Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (6)

  • 44 640
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 211
Здравейте, кой пакет препоръчва Станулов от Vision теста? На мен ми каза, че понеже съм под 35г не е, задължително да го правя, но все пак било хубаво.

# 661
  • Мнения: 25
На мен ми каза, че базовият тест на Vision е достатъчен, независимо, че съм над 35 г. Плодът му изглеждаше ОК и затова каза, че не е нужен разширен тест. Слава богу, всичко наистина върви ОК.

# 662
  • Мнения: 114
Ние тази събота бяхме преглед и имаше около 40 жени които чакаха. Часът ни закъсня с около 3 часа. Та се чудя при толкова пациенти как смогва въобще. Малко започва да ми прилича като при д-р Владимиров. Вървяхме като на конвейр. Освен това почти не обяснява. Питаш го нещо и и ти го обясни с две думи. Почти не говори или ако каже нещо е супер тихо. Всеки път се напрягам да го чуя. Поне по вайбър като го питаш след това винаги отговаря. Но на самите прегледи е доста сдържан. На моменти чак ми е неудобно да го попитам нещо така се чувствам все едно съм виновна и защо го питам...На последния преглед ме пита, аз нали ви написах часовете за следващите прегледи кога са. Аз му отвърнах: -Не не сте и той започна на едно листче да ги пише сърдито сякаш аз съм виновна, че е забравил да ми ги каже.
Не знам само при мен ли се държи така или си е такъв по принцип. Или го кара на симпатии. Ох не знам и аз вече какво да мисля.
Имам му доверие въпреки това и от положителните коментари тук които съм чела избрах да съм при него , и се надявам да съм при правилния доктор и да имаме успех.

# 663
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 740
Е на нас ни хареса. Но ние само 1 път ходихме . 40 м ни беше прегледа.
Дано успех да имаш пък...

# 664
  • София
  • Мнения: 11 708
В събота беше страшна лудница, но това не е обичайното положение в клиниката. И аз чаках три часа, но сама си видяла, че имаше и бременни, спешни, изнервени. Така се случва понякога, аз също бях без предварително записан час. Понякога не може да се прецени. Имаше и нови двойки, тях колкото и набързо да ги мина в сравнение с обичайното, пак си отнемаха време. Сигурна съм, че на следващ преглед ще им отдели повече внимание.

Задавай си въпросите. Следващият път си ги запиши на един лист, за да ги формулираш ясно, още с влизането му кажи, че имаш няколко подготвени и ги карайте един след друг. Няма да ти откаже.

При Владимиров висях по едно време всеки ден по два часа заради фолуметрия. Тук поне резултатите се обсъждат онлайн и няма нужда човек само за това да се разкарва.

# 665
  • София
  • Мнения: 1 339
Наси, какво стана с кръвния тест?

# 666
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 740
Наси, какво стана с кръвния тест?
отпадна за днес, то не знам и кога е била Овулацията.. Дали и прогестерон да не пусна. Ще пусна тест тези дни,..

# 667
  • София
  • Мнения: 1 339
Задължително и двете пусни да знаеш какво е нивото на прогестерона и ако има нужда от терапия да ти изпишат направо.

# 668
  • Мнения: 1 520
vladokis, бил е напрегнат ден, затова е бик лаконичен и набързо е написал дати на листа. Не приемай нещата лично. И не се притеснявай да питаш, ще отговори. Просто има много пациенти, но не кара на конвейр, нямаше да пише във Вайбър, ако беше така. В други клиники няма връзка с лекаря по телефон....успех на процедурата и скоро да усещаш как едно човече ритка в теб.

# 669
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 740
Задължително и двете пусни да знаеш какво е нивото на прогестерона и ако има нужда от терапия да ти изпишат направо.
Аз винаги съм била на терапия с прогестерон... никога не съм правила чгх и тест за прогестерон... Но и такова чудо съм нямала...с МЦ септември и симптоми на бременност от 17 09 и без опити за забременяване

Последна редакция: вт, 26 сеп 2023, 14:42 от nasito8988

# 670
  • Мнения: 22
Здравейте Дами Simple Smile, бих била много благодарна да се консултирам с Вас. След трафсфер съм на терапия с по две инжекции на ден Пролутекс и Клексан. Сама си ги слагам подкожно , в коремна гънка, обаче са 3 бр. на ден и вече корема ми е като коледна елха и всички гами на дъгата, не коментирам подутините и болежките Grinning . Чудя се дали има нещо одобрено от др. Станулов за мазане в такъв случай, по- бързо да минава, че да ползвам същото място пак. Не искам да го занимавам просто с такива неща ? Simple Smile Мерси много

# 671
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 100
Крем с арника ще заличи синините,но ако има болка няма да я махне.Може да опитате да ги биете в паласките и дори в краката тези с НМХ(моите ми ги биеше мъжът ми отзад на ръцете),Пролутекса обаче само в корема,но пък няма да е цялата бременност.

# 672
  • Мнения: 74
Здравейте момичета, предстои ми инвитро при Др Станулов.Очаквам цикъл около 3ти 4ти октомври, бихте ли препоръчали нещо като добавки храни ? В момента пия витамин D  и витамин Q10.

# 673
  • Мнения: 303
Здравейте момичета, предстои ми инвитро при Др Станулов.Очаквам цикъл около 3ти 4ти октомври, бихте ли препоръчали нещо като добавки храни ? В момента пия витамин D  и витамин Q10.
Той най- често предписва само Елевит ,не е фен на многото хапчета 🍀 успех

# 674
  • Мнения: 323
Здравейте и от мен! Може ли информация къде и как мога да си запиша час за Станулов и дълго време ли се чака за часове?

Общи условия

Активация на акаунт