С какво ви дразнят съпругите.

  • 8 169
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 879
Ама явно тук няма мъже или ги е страх да напишат със какво ги дразнят.

Така излиза. Simple Smile
Добре че моя мъж го няма тук. За 34 години брак сигурно му се е натрупало колкото за цял роман.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 652
Дразня го, ако почна да говоря като майка ми Grinning Понякога си изпуквам врата силно и много ми се дразни, напоследък обаче най-много мрънка, ако съм оставила ключа в ключалката и не може да си отключи.

# 17
  • Мнения: 12 936
Мне, след като ММ не се дразни, значи аз съм ангелчето. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 6 006
Моля да ме извините ако вече има такава тема , аз просто не открих подобна.Има 1000 теми с какво ни дразни свекървата, съседите,  мъжа
и тнт.Мен лично ме вбесява примерно:
Изкарал съм всичко от съдомиялната ,ама разбираш ли вместо на горния рафт съм поставил една чаша на долния и се почва 3 световна война.

Ами, аз не достигам горния рафт без стол или стълба. И поставяне на чаша, която ползвам, на недостижимо за мен място също ме изкарва извън релси. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 631
Аз също винаги благодаря на мъжа ми, той много се старае да ми помогне особено сега с бебчето.
Отменя ме във всичко, което не знае как - пита ме и му казвам и пак се справя. Вярвам, че задълженията вкъщи са и за двамата, няма жени, няма мъже. Bell
Ако нямам време да наготвя - веднага той поръчва нещо, не го занимавам с готвене като цяло, а и не ми е било проблем, аз обичам да се занимавам с готвенето. Много е сръчен, умее да прави всичко, а каквото не може- научава се.
Едно време като бяхме малки (познаваме се от 15 годишни) много мрънках, но вече оценявам всеки един жест.
Е със сигурност се дразним за някакви битови неща, но не е фатално Satisfied

# 20
  • Мнения: 1 874
Ама темата е ..с какво ви дразнят съпругите..

# 21
  • Мнения: 1 608
Аз ви казах, че ще се опорочи!!:)

# 22
  • Мнения: 2 172
Със всичко. Но нал е мъж, той е над нещата😂. Демек "бил по-възвишен" от мен, казах му че мога да му помогна със "възвисяването",та сега е само над нещата. 😂 😂 😂

# 23
  • София
  • Мнения: 13 074
Е няма ли някой мъж да се изкаже? Joy Въпреки, че май не са много женените съфорумци...

# 24
  • Мнения: 18 820
Минава на вариант с какво дразня съпруга си...като няма  мъже да си кажат.

# 25
  • Мнения: 775
Чудесна тема, благодаря на Сандвал! Успокои ме. Аз си мислех, че само моята съпруга е "оперирана" от чувство за подредба на вещи. Дразни не толкова, че нещо не е поставено там, където трябва, а самият факт, че не разбира логиката на подредбата, Примерно, че по-вискои и едри предмети (чаши, кутии, купи, чинии и т.н.) се поставят най-отзад, когато става дума за лавица на височината или над очите. Или най-отдолу, когато погледът е насочен отгоре надолу. По този начин веднага виждаш какво има в шкафа, на лавицата или в чекмеджето и не се налага да вадиш едни неща за д анамериш други, всичко ти е пред очите. Жена ми прави точно обратното и това ме вбесява. Шеговито казано, разбира се.

Другото, с което ме дразни е, че не поставя нещата на определените им места, а всеки път както ѝ дойде. Ядосвам се да търся и намирам солта, примерно, един път в горния десен шкаф, следващия път в долния ляв т.е. всеки път на различно място. Аз съм свикнал всичко да си има своето определно място за да не ми се налага да го търся. За жена ми това е непонятно и непосилно.

И нещо, което продължава да ме учудва и да не разбирам е нейната свенливост. Абе не разбирам как може след 17 г. съвместн брак и преживяно какво ли не, включително и присъствието ми на раждането на дъщеря ни, да излиза от стаята където съм за да се преоблича. Ами това за мен си е лишаване от едно удоволствие, мама му стара! Simple Smile

Последна редакция: вт, 02 май 2023, 13:28 от Nomadski

# 26
  • София
  • Мнения: 631
Аз моя мъж го дразня с това, че съм много "прибрана" и му завирам нещата там където и аз не мога да ги открия Grinning

# 27
  • Мнения: 1 874
На моя съпруг е оказана честта да мие чинии.Това не го дразни,но всеки път настоява мръсните чинии да са подредени в мивката-дърбоки,плитки,малки.Аз пък ги нахвърям както ми дойде.С това много го дразня.

# 28
  • Мнения: 2 816
Мисля, че отдавна спрях да го дразня. Примири се...

# 29
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 198
Авторът пък само за една чаша ли създаде цяла тема?! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт