Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 134 - май 2023)

  • 124 859
  • 1 778
  •   1
Отговори
# 30
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Бамби, благодаря! Точно за  кантар ми се падна участие, та се замислих..

# 31
  • Мнения: 1 348
Честит Май ❤️ Чакам тегленето на Кола, тази път играя за уок 😀

# 32
  • Мнения: 1 158
Честити награди на спечелилите, а на другите мноооого 🍀🤞🍀🤞🍀
Забравих вчера да кача втория проект на малкия за паричката, а на баткото ме върти в кръг и не мога да гласувам. Има ли някой да е успял?

# 33
  • Мнения: 6 202
Имат проблем май със сайта,приятелка ми прати линк за на нейната рисунката,но не е активен.Моят не знае значението на парите,рядко пазаруваме с тях,предимно с карта,та не се включих.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 559
Дано да няма дублаж на името ми, де и последните 4 цифри на телефона.../

Влезте си в профила, там ще видите дръпнати 10 лева от сумата и съобщение, че печелите. Поне така е било винаги в игрите на Куинс, предполагам и сега. И честито!
Благодаряяя!!! Точно така беше, печеля. Въведох си и данните за доставка Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 777
Мразя куинс от всеки шкаф  надничат по няколко сока и ми напомнят колко съм тъпа четвърта игра поред в която не печеля да се набутвам с поне по 50 лева напразно.
Нова игра на нестле
https://www.nestle.bg/bg/pops-promo
Ако някой не си иска кафеавтомата от куинс бих го купила ,че кафемашината ми нещо хич не е наред.
Тъй като не съм настроение благодарение на куинс да добавя че някой фирми организиращи игри в инстаграм са големи смешници.
Известен ресторант направо си изтриха играта за някакъв брънч по празниците,днеска гледам хотел във Варна изтеглили известна личност с 11 хил последователя как пък нея уцелиха каква мила случайност.
Толкова пък да не можеш да прежалиш мизерна сума и да организираш честно една игра ума ми не го побира.

Последна редакция: пн, 01 май 2023, 12:52 от AniMM

# 36
  • Мнения: 378
В събота успях да се включа в София мел,но дали ще одобрят снимката не е ясно.В Мосю Бриколаж съм с 4-ри участия,в КК с 3(не мога да събера за тенджерата).Надявам се май да е късметлийски и да се похвалим тук!

# 37
  • Мнения: 1 899
Честити нов месец и нова тема. Захарче, Станимир, отново сте на линия, както винаги - Благодаря ви! В Куинс ме няма, с 4 участия.

# 38
  • Мнения: 2 011
Честит празник, месец и късмет! От ИГ съм с игра някаква за детето. Чакам Буено(всъщност с един код не го чакам много де); софиямел, където от вчера 4 снимки май така и не ми ги одобриха, а са ги скрили от профила и кк да видим тази седмица ще даде ли някой тиган или тенджера да си дрънкам. 🤣 В Куинс карах мм да се включим, ама във фф не е бил на промоция и толкова скъп сок нямало да вземе за една игра.

# 39
  • Мнения: 1 134
Желая Ви успешен месец пълен с желани награди. Аз чакам игра на пробиотиците (надявам се преди лятото да се активират) имам от Биогая плажна чанта и много и се радвам. Ще играя в Куинс за барбекюто макар, че не ме изтеглиха за кафемашината. Най -важното е да сме здрави и всичко останало ще ни намери. Успех през новия месец ❤️🤍

# 40
  • Мнения: 1 149
КК явно няма да обявяват печеливши днес. А аз проверявам през 15 минути... 🤣

# 41
  • Мнения: X
Дано тази темичка се напълни с много награди!
На Морети не им работи ПРОМО частта с играта без покупка.
Чакам да изтеглят в сряда наградата на стойност 1000лв в Юск.
На Милката играх за прахосмукачка и цял ден чакам да обяват печеливши. Аз не играя на игри с покупка (освен тази на Милка) и ми е много трудно да намирам игри във фб (специално си направих втори профил). Инстаграм нямам, ама и много се дразня на инфлуенсерките, хаха.

# 42
  • Мнения: 2 682
Абсолютна суша в последните месеци. С няколко участия съм в Бурното, София Мел и с едно в Морети, че мъжО си купил. 😅
Успешен да е месецът.
Включих се и в Милка за четец, но уви.

# 43
  • Мнения: 1 117
КК явно няма да обявяват печеливши днес. А аз проверявам през 15 минути... 🤣

Няма нужда да проверваш, ако има нещо, те ще пишат имейл. Сигурно ще качат Кк, сега някой на бас, че яко пивотира таблички, за да изтеглят сред хилядите участващи, ама и да не се дублират наградите... Търпение Simple Smile

Мен ме няма в Куинс, няма ме в Пуфис, значи ще съм в Буено и Кока-кола Joy

# 44
  • Варна
  • Мнения: 847
Благодаря за темата.Очаквано ме няма в Куинс.В Милка вече 4 бележки и от там нищо.Чакам Киндер и Хайнекен,поне един сак да дадат.

Общи условия

Активация на акаунт