Пътуване до Истанбул съвети?

  • 137 837
  • 588
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 847
Здравейте и на мен ми предстой пътуване до Истанбул .

Бихте ли ми препоръ4али тур.агенция ,от която сте доволни.
И хотел ?
 

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Здравейте и на мен ми предстой пътуване до Истанбул .

Бихте ли ми препоръ4али тур.агенция ,от която сте доволни.

 

Турал

# 47
  • Мнения: 11 747
Турал,ама ние сме от Варна,а Black mamba,не е писала от къде е.

Между впрочем аз ще пътувам с Турал,не ми дадоха ваучер за хотела,а само Талон за екскурзия!Чудя се да им се обаждам ли да питам или да не се занимавам?
Киса,ако имаш идея - кажи?

# 48
  • Мнения: 728
Турал,ама ние сме от Варна,а Black mamba,не е писала от къде е.

Между впрочем аз ще пътувам с Турал,не ми дадоха ваучер за хотела,а само Талон за екскурзия!Чудя се да им се обаждам ли да питам или да не се занимавам?
Киса,ако имаш идея - кажи?

И аз с Турал съм ходила и съм много доволна!

pina, това, което са ти дали, е достатъчно, за да се качиш в автобуса. Оттам нататък - нямаш грижи.

# 49
  • Мнения: 11 747
Мерси,Bella04!
Досега като съм пътувала винаги са ми давали ваучер за хотела.А,за Гърция пак с автобус ходих и вярно,че не ми дадоха ваучер.Но другите екскурзии са ми давали.Щом казваш,че е ок! Peace

# 50
  • Мнения: 493
здравейте,
ние другата седмица заминаваме с колите до Истанбул ще спим в  хотел **** в кв. Таксим
Интересувам се някой да е ходил в МОЛ: „ДЖЕВАХИР"
и дали има някакви намаления  и в кои квартал се намира ? Simple Smile
 

# 51
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
В квартал Шишли се намира! Намаления незнам дали точно сега има!  Joy

# 52
  • Мнения: 493
къде ще ми препоръчаш да намина да попазарувам ?  малко да разтоваря Simple Smile

# 53
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Всеки такъв МОЛ е за предпочитане! В Таксим има много магазини, но и цените не са така ниски като в тези МОЛ-ове! Най-добре и най-евтино е да пазариш от фабриката, ако сте с кола разбира се! Всеки квартал почти си има голям търговски център!


Кажи ми къде познавате, за да ти кажа къде да пазарите!

# 54
  • Мнения: 493
честно казано не познаваме града.
Имаме познати турци т.е. те са на мъжът ми но с тях ще се виждаме по работа и то на  вечеря.
колата сме реши ли да я паркираме при хотела и от там с таксита. При фабриките не ми се ходи защото там ще е на едро ....
някои хубаво МОЛ в Таксим

# 55
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Честно да ти кажа за МОЛ в Таксим не се сещам! Въф фабриките не е само на едро! Те си имат магазини и се продава на дребно, има и дрехи с някакъв малък дефект!  Довечера ще попитам и ще ти пиша пак за повече подробности, за близък до вас МОЛ! За колата добре сте решили щом не познавате града! В тази тема бях пуснала линк към метрото и трамвая в Истанбул, те са много удобни, ножеш да го разгледаш!

# 56
  • Мнения: 847
Турал,ама ние сме от Варна,а Black mamba,не е писала от къде е.
Аз съм от Северна България ,но не ме бърка от къде ще тръгна.
4удя се като за първо посещение на Истанбул ,защото със сигурност ще има други ,дали е по добре с тур.агенция или сам?
Къде се намират фабриките ?
И още - някой да има инфо - интересува ме откъде може да се купят платове на едро -тип плюш?
Благодаря ви ,като ви 4ета едвам се здържам да не тръгна за Истанбул ,но знам ,4е е по добре пътуването да се подготви...
За хотел никой не ми отговори?

# 57
  • Мнения: 493
Pina, хотел мога да ти кажа другата седмица дал си заслуйава нашия Simple Smile

# 58
  • Мнения: 493
drize, мерси предварително за информацията
да ми кажеш как е времето ??

# 59
  • Мнения: 11 747
Pina, хотел мога да ти кажа другата седмица дал си заслуйава нашия Simple Smile

Бъни,мерси,но Черната мамба питаше за хотел... Simple Smile

Според мен първо посещение в града е хубаво да е с агенция.Голям град е,трябва да получиш някаква представа преди да се втурнеш сама.Разбира се говоря за туризъм,ако е с цел търговия - няма нужда да си губиш времето с агенция.

Общи условия

Активация на акаунт