Маска за коса

  • 6 693
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
Гласувах с първа опция,макар,че съм пробвала и домашни,но не съм сериозна 1-2 пъти си забърквам нещо и следващия път ме домързява  Embarassed .Така,че готовите маски са за мен-стои си до шампоана и при всяко миене на косата си е там.
Ами май и аз така ще трябва да отговоря  Embarassed

# 16
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Купена и домашна!

# 17
  • Мнения: 3 456
На фирма

# 18
  • Мнения: 5 317
На фирма и аз.

# 19
  • София
  • Мнения: 238
Правя си домашна преди да си измия косата. Сега съвсем сем се запалила с тези форуми  Laughing за красиви мами. След като се измия си слагам готови маски. Предната ми беше на Лореал професионална, а сега ползвам на Шварцкоф също професионална. Като не ни е дала природата супер коси трябва да полагаме грижи Naughty

# 20
# 21
  • Мнения: 3 453
Купена

# 22
  • Мнения: 5 026
Последна опция-не се сещам за себе си,по-точно за косата си.

# 23
  • :)
  • Мнения: 337
Опция 3- от магазина както и домашно приготвена маска Peace

# 24
  • Мнения: 765
 Нямам време да забърквам маски . Купувам .

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Отговорих с 2-ра опция. Маската на ДЕСИ само и съм доволна.

# 26
  • Мнения: 1 424
Трета опция- и двете  Peace

# 27
  • Мнения: 812
Опция 3 

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Аз съм привърженик на домашните,но от доста време не съм си правила, единствено лятото си правих със зехтин няколко пъти.Ползвам на Ейвън с маслината и то пак лятото я открих,че ми беше много суха станала косата.

Сега зимата избягвам маските,защото много ми омазняват косата.

Общо взето рядко ползвам и то купена ,за мое съжаление.

# 29
  • Мнения: 814
В последните години използвах само балсам за коса след измиването й, но от  два месеца си купувам маски от Аvon, с които експериментирам, докато открия най-подходящата за моя тип коса. За момента предпочитанията ми са за маската с маслини. Готовата маска ми спестява време, не че е толкова трудоемко да си я забъркам сама, просто не винаги се сещам да се погрижа за косата си. А готовата маска е  при шампоана и балсама и сама ме продсеща да я приложа.

Общи условия

Активация на акаунт