Сполучливи имитации на маркови парфюми - 50

  • 47 185
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 23 289
D-frag12, използвам да дадете мнение- за двама младежи кой парфюм от Камея да поръчам,нещо свежо за всеки ден?Хич нямам идея от мъжки аромати.

# 226
  • Варна
  • Мнения: 498
D-frag12, използвам да дадете мнение- за двама младежи кой парфюм от Камея да поръчам,нещо свежо за всеки ден?Хич нямам идея от мъжки аромати.
Супер свежи, които бих препоръчал за младежи:
Скрит текст:
М22 - Armani ADG(камейското реално е ADG Profumo) - морски, цитрусов, много свеж, но и с нотки тамян, което го прави изтънчен
М23 - Gucci Guilty - абсолютната свежарка, тип масовка, с мека сладникавост
М62 - Creed Aventus - тотален хит. Започва ананас и бреза. Впоследствие усещането е все едно сте стрили между пръстите си зелени и свежи листенца бреза и ананасът остава като беквокал. Но този лично бих го препоръчал вече за мъже.
М100 - Hermes Voyage - също акцент на лято, цитруси и зеленина. Но този предполагам, че също няма да бъде оценен от хора под 24-25г.
Свежи, но и сладникави:
Скрит текст:
М16 Versace Eros - великолепен и много точно копие. Много универсален от фитнес до дискотека, шляене с приятели или дори официален повод.
М43 - Paco Rabanne Invictus - морско сладък......доста сладък, но и свеж
И ако бюджетът позволява:
М204 Dior Sauvage(версията на Камея е EDP-то) - 4-5 впръсквания са достатъчни за........дори 24 часа. Много присъствен, много плътен, много излъчващ аромат. Казвал съм и преди, че съм го препоръчвал на няколко човека, и след това те просто спряха да купуват всякакви други парфюми(дори оригинали), освен този. В момента вече е 30лв за 50мл, но при всекидневна употреба може да издържи 4-5 месеца. Последно подарих на баща ми такъв миналата есен(третият му флакон) и качеството още беше много високо. Надявам се, че не са го разводнили.
Но все пак бих препоръчал да си закупите някакъв сет от няколко аромата по 8мл писалки, за да прецените за себе си.
Повечето гореописани могат да се открият почти при всеки друг продавач на аналози и поне да се тества ароматът на място.
Нека младите господа сами да си изберат все пак Smiley

# 227
  • Мнения: 23 289
Гпсподин 2 е на 13 и хич не му се занимава, господин 1 е на 20, но има няколко сладникави и мислех да го изненадам.
Много благодаря! Исках да е на Камея, защото тях не съм пробвала и мислех да взема по един парфюм за всеки от сем.За мен и мъжа ми знам какво, за момчетата се чудех.

# 228
  • Мнения: 1 911
Привет!
В издирване съм на аромат с нотки на бяла акация. Толкова я обожавам тази миризма, че ако мога да си напълня флаконче от разходките, цяла година ще си го душа. Сега са започнали да цъфтят Heart
Бях намерила преди време едно спрейче от Ейвън ли, Орифлейм ли, доста добре го бяха докарали, но не мога да се сетя сега.

# 229
  • Мнения: 449
Здравейте, отдавна не съм пазарувала от Мартинез-онлайн магазина им. Може ли някой да ми каже-каква е цената на доставката и има ли опция за безплатна доставка?

# 230
  • Мнения: 292
Не съм много на ти с наливнити парфюми,та искам да питам нещо.Кои марки от наливните са френски? Laughing Попаднах на едно магазинче и като питах продавачката кои парфюми са,ми каза ,че са френски и ги внасяли от Франция Rolling Eyes.Повече информация не получих.Пръснах си от Angel, Coconut passion на Виктория сикрет и Табако ванилия на Том Форд-харесаха ми ,но знам ли може тестерите да са по-концентрирани.Исках от прасковата и черешата,но тя не знаеше кои са тези парфюми,списъкът им не беше много голям.Иначе 50мл бяха 25лв.,а 100мл-40лв.

Последна редакция: нд, 14 май 2023, 15:54 от bebcheto

# 231
  • Deutschland
  • Мнения: 5 525
Кой парфюм на Том Форд е кокос и ванилия?
Как се казва марката, която сте пробвали?
Иначе почти всички казват, че суровините се внасят от Франция. Освен Рефан. Там са големите тайни. Всичко е под секрет, ще кажеш че ги създават в някоя тайна лаборатория.

# 232
  • BG-DE
  • Мнения: 5 110
Soleil blanc е с кокос, на Парфен е много хубав. Според мен няма значение дали суровините са от Франция или от където и да е другаде, важно е да са качествени.
Just Jack Simply blanc също е добро копие на Солей блан но трайността му е по-слаба.

Последна редакция: нд, 14 май 2023, 16:23 от Menerva

# 233
  • Мнения: 292
Извинявам се,написала съм го объркващо,ще го поправя.Табако ванилия на Том Форд и Coconut passion на Виктория сикрет.И аз се чудя коя е марката продавачката,а сигурно и собственичка не ми каза друго,освен ,че са френски.Явно е голяма тайна.

# 234
  • София
  • Мнения: 470
За Néroli d'Ispahan Boucheron на Мартин Лион някой би ли споделил мнение? Нероли Портофино на Форд не го харесвам нито в оригинал, нито в имитация. И на Мартин Лион ли е с гадната сапунена нотка? И изобщо, как го виждате, клони ли повече към мъжки с този кардамон?

# 235
  • Мнения: 33
За Néroli d'Ispahan Boucheron на Мартин Лион някой би ли споделил мнение? Нероли Портофино на Форд не го харесвам нито в оригинал, нито в имитация. И на Мартин Лион ли е с гадната сапунена нотка? И изобщо, как го виждате, клони ли повече към мъжки с този кардамон?

За Neroli Portofino на Martin Lion - аз не го харесах и направо го изхвърлих след като нямаше желаещи в размените да се сдобият с него. Нямаше и желаещи да го подаря. Smiley На мен ми мирише точно на онези евтини одеколони за след бръснене в цилиндричните шишенца със жълтата капачка. Не се разбрахме изобщо с този аромат, но и аз като Вас просто не се разбирам особено добре и с оригинала. Имам Fleur de Portofino от Martinez и него го харесвам. В него улавям сапунена нотка, но там е някак свежа, все едно влизам в току-що измит цветарски магазин.

# 236
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Преди много години ми бяха подарили Аlchimie на Роша в изпълнение на ДП.Ароматът за мен беше пътуване във времето.Петък следобед.Майка ми е в кварталния фризьорски салон.След тупирането на косата следва фиксиране с лак за коса.Обаче лакът  не в търговски флакон,а в тумбесто ,зелено гумено шишенце и фръс-фръс.Наоколо се носи ароматен облак,пухкав и топъл .

# 237
  • BG-DE
  • Мнения: 5 110
Вчера попаднах на този аромат https://www.fragrantica.com/perfume/Louis-Varel/Extreme-Rose-58260.html който се оказа много добро копие на Рози и ванилия на Мансера, а и трайността му никак не беше лоша. Пробвах го в немски dm но може и в българските да го има. Цената му е 20€ за 100мл.

# 238
  • Мнения: 8 472
Вчера попаднах на този аромат https://www.fragrantica.com/perfume/Louis-Varel/Extreme-Rose-58260.html който се оказа много добро копие на Рози и ванилия на Мансера, а и трайността му никак не беше лоша. Пробвах го в немски dm но може и в българските да го има. Цената му е 20€ за 100мл.
Проверих по нашите сайтове. Висша козметика- висши цени
https://visshakozmetika.com/index.php?route=product/manufacturer … anufacturer_id=34


е-маг, народни цени

https://www.emag.bg/parfjumna-voda-louis-varel-extreme-rose-zhen … 300/pd/DYJF0KMBM/
Сигурно ни мислят за висши тъпаци. Но нали ние в България сме първи по доходи, защо да не сме първи и по цени.

Menerva, благодаря, ще разуча бранда. Flowers Hibiscus

# 239
  • Deutschland
  • Мнения: 5 525
Луис Варел има в тукашните ДМ малки разфасовки по 3, 4 €.
Бебчето, сигурно са Заг Зодиак. Не знам други да имат Coconut passion, но може да бъркам. А и аз като съм купувала от базата са ми казвали, че шефката им е във Франция и там се занимава със суровините.

Общи условия

Активация на акаунт