На пазар във Варна - тема 73 ⚓

  • 43 822
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 4 378
Ели-Мели, Geox в Делта Планет ми идва на ум.

# 661
  • Мнения: 474
Неди стил имат хубави обувки, мисля, че изобщо нямат от изкуствена кожа.

# 662
# 663
  • Мнения: 244
Откъде мъжа ми може да си купи спортно-елегантни обувки от естествена кожа? Гледахме в Кавалер, гледахме в Humanic - грозни модели от изкуствена кожа на егати цените... Много държи на естествена кожа, готов е да даде пари, а то няма.. преди точно от тези два магазина си купуваше, но явно качеството драстично е спаднало.. та търся предложения за физически магазин.

# 664
  • Варна
  • Мнения: 1 665
Като тръгнете от Тракия посока центъра има няколко магазина за естествена кожа.

# 665
  • Мнения: 40
Откъде мъжа ми може да си купи спортно-елегантни обувки от естествена кожа? Гледахме в Кавалер, гледахме в Humanic - грозни модели от изкуствена кожа на егати цените... Много държи на естествена кожа, готов е да даде пари, а то няма.. преди точно от тези два магазина си купуваше, но явно качеството драстично е спаднало.. та търся предложения за физически магазин.
Масимо Зарди в Гранд Мол

# 666
  • Мнения: 1 159
Търся дамска чанта през рамо от плат, като тази примерна от снимката, но не от най-големите, които са плажни. Предложения за моловете ? Джъмбо ми е последен вариант.

# 667
  • Мнения: 12 149
От къде мога да поръчам хубаво плътно 100% памук одеало в по-голям размер ?
Нямам време да обикалям и да гледам, така че ще е поръчка на сляпо и търся сайт с качествен текстил.

# 668
  • Мнения: 12 892
Лан, аз напоследък поръчвам от тук спално бельо, покривки, хавлии. Зимата имаха доста намаления.
https://dilios.bg/?gclid=CjwKCAjw5remBhBiEiwAxL2M9-KetWpA2DZlCPA … vw6BoCSlYQAvD_BwE

# 669
  • Мнения: 187
Мъжки обувки вижте в Крис - имат и естествена, и изкуствена кожа. Също на Владислав от страната на съда посока център има няколко магазина. Единият е на ъгъл, не помня име.

# 670
  • Мнения: 1 186
Търся дамска чанта през рамо от плат, като тази примерна от снимката, но не от най-големите, които са плажни. Предложения за моловете ? Джъмбо ми е последен вариант.


В Пепко съм виждала, до касите са.

# 671
  • Мнения: 12 149
Мъжките обувки са ми голям дерт, понеже ходя много и бързо се изтъркват подметките. Пробвах да купувам на Рийкер - много бързо заминават подметките, а последния чифт и вътрешната част стана на г@з и то не подметката, а кожата от страни около глезена. За това сериозно, ама много сериозно се чудя дали да рискувам и тази година с такъв чифт, защото качество/цена нещо не е О.К. а 200 лева за кожени обувки за 1 сезон не е нормално!
Магазина на Владислав, който е в близост до книжарницата и бившето фото Луна - вземал съм от там. Собственика е много любезен. Имах проблем с един чифт преди 2 години закупен от тях - стягаше ми. Изпратиха го до фабриката за да го разширят и ми го върнаха разширен и вече удобен. Всичко това беше за тяхна сметка. Препоръчвам с две ръце! Единствен недостатък е,че много бързо свършва това, което има и трябва да се дебне.
Магазин Премиер на центъра до Щайгата - имат обувки, качеството е О.К. но на някой цените са високи. Освен това са ориентирани към по-модните стилове и ако се търси нещо класическо на моменти е проблем.
Срещу него е магазин на Недис - качеството е О.К. но проблема е докато се разтъпчат. Вземал съм кецове от естествена кожа, не са мръднали но кожата наистина е дебела и докато омекне .... трябва време, търпение и омекотител за кожа на обувки.
От Крис съм купувал веднъж официални обувки и до там. Там всички цени са завишени, особено на костюмите и качеството не искам да го коментирам!
Магазина за обувки до фирмения магазин на Саломон на Преслав - обувките са естествена кожа но избора откъм модели не е голям. НО имат попадения и стилни модели.
Магазините на Владислав от страната на Поща-та - има кожени обувки, но избора във всички е почити еднотипен и ако търсиш нещо по-разчупено някак си няма. Вземал съм мокасини - велурени и няколко сезона не бяха мръднали !
Съжалявам за магазина който беше на цар Освободител на ъгъла до фотото и месарския магазин. Там имаше избор и качество но .... затвориха го преди година.
За други магазини не се сещам сега, ако се сетя - ще пиша.
Реа, благодаря за линка ще проверя !

# 672
  • Варна
  • Мнения: 2 437
Лан, за одеало виж в Инглиш хоум - аз пък само от там пазарувам и те имат хубави намаления:
https://dilios.bg/home-textile/domashen-tekstil/odeyala/
За чантата - в Мимоко имат подобни

# 673
  • In transit
  • Мнения: 14 286
Търся дамска чанта през рамо от плат, като тази примерна от снимката, но не от най-големите, които са плажни. Предложения за моловете ? Джъмбо ми е последен вариант.

В немския магазин на бул.Цар Освободител имаше няколко модела на C&A със Снупи. Мисля, че бяха в синьо основно. С цип са и са удобни. Като тази:

# 674
  • Мнения: 11 959
Лан, благодаря за подробните насоки.

От Риекер и аз не съм доволна. Зимата си взех едни ботуши, които след месец-два се разлепиха и почнаха да ми пускат вода. Занесох ги в магазина в Гранда, жената ми се сопна, че не давали гаранция за непромукаемост.. ок, ама имаше дупка, в която можех да пъхна 3 пръста... взеха ги и ги залепиха. За 200 лв не мисля, че е нормално да се разлепят след месец, а и аз не съм ги носила всеки дена по цял ден..

Общи условия

Активация на акаунт