Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (6)

  • 44 428
  • 732
  •   3
Отговори
# 60
  • Мнения: 472
Здравейте, има ли момичета без имплантация и да са успяли при доктор Станулов?
Аз съм със 6 инсеминации и 2 трансфера след това в други клиники. Преместих се при др Станулов миналата година и сега съм в 24 г.с.

Разбра ли се защо е нямало имплантация?

# 61
  • Мнения: 25
Здравейте, има ли момичета без имплантация и да са успяли при доктор Станулов?
Аз съм със 6 инсеминации и 2 трансфера след това в други клиники. Преместих се при др Станулов миналата година и сега съм в 24 г.с.

Разбра ли се защо е нямало имплантация?

Не бих казала. След всичко това установиха изместен имплантационен прозорец с 24 часа и повече прогестерон.

# 62
  • Мнения: 211
Има на две места цена за ембриотрансфер:
1. ембриотрансфер+ембриолепило=700лв
2. Трансфер на замразени ембриони (не включва цената на лекарствата и размразяване) = 800
Размразяване на ембриони =150лв
Ембриолепило =?
Тоест ако ембриолепилото е около 200лв, значи замразен трансфер ще излезе 1150лв?
Ако някой е правил скоро моля да каже цената.

# 63
  • Мнения: 56
Здравейте, дами.
Някоя може ли да ми даде повече информация за цветната снимка при доктор Генов? Къде работи той, необходим ли е престой в лечебно заведение? Каква е цената ако някой е правил скоро.
Също бих искала да попитам дали скоро някой е правил инсеминация след ЦС  при д-р Станулов и каква е цената приблизително.
Предварително благодаря Simple Smile

# 64
  • Мнения: 306
Моите инсеминации излизаха около 750 лева на месец - 500 лв инсеминация, прегледи и овитрел инжекция за таймиране, фемара лекарство.
+ Отделно Микробиология 35 лева на човек, която важи 30 дни и вирусология 140 лева, която важи 3 месеца.
750+35+35+140+140= 1100 лева за първата инсеминация груба сметка. Това през 2022-ра година.

# 65
  • Мнения: 121
Д-р Генов в бившата Тина  Киркова . На първия етаж в дясно . Обикновено те чака отпред . Манипулацията е 10-15 Мин нищо особено, ставаш и си тръгваш .200 лв се плащат лично на него.аз съм много доволна .

# 66
  • Мнения: 56
Много благодаря, момичета.

# 67
  • София
  • Мнения: 11 695
В бившата Тина Киркова, базата е стара, но отношението е добро, внимателни са Генов и другият лекар, който го извършва. Без упойка е, но питай дали може но шпа да пиеш преди това. Казват ти веднага какво виждат, има и писмено становище.
 Той ме чакаше на входа, така че нямаше лутане. 5 минути беше самата процедура, станах, изчаках малко становището и си тръгнах. Няма престой и лежане. Такъв има, ако ще правиш в друга болница с пълна упойка. Въпреки че скоро слушах разказ за Надежда и пак бяха изгонили момичето след това, а ѝ е било лошо от упойката. Би трябвало да я оставят, докато не я пусне напълно. При изследване без упойка няма такива проблеми, веднага си ставаш.

# 68
  • Мнения: 87
Здравейте дами Simple Smile, обмислям да почвам с инвитро процедури при др. Станулов. След първоначалната консултация ми стана изключително симпатичен, а и съм чела до сега само добри отзиви за него. Обаче малко се притеснявам дали не е много претоварен и да не почне да прави грешки от умора и безброй пациенти на главата 🙈. Какво ви е мнението на тези от вас, които в момента сте в процедури с него...? Благодаря!!

Последна редакция: сб, 27 май 2023, 00:20 от yanamm

# 69
  • Мнения: 1 369
Все пак е човек, не робот. Ако и вие си следите нещата, всичко ще е окей. Успех! При него резултатът не се бави.

# 70
  • Мнения: 56
В бившата Тина Киркова, базата е стара, но отношението е добро, внимателни са Генов и другият лекар, който го извършва. Без упойка е, но питай дали може но шпа да пиеш преди това. Казват ти веднага какво виждат, има и писмено становище.
 Той ме чакаше на входа, така че нямаше лутане. 5 минути беше самата процедура, станах, изчаках малко становището и си тръгнах. Няма престой и лежане. Такъв има, ако ще правиш в друга болница с пълна упойка. Въпреки че скоро слушах разказ за Надежда и пак бяха изгонили момичето след това, а ѝ е било лошо от упойката. Би трябвало да я оставят, докато не я пусне напълно. При изследване без упойка няма такива проблеми, веднага си ставаш.
Може ли да попитам също кога си записахте час за него, тъй като моя цикъл е малко 30 -32-34 дни и нз кога би се паднало точното време. Колко време по - рано го търсихте.
Съжалявам за не мн интелигентните въпроси Grinning

# 71
  • Мнения: 1 369
Здравейте дами Simple Smile, мисля да почвам с инвитро процедури при др. Станулов. След първоначалната консултация ми стана изключително симпатичен, а и съм чела до сега само добри отзиви за него. Обаче малко се притеснявам дали не е много претоварен и да не почне да прави грешки от умора и безброй пациенти на главата 🙈. Какво ви е мнението на тези от вас, които в момента сте в процедури с него...? Благодаря!!

Много несериозно от ваша страна, нас ли заблуждавате с въпросите си или себе си? В друга тема пишете, че започвате инсеминации в Щерев.

# 72
  • Мнения: 56
Здравейте, отново. Вчера на прегледа при доктор Станулов ми взе проба за Уреплазми и Микоплазми. Като карък на годината излезе, че имам Ureaplasma parvum. Вчера той спомена да чакам обаждане от д-р Михайлова, за коментар и лечение. Бих искал да ви попитам да изпратя ли и резултата и на него ?

# 73
  • Мнения: 1 518
Да, аз изпращах всичко, за да е в течение.

# 74
  • София
  • Мнения: 11 695
А как е малкото име на д-р Михайлова, аз не съм ходила в клиниката от загубата ноември и тогава беше сам. Въобще не съм в час как се случват нещата сега, но е добре, че са взели помощник. Трябва да си запиша един час за юли да си поговорим със Станулов и евентуално есента да направим нов опит.

За уреаплазмата и на мен ми излезе положителна преди процедурата, лечението може да е много коварно. Бих те посъветвала да се излекуваш преди опита, защото има случаи, в които води до загуба. Във форума има тема, прегледай я, много е важно какъв антибиотик ще ти изпишат, повечето не действат.

Общи условия

Активация на акаунт