Препоръчайте ми шампоан п/в косопад, моля ви!

  • 2 746
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Vishy шампоанче с екстракти от чесън много помага+ампули на Derkos/пак Vishy/дамска серия,след всяко измиване Peace
Успех и упоритост!

# 16
# 17
  • Мнения: 46
Phyto в съчетание с ампулите , които освен че имат добро въздействие за израстването на нова коса , се отразяват и на кожата и ноктите! Малко по - скъпички са , но определено си струва. Прилагала съм и домашни маски ,които също не са без значение - хума (бяла на Талодерма - просто е страхотна и се отмива без проблеми ) , мила съм си косата с оцет  обикновен винен , а и маслата на Икаров не са никак лоши. Маска с яйце също е добра за структурата на косата . Нещата наистина са комплексни...С малко повече търпение и упоритост няма да закъснее и резултатът ! Успех!!! newsm10

# 18
  • Мнения: 3 050
а колко често ползвате ампулите? Flutter

# 19
  • Мнения: 9
iguanka определено и аз не съм сигурна от какво се оправих, но... има ефект.  newsm10

# 20
  • Мнения: 3 050
аз рядко го ползвам (лосиона алприкот Ф) и даже вече стана година от както го имам hahaha
но сега вече по-редовно ще го ползвам Peace

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 5 605
Миличка ако имаш кой да ти донесе от германия или Австрия едни хапчета PRIORIN се казват, направо си поръчай. Просто те са безотказни. Ние колко много мами се оправихме с тях...Аз до преди 1 месец ги пиех и нямам никакви проблеми вече.

# 23
  • Мнения: 28
Аз ползвах шампоана на Виши, наистина имаше ефект, сега като свърши си взех Фитоциан, също съм доволна!Ако искаш можеш да пробваш и с Дюкре.Можеш да ги намериш в аптеките.Чувала съм че не е хубаво да ползваш един и същи шампоан дълго време затова ги редувам!Успех!!!

# 24
  • Мнения: 832

 newsm10
По - скъпичък е, но пък наистина е ефикасен.

# 25
  • Мнения: 2 407
Фитовал.
От Мерц се пълнее.Шампоан на Виши не знаех,е има.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 654
Аз си спрях косопада с един шампоан на Ducray - Anaphase , много съм доволна. Недостатъка е,че е скъп, но според мен си струва!
Peace- ползвам го от 1 седмица и ефектът е налице- косата е обемна и лъскава и най-важното-не пада! Досега съм ползвала предимно на Рене Фуртоа-с микрокапсулите, но този е много по-добър. При това си го взех за 15 лв, което не мисля че е скъпо.
http://www.beautycenter.fr/fiche_produit.php?id_article=4277

# 27
  • Мнения: 458
Привет!
И аз имам проблем с косата. Малкият не заспива ако не ме държи за косата. Постоянно ме дърпа и останах с 5 косъма на главата  Laughing
Този шампоан Phyto колко е скъп? И къде мога да го намеря- в аптеките или в козметичните магазини  newsm78.

# 28
  • Мнения: 5 790
Шампоанът на Фито за косопад е страхотен,казва се Фитоциан,пробвай го ,ще ти свърши работа Peace

С две ръце за него. Този шампоаен върши чудесна работа. На мен много ми падаше косата след боядисване. С две измивания спря да пада рязко. Слагах си и някаква маска с чесън, купена от аптеката, но не помня как се казва.

 
Този шампоан Phyto колко е скъп? И къде мога да го намеря- в аптеките или в козметичните магазини  newsm78.

Шампоанът е медицинска козметика. Не се продава в козметичните магазини, а в аптеките. Струва около 16 лева.

# 29
  • Мнения: 884
Колко време ползвате ампулите PHYTO? Гледам са по 12 бр  в кутия ,а при нас се намират трудно и да знам колко да си поръчам.На всяко миене или всеки ден се слагат?
Много ще съм благодарна ,ако някой ми отговори   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт