Модни къщи в София

  • 4 115
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
И аз съм на мнението на didi_velikova - носила съм такава рокля и определено като се "раздвижиш" малко започва едно падане...трябва да се стегне МНОГО, а тогава се сплесква отпред, абе за танци точно не е подходяща, с някакви презрамки ще ти е много по-удобно.  bouquet
Принципно на Жана Жекова никога не са ми харесвали особено, виж на Виргиния Здравкова са  Heart Eyes , но пък цените са  Laughing , а и не са особено семпли, но виж сайта все пак - на мен ми останаха очите по някои.
CTramell - тази рокля е много красива. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 524
... виж на Виргиния Здравкова са  Heart Eyes , но пък цените са  Laughing , а и не са особено семпли, но виж сайта все пак - на мен ми останаха очите по някои.
CTramell - тази рокля е много красива. Heart Eyes

Моля те дай някакви координати, майл , интернет страница та да ги видим моделите и

# 17
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз подкрепям мненията за Жана Жекова. Преди 5 години бях абитуриентка аз. Взех си я направо от ателието, нямаше нужда от корекции. 400 лв струваше. На Ангел Кънчев беше ателието. Там ли още незнам.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Здрасти скъпа vodka_s_led   как си? Чакай и аз да се разпиша: преди 2 години обикалях със сестра ми всички дизайнерски и не чак толкова магазини, че тя имаше бал. Единствения, който определено се отличаваше беше на Жана Жекова. Страхотни неща има. От тогава и аз все по нещичко си купувам от там. Аля Милушева също има хубави неща. Ей да не забравиш да ни се покажеш преди бала за да те одобрим!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт