Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 79 122
  • 2 302
  •   1
Отговори
# 2 280
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 867
Никога досега не сме минавали през Румъния. Винаги Сърбия - Унгария и нататък. Шапка им свалям на сърбите, направиха си магистрала от край до край, лесно се пътува. Обикновено около Будапеща в Унгария има малко задръствания, но се минава. Чакането по границите обикновено е на Калотина и при влизане в Унгария. След това никъде няма спиране.
Хубав ден, общество! Дано болните скоро да се похвалят, че са оздравели!

# 2 281
  • Пловдив
  • Мнения: 40 841
Пускайте, да...благодаря!
Чакам сега на едно място да видим и тук какво, ама предварително май съм решила 🧐

# 2 282
  • Мнения: 7 307
Хайде на кафе, банда Coffee

Ени, честито завършване на Синеочка, видях я в другата тема, пу-пу. Весело лято и да й е интересно и забавно в първи клас!

13, не дотягаш, напротив.

Пак много болни се събраха, да оздравяват всички! Палчета за всички в нужда Flowers Four Leaf Clover

Днес още не е валяло, да не повярва човек.
Работя, между задачите гладя и готвя, водата е нямаляла стабилно, само да не спре съвсем, пу-пу.

# 2 283
  • София
  • Мнения: 13 881
Ено, много е сладка Синеочка. Такова добро дете. Не я пращай с бебетата. Виж каква мамина отмяна е.

# 2 284
  • Мнения: 8 891
Аз отдавна си взех кафе, защото заспивам. Никакви клиентОВЕ днес и ми е тегаво как минава времето.
   При нас поваля, сега прогърмя...АМАН!

# 2 285
  • Мнения: 5 753
И моята смяна беше скучна много!
Супера до нас е изгорял нощес. Засегнати са и съседни магазини, изгорели са и три коли. За умишлен палеж се говори... Много тъпо така , ремонт му правиха преди по-малко от месец, сезона започна...

# 2 286
  • Мнения: 8 891
Сис , гадно. 
   От известно време пия магнезии,че много ми се схващат краката. Възможно ли е от това да ми се спи толкова? Направо заспивам..

# 2 287
  • Мнения: 5 753
Ами ,да, Марули, може! Отпуска мускулите и подобрява съня.

# 2 288
  • Мнения: 6 479
Спешен въпрос 🥴 Къде по ягодите се слага препарат за почистване на миялната?

# 2 289
  • Мнения: 5 753
13, в миялната най-вероятно 😂.
Би ли помогнала с модел?

# 2 290
  • Мнения: 10 910
В отделението за таблетка, Търти или директно вътрвще зависи от препарата какъв е.

Какво форма на магнезий пиеш, Марулета? От някои може и да ти се доспива.

# 2 291
  • Мнения: 6 479
Уърлпул е Мичето. Препарата течен.

# 2 292
  • Мнения: 10 910
Целият ли трябва да се сложи наведнъж?
Ако да, аз бих го изсипала директно вътре и я пускам на препоръчаната програма.

# 2 293
  • София
  • Мнения: 13 881
Магнезий има в много варианти. Някои приспиват.
Аз и ах 4 часова среща и почти заспах на три пъти.

# 2 294
  • France
  • Мнения: 12 935
Тьорти, чудесни снимки. Мерси, че ги сподели с нас.
Бюти, я са стягаш! Братовчедката изкара този изпит, вярно на втората година, но се справи.
Ени, имаш си дете мечта. Пу-пу. Моите никога няма да се сетят. Днес им викам да са послушни, че не ми е добре. Все едно им казах "дивейте до дупка, че да ме довършите" Rage

Общи условия

Активация на акаунт