Сполучливи имитации на маркови парфюми - 50

  • 47 187
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • обл. Шумен
  • Мнения: 353
Току що си взех поръчката от Гиза!
Ммм разкош , Роберта аква е с огромно сходство 99% с оригинала,Неро абсолют и Пантерата не познавам ,но много ми допаднаха . Пантерата е много ретро.....
Пантерата я има в Гиза??? 😲 Че от кога??? Бяха я спрели. Преди време имах мостричка на оригинала и исках да я взема от Гиза, но я нямаше. Взех си я от Парфен, но не ми напомняше на това което имах.... беше много ретро-одеколонска и я изфъщях за ароматизатор в тоалетната 🤪😆
Така че Please, ще чакам да си я поносиш и да споделиш, евтенее ли ти като аромат или излъчва класа? 🙂

# 256
  • Мнения: 741
Еми ,взимай я смело тази невероятна Пантера, снощи бях с нея , усещането е скъпарско:grinning:,и неповторимо .
Аз взех масло и не съм разреждала обаче ,държа да ти кажа .
Пантера =лукс ,това е

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Пантерата е лукс, ама ретро такъв.Изобщо не е за всеки, не я купувайте без проби.

# 258
  • София
  • Мнения: 470
За първи път поръчах от Мартин Лион и три дни ни вест, ни кост. Няма обаждане, няма имейл с някакво инфо, освен първоначалния, че са ми приели поръчката. След колко време ориентировъчно доставят?

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 1 207
Много бързо. Обикновено изпращат на следващия ден. 2-3 пъти съм поръчвала.

# 260
  • Мнения: 110
Прада Парадокс има ли точна имитация? Някой да е пробвал тази на Заг например?

# 261
  • София
  • Мнения: 470
Прада Парадокс има ли точна имитация? Някой да е пробвал тази на Заг например?

Тази на Заг на мен ми харесва, но не познавам оригинала.

# 262
  • Мнения: 110
Оригиналът на Парадокс е много добре смесен. На Заг често усещам същите съставки в парфюм който познавам, но много по-остри/зле смесени. В Парадокс на Заг усеща ли се някоя доминираща нотка? Или всичко си е един сладък миш-маш?

# 263
  • София
  • Мнения: 470
Оригиналът на Парадокс е много добре смесен. На Заг често усещам същите съставки в парфюм който познавам, но много по-остри/зле смесени. В Парадокс на Заг усеща ли се някоя доминираща нотка? Или всичко си е един сладък миш-маш?

Първоначално си е сладък миш - маш, но приятно сладък, след като дори аз го издържам и харесвам. След това става по - свеж, започват да се усещат и цитрусите, така вече става страхотен Simple Smile Появява се и жасмина по - отчетливо. Скромното ми мнение е, че са се справили добре.

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Момичета, някъде бях срещала в темата, но сега не мога да открия коментара...Как мога да си направя парфюмен спрей от масло на Гиза? А знаете ли Милка какво използва, когато приготвя парфюмните спрейчета, с какво смесва маслата - спирт или нещо друго?

# 265
  • Мнения: 110
Sliver, благодаря, ще го пробвам!

Току-що пристигнаха пресни-пресни два нови парфюма на La Rive - I am ideal (Idole, Lancome) и Glow (Chance Eau Tendre, Chanel). И двата са супер от първо пръсване, а парфюмите на Ла Рив винаги се подобряват с времето. Имам един Madam Isabelle (Coco Mademoiselle) който за няколко месеца силно се подобри и като трайност и като интензитет. В момента цялата стая ухае на ирис от Глоу. Другият е малко по-приглушен, но все пак много хубав.

# 266
  • Варна
  • Мнения: 498
Момичета, някъде бях срещала в темата, но сега не мога да открия коментара...Как мога да си направя парфюмен спрей от масло на Гиза? А знаете ли Милка какво използва, когато приготвя парфюмните спрейчета, с какво смесва маслата - спирт или нещо друго?
Милка смесваше мисля с пропилен гликол 2/3 части към 1/3 масло.
Последният път обаче, когато си говорих с нея в магазина(декември 2022), споменах, че моите ги смесвам с етилов спирт 90% и тя потвърди, че правила същото.
Аз лично съм в пропорции:
20% парфюмно масло
5% глицерин
75% етилов спирт
Прилично трайни ми се получават(6+ часа на кожа и 8+ на дреха) и си имат излъчване над 1 час.
Не маже, не цапа, не оставя петна.

# 267
  • Deutschland
  • Мнения: 5 525
И аз смятам да поръчам от Милка лятото, но.... Не разполагам с българска банкова карта. Дали е възможно с наложен платеж?

# 268
  • обл. Шумен
  • Мнения: 353
Please, благодаря! 😊
Фрау С, може - https://giza-perfumes.eu/content/1-dostavka  :
"... * Плащане с "Наложен Платеж" ППП - Пощенски Паричен Превод.
Плащането се осъществява чрез пощенски паричен превод (плащане на куриер при доставка). При плащане с пощенски паричен превод ще получите разписка от куриера, която замества касовия бон. Съгласно Наредба Н-18 за регистриране и отчитане на продажби в търговските обекти чрез фискални устройства, при плащане с ППП нямаме задължение за издаване на касов бон...."

# 269
  • Мнения: 8 472
Поръчах Омния кристалин на Булгари от Камея и мога да кажа, че няма нищо общо с оригинала. Ама нищо. Хубав парфюм е и ако се откажа да го нося, ще го подаря някъде, но допирните точки с Омнията са много, много далечни. Изпръскала съм няколко Омнии, познавам парфюма в детайли, този е просто свободно съчинение на тази тема. Но не е лош, никак. Няма гаден остатъчен аромат, младежки, свеж, ами.... все някой около мен ще го хареса, ако взема, че се откажа. Не знам, какво са ми наляли, ама халал да е, дето се вика. Можех да поръчам тестер, но нали тука имаше възторжени отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт