Премахване на миризма от котешка урина

  • 641
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 136
Здравейте, не съм сигурна дали тук е мястото на темата.
Котката ми се изпишка върху лаптопа ми… слава Богу, той работи… бил е затворен и е само върху капака. Подсуших го, избърсах го със специални кърпички за техника, но миризмата не намалява…
Някой може ли да ме посъветва с какво да пробвам да го избърша, като хем да не си разваля лаптопа, хем да премахна миризмата?

# 1
  • Мнения: 1 908
Ами пробвай с оцет , дезинфектант, пробвай с етерични масла като лимон , лавандула , просто да се премахне миризмата после пак си го мини с кърпички. Вземи гъбата и сложи малко веро ама изцеди гъбата да не тече и го мини отгоре и забърши с хавлия . Друго не се сещам ..

# 2
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 030
Топваш памуче в малко разредена с вода ракия, изцеждаш добре само да остане влажно и бършеш.
пробвай с етерични масла като лимон , лавандула , просто да се премахне миризмата после пак си го мини с кърпички.
Не слагай етерични масла и въобще никакви масла върху пластмаса, защото може да я съсипеш перманентно.

# 3
  • Мнения: 29 321
Принципно има специални препарати за това, но не знам дали може да се ползват върху пластмаса. Питай в магазин за домашни любимци.

# 4
  • Мнения: 771
Попитай ветеринар. Обикновено към практиката имат и малки магазинчета. Те ще ти предложат един специален препарат, с който почистват самите те.

Добре е да се погрижиш да махнеш миризмата, защото според моя опит - може да повтори на същото място (ако му попадне)

Общи условия

Активация на акаунт