Професионални серии за коса - Тема 160

  • 64 640
  • 862
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 227
Здравейте прекрасни дами! Flowers Hibiscus След около година пауза от форума, наслаждавайки се на хубава коса и малко отегчена от козметични експерименти се завръщам с пълна сила да видя как сте и да се запозная с новостите на козметичния подиум!
Пускам ви една снимка да се похваля с нов цвят и да кажа, че съм се запасила с Napura M9 спрей за възстановяване на кератина и К9 флуида от същата серия, който ако разбирам правилно се ползва без отмиване, моля ако някой е ползвал тези продукти да сподели опит Simple Smile




По въпросите от началото на темата:

1. Последно използвах слънцезащитната серия на Wella шампоана и спрея и съм доволна, спрейчето е много леко и приятно и го ползвам често и без да има слънце.

2. Бих казала с две ръце Hmilk на Oway, като плекс при боя, като преуош и като продукт без отмиване. (наскоро проверих че и неговата цена е станала по-солена в последната година, но пак ще го купя, то е ясно)

Последна редакция: пн, 29 май 2023, 22:50 от PeachHoney

# 196
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Пейч ето ти Hmilk на народна цена Grinning. Загубили са се в превода и описанието кърти,но продукта си е същия на половин цена. Дори при дистрибутора е по-скъп.

https://makeup.bg/product/155021/#/option/837520/

# 197
  • Мнения: 4 246
Обръщам се към по-запознатите относно боядисване по време на бременност. Моля ви, кажете ми може ли? Боядисвам се с 3ка, имам бяло в корените .. ако не се боядисвам не знам ..

# 198
  • Мнения: 22 879
Може ако нямате някакви проблеми със скалпа, които бременността да усили.

# 199
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз не съм спирала да се боядисвам докато съм била бременна.

# 200
  • Мнения: 1 729
Момичета , Hmilk как се използва за терапия ?

# 201
  • Мнения: 1 152
Не, че държа на протеинов шампоан, но търся нещо да ми оправи накъсването по краищата, и понеже хидратацията не успява към момента, реших да я надрусам с протеин 😁  Честно казано, не бях сигурна къде да вмъкна хидратиращ продукт в това измиване, затова надиплих само протеин…

Ами добавете хидратация, многото протеин води до сухота, оплитане и тн.
Аз лично ползвам шампоан joico moisture recovery и маска марокан с кафява капачка от хидратиращата серия.
Ако държите на протеинов шампоан поне след него слагайте хидратираща маска/балсам за да има баланс

# 202
  • Бостън
  • Мнения: 13 493
Sensaya, номерът е в баланса между протеина и хидратацията Wink само с едното не става!

PeachHoney - прекрасна коса! Добре си си дошла!

Купих си Олаплекс 7 (олиото) и ми е много любопитно дали все пак ще оправдае торбите хвалби изсипани по негов адрес! В същото време преоткрих едно мое старо олио, едва едва ползвано - JOICO K-PAK Color Therapy Restorative Styling Oil. Слагам по 2-3 помпи вечер на краищата и на сутринта няма помен от мазно, но са добре напомпани и живи и меки. И много странно, но подвиването, което им правя с четката, когато си суша косата е подчертано след това олио!
Много обичам да си преровя кутиите и да си измъкна стар и златен продукт или серия! Слава богу, че този тип продукти имат ужасно дълъг срок на годност!

^^^ Интересното с това олио е, че Джойко го замениха с ново, когато ребрандираха и клиентките оплюха новият продукт много яко, което е доста нетипично за продукт на този бранд! Да знаете, ако ви привлече погледа, че старото и новото са различни...

https://www.joico.com/hair-care/color-therapy-glossing-oil/

Последна редакция: вт, 30 май 2023, 16:51 от Agent Provocateur

# 203
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
PeachHoney, добре дошла отново!
Косата ти е станала много дълга и си сменила цвета си Simple Smile
Както винаги е разкошна.
Да попитам има ли насъбрали се мнения за този продукт.

# 204
  • Мнения: 2 272
Здравейте момичета!
Да знае някой от опит шампоан, който да прави косата мека и лигава?
Нещо напоследък не мога да улуча такъв.
Винаги слагам маската на Макадамия, но не винаги е достатъчно.
В момента използвам Орофлуидо, Аметист и едни хидратиращ на Облепиха - но не е това...

# 205
  • София
  • Мнения: 2 434
Момичета, накой ползвал ли е нещо от Altissima, освен боята за коса? За нея имаше добри отзиви, но за шампоаните и маските нищо не съм чела.

# 206
  • Мнения: 282
Момичета, накой ползвал ли е нещо от Altissima, освен боята за коса? За нея имаше добри отзиви, но за шампоаните и маските нищо не съм чела.
emy_emy Altissima е производство на COTRIL , която е доста харесвана, особенно по фризьорските салони, но я има само там.
Ползвала съм Altissima Nourishing, маската за изтощена коса и съм приятно изнендана за маска 500 мл. около 30 лв. мисля. Супер аромат на кайсия, косата я усещам доста жилава и плътна след нея. Ползвам я около два пъти месечно.

# 207
  • София
  • Мнения: 2 434
Благодаря, Karamele, поръчах от Арлен серията за боядисана коса заедно с боята им. Дано ми хареса. Чудех се между нея и детокса на Лореал...

# 208
  • Мнения: 282
Благодаря, Karamele, поръчах от Арлен серията за боядисана коса заедно с боята им. Дано ми хареса. Чудех се между нея и детокса на Лореал...
Детокса на Лореал е също добра серия, но за тези пари за мен лично не е ок.

krystall На твое място бих опитала нещо безамонячно, но с добра покривност - например боята на Phyto. Много зависи и хормоните в какво "настроение" ще са за добра покривност.

# 209
  • София
  • Мнения: 1 744
Здравейте, моля за мнения за олиото на олаплекс

Общи условия

Активация на акаунт