Препоръчвам ви моята козметичка в София

  • 2 325
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Наистина има такива препарати и те са задължителни за всеки салон,само ми е чудно въпросната козметичка в лицето ли и е тикнала етикета или описанието на въпросният дезинфектант?Голям смех. hahaha

# 16
  • Мнения: 91
О, милички, аз исках да ви направя добро,а вие ми се разсърдихте.Нали сме си българи и се явява странно и необичайно някой - някому да помогне да реши качествено козметичните си проблемите.Ако искате ,пробвайте я,ако искате - не я пробвайте.
Не мога да отговоря на въпросите ,освен това ,което написах,тъй като аз не съм козметичка ,а само ползвам с  удоволствие услугите и искам най-доброто за  себе си , а козметичките от форума да й се обадят и лично да си зададат въпросите  , а не да се сърдят на мен.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
О, милички, аз исках да ви направя добро,а вие ми се разсърдихте.Нали сме си българи и се явява странно и необичайно някой - някому да помогне да реши качествено козметичните си проблемите.Ако искате ,пробвайте я,ако искате - не я пробвайте.
Не мога да отговоря на въпросите ,освен това ,което написах,тъй като аз не съм козметичка ,а само ползвам с  удоволствие услугите и искам най-доброто за  себе си , а козметичките от форума да й се обадят и лично да си зададат въпросите  , а не да се сърдят на мен.
Ама верно как нападнахте момичето. То може наистина да е доволно от услугите на тази козметичка. И аз много пъти пускам разни теми от какво съм доволна... Ако пък се опитва да прави реклама...ами не точно това е начина. Ама ако става дума за един салон в Дианабад и аз чух много добри отзиви за него. /ама може и да се бъркам по телефона на козметичката се ориентирам само/. Мацка пиши само какво включват тези 40 лв. за лицето?

# 18
  • Мнения: 528
О, милички, аз исках да ви направя добро,а вие ми се разсърдихте.Нали сме си българи и се явява странно и необичайно някой - някому да помогне да реши качествено козметичните си проблемите.Ако искате ,пробвайте я,ако искате - не я пробвайте.
Не мога да отговоря на въпросите ,освен това ,което написах,тъй като аз не съм козметичка ,а само ползвам с  удоволствие услугите и искам най-доброто за  себе си , а козметичките от форума да й се обадят и лично да си зададат въпросите  , а не да се сърдят на мен.

Едва ли някой ти се е разсърдил. Просто искаме повече информация, каде се намира студиото на въпросната козметичка, с каква козметика работи, какви процедури предлага, какви са и цените, какво ти е правила на лицето, ей такива неща. Не виждам нищо лошо да споделиш, щом толкова много искаш да помогнеш. Като искаш да споделяш, споделяй по-изчерпателно.   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
miavita Много благодаря за информацията....Смятам да я пробвам тази козметичка пък нали от опит глава не боли.....Лошото е ,че ние българите сме си недоверчиви и винаги си мислим че някои иска да ни преметне нещо......
 smile3525

# 20
  • Мнения: 91
Как да обесня като не знам какво да обесня повече.Не знам и как  се казват тези процедури и не ме и интересувало как се казват.Направила е необходимото за моята кожа и моите нокти. За мен е важно да излеза от там доволна и да се чувствам добре.Каквото разбрах  от нея -  вече го написах.Друго не знам.А, да, знам още ,че не приема без предварително записване на час и то ако прецени ,че проблемите по конкретната кожа или нокти,би могла да излекува. Попитайте я за подробности ,които ви интересуват.

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 13:51 от miavita

# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Miavita, интересно ми е при колко козметички си ходила, за да имаш база за сравнение.

Иначе е хубаво, че си доволна от нея.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 91
Моля ви , от сърце,нека козметичките в този форум да не се сърдят и да не съскат толкова.Аз не съм виновна ,че има или няма изучени и кадърни във всяка професия.Започвам да съжелявам ,че исках да се почувствате добре, след посещение на добър ,изучен козметик. Нека се радваме на една жена,която е мила чинии  и е слугувала ,за да си плаща обучението в една чужда страна,преди да почне да работи и работейки 12 години ,вместо да си купи дрешки ,е платила, кой знае какви пари,за да се върне с всичко необходимо за да ни прави,нас,българките, по-здрави и по-красиви. Крайно време е да станем по-толерантни и добри и да ценим и другите,не само себе си. Heart Eyes txtloves Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 418
Не съм козметичка,да уточня.Просто исках да кажа,че във всеки един салон се прави дезинфекция.Това,че не виждате,не значи,че го няма.
Радвам се,че си доволна,но би трябвало да си доволна от процедурите,а не от дезинфекцията.
Пък и как от едно посещение и научи цялата автобиография? #Crazy

# 24
  • Мнения: 91
Ходя 6 месеца редовно .

# 25
  • Мнения: 528
miavita, ще кажеш ли поне къде се намира студиото?
Благодаря предварително и за да те успокоя-и аз не съм козметичка, просто съм любопитна Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 2 161
Хмм тука нещо не ми е ясно newsm78:При положение ,че ходиш 6 месеца при нея , как така незнаеш какво ти прави....Странно, не би ли трябвало поне да ти каже какво ти прави на лицето, какъв проблем имаш...Мисля ,че е нормално да те информира (Всички козметички при които съм ходила и в София и във Варна така правят).Ми тя така и паста за зъби може да ти сложи и ти да не знаеш newsm12

# 27
  • Мнения: 5 647
Изчетох темата, но нещо не можах да разбера къде се намира салона.  Би ли споделила тази малка подробност, за да знаем все пак.

# 28
  • Мнения: 492
Ей,miavita , тази козметичка за 6 месеца не си ли разказа патилата от странство, та още не си разбрала какво ти прави на лицето?Явно от празни приказки нямате време да говорите по същество!А това, че не си купува дрешки, за да ни прави красиви #Crazy newsm78 - ми тя не го прави без пари! Нали си знае цената! Всеки сам си определя приоритетите!
P.S.Това за мен си е жива реклама.Същият пост и в друг форум днес, по същия начин не казваш нищо съществено, само телефон за връзка.

# 29
  • Мнения: 5 647
Дори и реклама да е, нямам нищо против, стига да се даде пълна информация за салона.

Общи условия

Активация на акаунт