Искам да кажа... (206) през Май 2023

  • 43 482
  • 872
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 14 408
Добро утро!

Деси, добре си дошла!

Стейси, браво за изследванията и честита кола!

Ще си изхвърля дивана в кухнята. Снощи предрямах и се събудих схваната на кокал, половината гръб ме боля. Имам си за там, обаче холът ми ще остане празен и няма да има къде да мятаме дрехи... Проблеми 😆

Спокоен ден, банда!

# 826
  • София
  • Мнения: 2 185
Добро утро!
Лято, моя е снимката. Моля прати на лични тази група да я видя.
Аз не можах да спя пък от кашлица…
Прекрасен последен ден на месеца!

# 827
  • Бургас
  • Мнения: 6 673
Добро ви утро!

Марѝ, ни парфюм, ни стилето, сори. Не е случил на жена завалията Simple Smile

Роди, бързо да минава кашлицата. Пробва ли онази гадост Гелоривойс?

Деси, добре си си дошла!

Бубе, остави месеца, тя годината кога преполови?! Хем чакам с нетърпение лятната ваканция, че пети клас нещо не ми понесе Joy, хем като знам как ще съм пак аниматор по цял ден...

Стейси, стискам палци за сделка днес!

Отметнах с бабите сутрешния пазар в Лидл, сядам сега да поработя и обедно дружка ще ме води на разходка до Морската. Трябва и за клин да се поогледам днес, че от събота ми започва курсът по гимнастика. Само като се сетя за него и ме напушва на смях каква картинка ще съм.

Хубав да е денят ви, момичета!

# 828
  • Мнения: 39 791
Пропуснала съм да честитя колата на Стейси! Да е честита, здрава и икономична!
Деси, забавлявай се! Събирай само хубави емоции! Щерката с теб ли е? Видя ли се с приятелки?

# 829
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 947
Стейси, честито то возило. Безаварийна и на хубави места да те отведе

# 830
  • София
  • Мнения: 2 185
Деси, добре си се завърнала! 100 % си била добре заета през това време.
Селесте, ползвам го. Но явно проблема ми е задната хрема. Много смотана. Има ли нещо интересно в Лидл?
Щерката снощо пробва въздушна гимнастика с воали. Много доволна остана от първата тренировка. На мен ми изглежда доста натоварващо. Предвид нейното заболяване не знам дали е подходящо, но ще видим как ще е. Искала да заякне в ръцете.

# 831
  • Мнения: 752
Ради, звучи интересно това с гимнастиката💓.Аз се връщам от личния, на връщане минах през Лидъл.Купих си един ленен панталон, да го ползвам за работа, не е лош.Сега в 14 съм при кожния за другото направление.И утре ще ходя( ако ми е минала алергията).Кандидатствам и за нова работа.Въобще при мен скука няма😉

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 12:23 от Savina Dolashkova 713559

# 832
  • Мнения: 39 791
Има ли нещо интересно в Лидл?
Слънцезащитен крем за лице с 50-ти фактор. Анти ейдж и антипигмент го водят, в черна опаковка. 50 мл.- 6 лева.
Савина, стискам ти палци за новата работа!

# 833
  • Бургас
  • Мнения: 6 673
Савина, да се похвалиш скоро с нова работа!

Родива, отидох основно за краставици, крокети и разни дребни неща и на касата пак хълцах.
А, да, и слънцезащитен спрей взех на тяхната марка, 50-и фактор.

# 834
  • Мнения: 752
Благодаря, момичета! И за здравето също да ми стискате палци, че то ми е приоритет😉🥰

# 835
  • гр.София
  • Мнения: 2 764
С мен е щерката, да. Нали заради нея съм тук 😁
Постоянно е с приятелки, даже спа у едната 😎
Ходих да си видя котката, милата мисля, че ме позна, идваше ми да си я взема 😻 мачках, стисках, галих, малко ми се дърпаше като жартиер, ама после ми се размърка 🥰
Сега отивам на маникюр, после да купя подарък на щерката, че първи юни е утре, чакала изненада 😁
Савина, стискам ✊

# 836
  • София
  • Мнения: 2 185
Сави, стискаме палците за всичко и не пускаме.
Какво ще купувате за утре на децата? Аз нищо не съм измислила още.

# 837
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 947
Хубаво, че ми напомнихте. Да питам мама утре какво ще ми подари.

# 838
  • Бургас
  • Мнения: 6 673
Аз няма да купувам нищо. По Коледа бях попрекалила с поръчките за Марто и бях скрила един най-обикновен конструктор, за да го извадя в някакъв момент по-нататък. Онзи ден си го намерил, беше много щастлив, и му казах, че това му е за 1-ви юни. Вики мисля, че не очаква нищо, но ако много държи, ще я заведа да си избере някоя дрешка.

# 839
  • Мнения: 15 120
Аз ще водя детето на изложението 75 години Порше. И една книга съм му взела, защото взех за негов приятел.

Общи условия

Активация на акаунт