Обичате ли да спорите?

  • 2 143
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Споря и обичам да го правя Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 100
Най-много споря в работата ми, на служебни теми.  Crazy


Това е полезно.

# 17
  • Мнения: 7 723
Аз много. Тук намирам доста сродни души.  Joy
Ваканцията , май не ти се отразява много добре  Peace
За тебе гаджета няма ли  newsm78
Събота вечер е  Mr. Green

# 18
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Що се отнася до мен,  въпросът е риторичен!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 740
Да споря - не, да разисквам - да. Особено тук. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 647

Особено, когато участниците в спора са шефовете.  Joy Joy Joy Вече  съм се ъпргрейдвала. Crazy

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Чак пък да обичам,не.Но определено когато съм сигурна в нещо не отстъпвам и споря,и да опитвам се да убедя отсрещния в моята правота. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 229
Не мога да споря. Confused Като се стигне до спор обикновено казвам "ами добре" и това е. Знам че не е хубаво, но не ми се занимава, а и като отсрещната страна си знае своето - няма смисъл. Понякога обаче си се дразня много заради това. #2gunfire

# 23
  • Мнения: 5 539
И да, и не. Имам моменти, в които ми се струва абсолютно безсмислено да губя време и нерви да убеждавам някого. В други моменти пък ме обзема усещането за относителността на "истината" и тогава мога да защитавам всякаква теза.
Дразни ме това, че повечето хора не владеят изкуството на спора и в един момент изпадат в лични нападки, без да прилагат аргументи. В тази група поставям на първо място мъжа ми, за съжаление Embarassed
В заключение ще кажа, че спорът с интелигентен събеседник, познаващ предмета на разговор и умеещ да остане хладнокръвен, е изтънчено удоволствие, носещо дълбоко удовлетворение Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 244
спорът с интелигентен събеседник, познаващ предмета на разговор и умеещ да остане хладнокръвен, е изтънчено удоволствие, носещо дълбоко удовлетворение Wink
Peace

единствено ще добавя, че го предпочитам на живо.

# 25
Обичам да споря  закачливо и игриво ,така ситуацията се превръща в по-градивна Hug

# 26
  • Мнения: 1 455
Обичам да споря,но тук във форума не ми е интересно и рядко ми се е случвало.

# 27
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Лилита за пореден път е права. Така мисля и аз, включвайки и частта с мъжа, макар и по друг начин.

# 28
  • Мнения: 3 423
Не обичам да споря.
Обичам да предизвиквам.
Казвам си мнението и точка.
Кой изпушил, изпушил.

# 29
  • Мнения: 6 713
Обичам да си защитавам тезите  Twisted Evil
Често става със спорене  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт