Познавате ли хора, които приличат на известни личности?

  • 4 431
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Имаше в града ни един музикант-лека му пръст беше 100% Робърт Де Ниро и по-външност и маниер,много готин беше-жесток!

Познавам и един мъж,който прилича поразително на Анди Гарсия!!!

# 16
Имам приятелка, която е копие на говорителката Мира Добрева Simple Smile
Една позната ми беше казала, че мъжът ми приличал на Джордж Клуни, но все пак не е толкова възрастен Wink
Имах и още някой, но като се сетя ще кажа...сега ми се спи smile3507
Малко извън темата  - казаха ми, че са видели жена която била досущ като мен - много съм любопитна да я видя Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 451
А моят съсед прилича невероятно на Христо Стоичков! Просто 1:1, даже и на възраст го докарва.
А мен ме оприличават на Глория, ама аз съвсем не съм съгласна Naughty

# 18
  • на село
  • Мнения: 3 926

Аз докарвам малко на една героиня от "Дързост и красота", в момента не се сещам името и. Сестра е на Мейси и била влюбена в брата на Рич.  Rolling Eyes

Въх това още ли го дават!?

Пък за приликите- една братовчедка на мъжа ми твърди, че съм и приличала на Надето Михайлова  Blush, за пик - бях се лепнала на аватар по едно време, който видял -видял  Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 2 897

Аз докарвам малко на една героиня от "Дързост и красота", в момента не се сещам името и. Сестра е на Мейси и била влюбена в брата на Рич.  Rolling Eyes

Въх това още ли го дават!?

Ще ни надживее...всички Mr. Green

# 20
  • Мнения: 258
Един колега прилича на Р. Аткинсън (този, който се превъплащава в образа на мистър Бийн), но хич не обича да му го казват.  Blush

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Zorie, мацко, как да сложа техни снимки, като нямам. Познавах ги от студентските си години, когато имаше фотоапарати с ленти и не съм се снимала с тях Simple Smile

Иначе мен едно лято на морето ме сбъркаха с Вяра Анкова. Седим си на една маса и на съседната хората си шепнеха:"Я, гледай - Вяра АНкова!" Аз също почнах да се обръщам, ама бяхме само двете маси в заведението, после се обрънах пак към тях и те гледаха към мен  Mr. Green Стана ми забавно  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 2 229
Еее нямам й свястна снимка в лице. Tired Иначе таз е мацката, за която говорех...

# 23
  • Мнения: 2 897
Zorie, мацко, как да сложа техни снимки, като нямам. Познавах ги от студентските си години, когато имаше фотоапарати с ленти и не съм се снимала с тях Simple Smile

Иначе мен едно лято на морето ме сбъркаха с Вяра Анкова. Седим си на една маса и на съседната хората си шепнеха:"Я, гледай - Вяра АНкова!" Аз също почнах да се обръщам, ама бяхме само двете маси в заведението, после се обрънах пак към тях и те гледаха към мен  Mr. Green Стана ми забавно  Sunglasses

Вяра Анкова пасти да яде...
Не отстъпвам от твърдението за едни от най-прекрасните очи   bouquet

Като бях по-малка и по-пухкава в лице ми казваха,че приличам на Кристина Ричи(бих приложила и снимка,но трябва да я сканирам първо по същите причини  Laughing)

А иначе Джуджанка даже повече прилича на Кристина от мен Peace

# 24
  • Мнения: 857
Ами за мои приятели не се сещам, но на мен ми бяха казали, че приличам на Йоана Буковска Crazy Crazy Crazy Laughing/Не съм сигурна, че така се казва, но говоря за актрисата от Дунав мост/

# 25
  • Мнения: 1 312

Иначе мен едно лято на морето ме сбъркаха с Вяра Анкова.

Ако си била със същия ослепителен бански като на снимката какво има да се чудиш-кожата си и одрала Joy Hug

Иначе по темата-имам приятел,който много прилича на Робърт Де Ниро,друг,който напомня не толкова като външност,колкото по поведение,начин на говорене,цялостно излъчване на Краси Радков...
Пък аз приличам на една девойка,ама мнооооого приличам...,чието име незнам-скоро я видях като аватар тук във форума и за миг онемях-мисля,че е на ЛИЗБЕТ,но не съм сигурна Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 353
  Рут ми прилича много на една актриса, ама не мога да се сетя за името Twisted Evil в момента върви сериал с нея по БТВ, мисля че е от 16:30.
  Имах и един познат-двойник на Робърт де Ниро, обаче само външно.

# 27
  • Мнения: 6 167
е как не. еФстеФствено.
аз съм 1/1 с Джулия. Джулия Робъртс.
често ме спират за автографи  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 4 867
Един колега прилича на Р. Аткинсън (този, който се превъплащава в образа на мистър Бийн), но хич не обича да му го казват.  Blush
познавам един момък от пловдив, който отговаря на това описание - на младини все го карахме да играе скечове на мистър бийн Mr. Green

един познат все ми казваше, че приличам на никол кидман - ама това като бях млада, слаба и с коса до кръста  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 677
Да,познавам двойника на Шон Конъри!

Общи условия

Активация на акаунт