ВТОРА седми4на тема за 2007 година! 8-14.01.07

  • 4 469
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
Стига ама... Sick Ей, много ме е яд, че толкова време си слагах снимките къде ли не.

# 16
  • Мнения: 1 110
Добриутро моми4ета Hug

Весели празници на вси4ки които сега се появяват след дълго празнуване   bouquet

Много се радвам 4е е имало развитие и са взети мерки Майка, само 4е аз и след рефреш продължавам да виждам на Томи снимката. Сигурно проблема е в моя телевизор newsm78

Успешна и щастлива седмица на вси4ки , и ако ви остане време стиснете някои и друг палец 4е моито мъж е на изпит днес Praynig

# 17
  • Мнения: 5 183
Стискам палци, а ти после да се похвалиш  Hug

# 18
  • Мнения: 1 860
и то мен!

# 19
  • Мнения: 253
Добър ви ден и от нас!
Ние пък си имаме  newsm47 - Първото ни е, ама откога го чакаме!

И аз повлияна от вашите неприятни случки взех че си смених профила - поне снимките на децата махнах...!

Пожелавам ви успешна и лека седмица. Приятни последни почивни дени на тези който още почиват и спорна работна седмица на тези като мен!

# 20
  • Мнения: 3 521
Честито Слави  bouquet...вече може да почнете да ядете пържоли Laughing Wink.

Ели, видях, че в старата тема си ме питала zа баба Марулка...бяхме на квартира при нея едно море...не стига, че се каzва така ми и на раzмери беше колкото марулка Mr. Green.

# 21
  • Мнения: 382
Здравейте момичета и Честита Нова Година! Пожелавам на всички много здраве,щастие и късмет през тази година!
Ние си изкяряхме празниците чудно.Те при нас през този период на годината са много.Таткото ни има рожден ден на 31,а аз вчера имах имен ден.Само дето от днес трябва да започна диета,   animal085защото от маса на маса...знаете как е
Калида,радвам се,че си пак сред нас
Петя,и при нас времето е такова.Няма сняг,но дъждове си имаме
Сега отивам да почета малко,че ме нямаше доста време и май много съм изпуснала.Приятен ден Grinning

# 22
  • Мнения: 1 909
Един слънчев поздрав и от мен, момичета, плюс за всички именници и рожденници!

Брей, сигурно не е лесно да имаш толкова празници точно след коледните и новогодишните! Предполагам се изисква специална тренировка за да се издържи на темпото!

Слави, честито зъбче на Сийчето! Ей, най-после! Моят педиатър обаче каза, че колкото по-късно се появят първите зъбчета, толкова по-здрави били. Така че нищо чудно да става за ядене на пържоли!

Слънчево настроение на всички!

# 23
  • Мнения: 3 388
Хелоу, мамме от  цял свят  Grinning

Тук започнаха разпродажбите, и вчера направих първи шопинг-тур и си имам много нови придобивки  Crazy

Калида  Hug

Тук днес е облачно и въобще не е до излизане  Confused Искам и аз на плаж, дали ще ме вземе Маика заедно с Томи  newsm78 ...  Wink

Хубава седмица на всички! Положителна и много усмихната!

# 24
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен!   bouquet

Аз да се оплача, че май се поразболях -  нямам температура, ама имам ужасна кашлица едвам дишам -  гърдите ми се дерат, температура нямам, ама е вътрешна май, понеже отвътре ми гори и очите ми парят...Добре, че беше станало на въпрос тук във форума, че казах на мама да ми донесе боров екстракт и сега съм на липов чай ( бран от баба ми) и боров елексир ... моля се само да ми помогне Praynig

Kalida радвам се, че се върна...ама мен защо ме няма изброена? newsm78 Да не би заради мен да ни беше напуснала толкова време  - ако не, какво беше станало? Thinking

Балалайка,
приятен плаж  Hug Hug Hug

nana_cool

 и аз днес се събудих ужасно гладна и съм на една огромна салата- ястие, която дъвча вече  1 час Crazy

surfline как сте с малката сладурана? Hug


Giorgia
какво е последното обещание за АДСЛ-чето? Thinking
Борянка разправя ли за Холандско? Crazy

PetyaL да ти е честит рожденика Hug

kariluis и от мен имаш едни палци Hug

Slavy
честито ви първо зъбче  Hug Hug Hug Лесно ли излезе? Thinking

vnr честит ти имен ден на патерички   bouquet

chumbi
то верно цял месец само празници  Crazy

ivalex що не влизаш вече тук? newsm78

sonita
хвърляш ли по едно оченце на бременните дрешки? Crazy

# 25
  • Мнения: 2 195
Nqmam Kredor za poreden put  Confused
Eto vi malko 4e6ki snimki :

http://family.webshots.com/album/556848966SfTYkI

I malko ot Koleda :

http://family.webshots.com/album/556238114meRYIz

# 26
  • Мнения: 7 914
Giorgia , я да те питам какво става с Макдировка.. отдавна не се е появявала.. май е още със сестричката си, а? newsm78

# 27
  • Мнения: 3 388
sonita[/color] хвърляш ли по едно оченце на бременните дрешки? Crazy

Ееехх, и питаш!  Wink И двете даже  Flutter

# 28
  • Мнения: 5 183
Мимка, не съм разгледала снимките ти още. Даже не съм запо4нала, но исках само да ти кажа, 4е преди малко си мислех за теб. Гледах поредната серия на "Сексът и града" и онемях. Може да съм си създала някаква несъвсем то4на представа за теб ... не знам, но през цялото време имах 4увството, 4е на екрана си ти /Сара Джесика Паркър/. Моля те, не казвай, 4е съм единствената, която намира такава прилика  Mr. Green не са то4но 4ертите даже, а цялостното излъ4ване някак...

# 29
  • UK
  • Мнения: 1 334
Майка, в клюкарника има тема Познавате ли някого, който прилича на известна личност  Grinning сбъркай ги с Мимката  Grinning
при нас привършват разпродажбите и вече спокойно мога да се концентрирам върху търсенето на работа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт