Целулит и бременност

  • 6 040
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Сега се мажи с крем против стрии,мисля,че това е по-наложително.Още повече кожата се разтяга и й трябват спомагащи еластичността й процедури и козметични средства,а не стягащи.
Целулитът ще го оправиш постепенно след като се роди бебето.От значение е и дали ще кърмиш,защото повечето кремове срещу целулит съдържат кофеин,а това не е препоръчително.
Не се тревожи сега,а се наслаждавай на всеки миг от бременността GrinningЛеко раждане Peace

# 16
  • Мнения: 2 529
Може би е малко късно за теб, но поне за тези в по-ранни месеци да кажа, че е от съществено значение да се поемат по-малки порции храна по-често, защото така също се избягва образуването на целулит и натрупването на мастни депа.
Лошото е, че и аз забелязвам, че дупето ми пак ще се оцелулити както и през първата бременност, но тогава успях да се справя, та се надявам, че и сега  Rolling Eyes Иначе се мажа с кремове против стрии и масажирам на бедрата и дупето, ноооо...

# 17
  • varna
  • Мнения: 1 012
аз също имам 2месеца до раждането,но засега нямам целулит-масажирам си проблемните зони с маслата на икаров( ползвах и козметика на чико -самоче не виждам разлика)-използвам и понякога от орифлейм има един масажен диск-оба4е малко ме наболява когато се масажирам-и май е от бремеността,защото преди не ме болеше.по добре след раждането да се погрижим май. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт