна и годишна. Днес последните два часа ги карали в салона, класната вместо да ги пусне лека полека да се изнесат, тя ги държи да се пържат. Иначе и сръдливка от миналата седмица искаше да и пиша бележка за тази седмица, но я отказах. Ко ша ми съ мота в краката, ша спи до обед, а следобед ша съ сърдим. Класната им е казала, че тези които завършват с отличен успех, щели да получат грамоти. Да видим кога ще стане туй.

# 702
  • Мнения: 2 425
И аз помня,че имаше недоброжелателен тон и даже за известно време нямах желание да пиша,за да не ме нападнат,но пък получих ценни съвети😉.Смятам,че и при 7класната тема ще успокоят страстите въпрос на време е.Не съм ги чела точно за да не се напрягам,а пък и няма заради кого да се вълнувам(лекичко ми е,пу,пу,пу)

# 703
  • Мнения: 427
Аз също съм от новаците в групата. Останах тук заради добрия тон  и приятелската атмосфера. Не си спомням назидателния тон, но тогава си живеех в собствен напрегнат свят и се стараех да не обръщам внимание на негативните емоции на другите. Единственото, което си спомням  с отвращение е, че тук срещнах позната, която няколко пъти хванах в лъжи.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
По повод протестното писмо на зрелостниците, може да прочетете и мнението на един оценяваш учител.
Имаме късмета да преподава на дъщеря ми. Страхотен човек и професионалист! Така че си струва да се чуе и другата страна.
http://u4avplovdiv.com/%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0%b4%d0%bd%d0%be-%d0% … d0%bc%d0%bd%d0%b5

Общи условия

Активация на акаунт