Всичко за всички марки гел лакове - тема 48

  • 26 342
  • 736
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 186
Здравейте момичета! Много хубава тема Кармила, Благодаря!
Искам да ви попитам за един маникюр дали някой знае как да направя такива шарки, без да ми се смесват цветовете? Като пробвам да лакирам с тънка четка не се получава така. Ако някой е виждал някакви клипове в нета ще е супер. Виждала съм да се получават подобни шарки, но с изграждане на нокти след това пилене. Има много такива маникюри и качвам един примерен

# 16
  • Мнения: 1 860
Според мен трябва да помиеризира или евентуално, ако не се набръчка цвета да фиксираш цвят по цвят да не се разливат и смесват.

# 17
  • Мнения: 186
Редактирам поста да ви кажа на какво попаднах току що в Алиекспрес. Тази пила идва супер изгодно в момента. Не съм я виждала толкова евтина

Ето и линк ако някой има интерес
 BGN 20.51  69%OFF | 35000RPM Rechargeable Nail Drill Manicure Machine With Pause Mode Electric Nail Sander For Nail Gel Polish Nail Salon Equipment
https://a.aliexpress.com/_mN6fYEo
Полимезирам ги, но не ми стават равни пластовете. Явно трябва най-вече точна ръка.

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 15:19 от garnitura

# 18
  • Мнения: 1 797
Karmilla, благодаря за новата тема, страхотна е както винаги! Heart Eyes Отново си припомних много красоти, творения на съфорумки. Heart Eyes

Аз минавам да кажа, че в Мейкъп пак са заредили неща на Сталекс, преди беше съвсем ошушкано.
Има я и отново налична любимата ми ножичка за кутикули, май някой преди търсеше, пускам линк:
https://makeup.bg/product/601602/
Сега ако кажеш, че са с тънък и осър връх ще е супер.
Имам няколко, но за нищо не стават, а много ми трябват Blush

# 19
  • Мнения: 1 860
garnitura, супер инфо! А има за търрсещите по-евтина има в магазина и  лилавата, която всичко тотал излиза 27 евро, което е добра цена. Аз тия дни поръчах стикери на поразия и взех и албум да ги редя там по идея от съфорумка, та забравих да гледам за пили Grinning Някоя от вас ползвала ли е едни като седефени резенчета. Аз само по клип съм ги виждала, но не мога да преценя тънки ли са, лесно ли се работи с тях, задържат ли се? Ако някоя има опит с тях ще съм благодарна да сподели.
https://www.aliexpress.com/item/1005003363193112.html?pdp_ext_f= … 2g0o.13499126.0.0

# 20
  • Мнения: 7 562
Да, Вени, с тънък и остър връх са и достатъчно дълго острие. Аз лично хич не можех да работя с ножички, а тези са ми изненадващо удобни.

# 21
  • Мнения: 186
А Neonail лакове можем ли да поръчваме от някъде от чужбина на по-добра цена, че нещо не ми се дават 18 лв за цвят

# 22
  • Мнения: 359
Karmilla, благодаря за новата тема! Чудесно оформена, както винаги Simple Smile. Супер е, че и моите нокти са курдисани насред другите красоти 😁. Много се кефя, че повечето маникюри са на професионално ниво - радост за очите!
Аз се убедих, че квадратната форма не е за мен. Вече няколко пъти си преправям по някой нокът и взех да се изнервям... Все някое ъгълче е обелено, а така исках дълги и квадратни. Вариантът ми е да укрепя с гел и така да ги пусна.
В тоя ред на мисли, днес взех млечно белия гел за изграждане на Silcare, който пробвах на единия нокът. На първо четене е супер, много лесно се изравни, следващия път всички нокти с него ще направя. Взех и два неона на Moon и базата с частици, която една дама от темата беше показала и много ми хареса.


Цикламеното малко червенее, но е много розово на живо. Страхотни цветове, нямам търпение да ги пробвам.

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 22:35 от Mini Me

# 23
  • Мнения: 57
Karmilla Благодаря за новата тема! 😃 Пълна е с цветни чудесии! 😃

# 24
  • Мнения: 1 860
Радвам се, че ви допада и нека и нея напълним с ккрасоти!
Гаритура, гледах в няколко сайта и обикновено цената е подобна. Неонейл се водят малко по-висок клас марка, но в полския сайт нормалната цена е около 37 полски злоти (15 и нещо лв) и има секция "аутлет", в която определени цветове са 19.99 злоти т.е. 8.55 лв. Но не мога да ти кажа доставят ли до тук, колко се връзва доставката, колко лака трябва да поръчаш, за да ти изпратят и да ти се върже сметката. По същия начин проверийх и Палу и от полския им сайт един цветен алк излиза около 10 лв на нормална цена. Те понякога цветните лакове и в мейкъп ги има на промоция за около 15 лв., които вече ни е ясно че не ни устройват и търсим друг вариант. Иначе вариант са марки от типа на силкеър флекси, хай хибрид имат страхотна гама, чиодо про и kabos са също в по-бюджетния клас - аз не съм ги пробвала,но Есмералда каза, че някой близък около нея ползвал една от двете марки (не помня коя) била хубава. Mylaq, sunone също са бюджетни и ги има в мейкъп, а за sunone съм чела добриотзиви.Аз давам много пари за цвят само, ако е много, много търсен от мен и нямам аллтернатива инааче предпочитам да заложа на по-бюджетни марки, а бази и топове взимам на по-високи цени.
Ето линк към полския неонейл и палу:
https://www.neonail.pl/katalog/outlet/
https://palucosmetics.com/hybrydowe-lakiery-kolorowe

Последна редакция: чт, 04 май 2023, 09:57 от karmilla

# 25
  • Мнения: 7 562
Братовчедка ми, която е маникюристка, работи с Chiodo Pro, доволна е. Но аз лично не съм ги ползвала.
Ползвала съм SunOne и са добри, но в мейкъп не зареждат много техни продукти.

# 26
  • Мнения: 2 694
Аз съм пак тук, но този път с въпрос от името на приятелката ми, която сменя лампата с нова, като се колебае за два модела. Пратих й инфото тук, както й й казах, че първата е моята лампа, от която аз съм си доволна, но тя е загледала още една уж по-мощна и вероятно е и по-добра.
Знам, че тук разбирате повече от мен, която някога си купих моята лампа, та затова обещах да попитам и да й кажа и вашето мнение.
Тази си е моята:


А тази тя е харесала, като по-мощна

# 27
  • Мнения: 7 562
Тези високи ватове не значат кой знае какво, мощност на удера е това, а не на самите диоди. Бих избрала тази, която има повече на брой лед диоди.

# 28
  • Мнения: 2 694
Равен е броят, всяка по 42 светодиода, като само общата мощност е различна.

# 29
  • Мнения: 7 562
В такъв случай която си хареса.
За мен и двете са безумно скъпи. За такива, че и по-малко пари може да си вземе оригинална SUNUV, които са най-мощните и добри лампи, които съм ползала.

Общи условия

Активация на акаунт