Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (6)

  • 44 061
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 303
На мен обикновено ми отговаря вечер - към 21 ч. даже ми е звънял. Според мен изчакай и днес и утре му пиши пак. Може просто да е пропуснал съобщението. Той преглежда от рано сутрин до вечерта, отделно пункции, трансфери, разбираемо е.
Точно заради това се чудя дали ,или 🙂 но съм сигурна и ,че разбирате нетърпението в случая

# 31
  • Мнения: 1 270
Абсолютно те разбирам, аз съм влизала в банята с телефона да не изпусна обаждане:blush:.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Винаги ми е звънял и пишел вечер след работа, че понякога и късничко около 22ч, но винаги в рамките на деня. Ако не ви пише, обадете му се.

# 33
  • Мнения: 413
Потърсете го пак. Може пак да му пишете. Толкова е свестен, че няма как въобще да се разсърди за такова нещо. Няма от какво да ви е неудобно.

# 34
  • Мнения: 38
Момичета, препоръчайте ендокринолог.

# 35
  • Мнения: 102
Препоръчвам ендокринолог Мария Алексиева от Неоклиник. С нея преди инвитрото и сега по време на бременността следим ТСХ и захар дали са в норма.

# 36
  • Мнения: 232
Препоръчвам ендокринолог Мария Алексиева от Неоклиник. С нея преди инвитрото и сега по време на бременността следим ТСХ и захар дали са в норма.
Колко трябва да е ТСХ по време на бременност?

# 37
  • Мнения: 303
В крайна сметка го потърсих отново ... Писа ми ,човека ....проопуснал е моето съобщение  покрай многото други 🙂 благодаря за куража 😀🌹

# 38
  • Мнения: 56
Здравейте, дами. Искам да ви попитам партньора на някоя от вас пускал ли е спермограма в Афродита и за колко време излезе. Предварително благодаря!

# 39
  • Мнения: 378
Здравейте, дами. Искам да ви попитам партньора на някоя от вас пускал ли е спермограма в Афродита и за колко време излезе. Предварително благодаря!
Някой да ме поправи ако вече има, но аз не знам да се предлага такава услуга в Афродита изобщо.

# 40
  • Мнения: 1 509
Предлага се спермограма в Афродита, има го и в ценоразписа. Не знам за колко дни е готова обаче, сигурно макс 2.

# 41
  • Мнения: 1 120
Здравейте, има ли момичета без имплантация и да са успяли при доктор Станулов?

# 42
  • Мнения: 1 316
Аз имах 4 трансфера без имплантация (3 в друга клиника, 1 при Станулов), на 5-тия забременях и резултатът е вече на 4 месеца Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 120
Аз имах 4 трансфера без имплантация (3 в друга клиника, 1 при Станулов), на 5-тия забременях и резултатът е вече на 4 месеца Simple Smile

А какво направихте по различно при него? Може ли да споделите?

# 44
  • Мнения: 1 316
Когато станах пациентка на Станулов първо направихме един куп изследвания, хистеро и лапароскопия, и т.н., които не ми бяха правени в предишната клиника (по-назад в темата съм писала подробно, докато се случваха нещата). След това започнахме процедурите, като стимулацията беше по къс протокол, а на предишното място беше по дългия. Двата трансфера при Станулов бяха с един и същи протокол.

Общи условия

Активация на акаунт