ВМ НВХ - дъвча бавно, отслабвам славно - 9

  • 14 319
  • 369
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 597
Хай,Прекрасни хубавици,станах преди 4ас..хубаво си поспах...веднага в банята и на кантара..ами 68,600 !!!! леле,4е убуууууууууу..Много хепи почва за мен ,съботният ден! Пих едно кайве ,без сладости,но и без цигара...не е същото мамка му...ама искам да ги махам,4е нямам никакъв въздух на пъте4ката в залата...Миналият път след 30 мин, бях зела-дала...ама като имате предвид,4е съм дебел..и не съм тренирала от много години..е,тичам де,не се излагам..ама трябва да напредвам,и сърцето затлъстялото да тренирам...Днес  се о4ертава...след малко -закуска,после след час-гимнастика в хола...стречинг зна4и,и тежести разни...В 14,30 с пикла на басейн,а за майка и + поне 30 мин, горе да ти4а,ска4а..и кът си додим..не знам какво ще се прави,но аз ще съм си направила мойту,нъл тъй?За тях някакви наденици 4уйдоземски с салати...за мен риба тон и салатка.Ето булки отчетох се! Пак шъ додъ след всичкото подскачане за деня,да ви навестя!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ей туй са казва сирьозност-евала Пинки и много та поздравявам Hug

Алююю кинодамата идвай тука да гледаш къв хубав филм са прожиктира и субтитъра си е баш на място-
филма по смаляването и стопяването на Пинка Хамериканова Hug
Ощи искаш ли да та надъхвами а? Че и на работа ходи и лапето с нея води-ти ко ще кажеш а?
 Моеш ли да си напрайш скедюула тъй чи да имаш времи за разтропвани-хамчи на теби говоря  #Cussing out

# 92
  • Мнения: 597
Cjala ve4er problemi s tozi sait...otvarjam 1 stranica po 10 minuti..i samo s nego imam problem..I kredora iz4eznal pak...Kakto i da e...V4era se nasportuvah,i pluvah i hranata na 1250 kkal,vodata-malko...Utre v nedelq,pak sashtata ptograma..fitnes,pluvane i malko vaglehidrati..Merkite sa namaljali s -6 sm ot talijata,-5 ot hansha,za bedroto ne znam,4e sym go propusnala na 1/01/kato sam se merila. hajde ,kato se naspja shte pisha...dano i Kredor imam,da ne dosajdam ,mnogo e gadno ,znam,ama sorry...

# 93
  • Мнения: 9 146
И аз да се отчета, макар че не се включвам активно с писане, само с четене Blush
Днес се измерих пак, по проблемните места, липсват по 2 сантиметра отвсякъде-дупе,шкембе, само бедрата са на същото положение, но те не са ми толкова дебели Blush Това обаче съм го свалила едва за един месец Confused Струва ми се малко. Но пък, не съм винаги стриктна в режима, позволявам си малки прегрешения...Но пък спортувам (пилатес, от който съм много доволна).
И така, много се радвам за макар и малкото постижение, но пък то ме стимулира повече Simple Smile Тези последни килограмчета се свалят най-трудно май...

# 94
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хайди здравейти и от мен!
Тая заран са тренирах на гладен тумбак цял час, много са уморих, много са изпотих, сига са издуширах и обядвам вкусен салат,ама малко люто ми дойде-прекалил съм с чушката червенаа.
Имам 200грама повишение-не мисля да е от вафлите, а вчерашния спорт, щот днес имам мускулна треска и мускултурата ми се е напълнила с млечност, дано утре заран съм в други кантарови измерения.
Хайди идвайте да разказвати хубав ли беше филма и после в ресторана как са придставяхти
Аз ще си полегна,че бърже са заморих,а после и къщата ще тряба да чистя Close

# 95
  • България
  • Мнения: 224
Здравейте момичета!Аз от известна време започнах да оглеждам темите с диети ShockedОпитах с Луната,но накрая се изложих-стана ми лошо.ходя на работа ,а и съм кърмачка!Не е за мен! NaughtyОпитах 1ден с Пиер Дюкан-изложих се Embarassedне е за мен и тази! NaughtyИ определено се спрях на НВ-ВМД Simple SmileМиналата година бях на този режим и определено подобрих фигурата,въпреки че ядях само  позволените храни ,без да смятам особено прецизно калориите и количествата.И сега смятам да е така!Така ,че ще ви понавестявам! Hug

# 96
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хау много съм схванат, трудно подвижен и изморен newsm27
хъ презорих са много-то толкоз спорт на моя толуб неразмърдан от 2седмици-ахх мъка Sad
и мислех да поспя,хамчи туй луди хора-дупки запробивали в тоз почивен день Close
И сига какво да си зема-вафла или какаов крем на оня доктор дойчландски-щот няма друг вариант, ще се яде-хама труден изборът
ООоо ще са замисля още някой друг секунд и първо вафела после крема
Хади-вий пак са крийти от мени Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 135
Здравейте, мацки!
И аз се включвам в темичката, и аз отслабвам, това е моят режим smile3521
Абе туй лененото олио много горчи, хич не ми харесва, само ми разваля салатата newsm78, в къщи ще ме линчуват с тия диети fight
Аз не мога ли ей тъй с лъжицата да го лапна, хем да ми горчи по-кратко, хем да не го сервирам и на околните? По колко лъжици трябва да пия, знае ли някой Rolling Eyes

# 98
  • Варна
  • Мнения: 5 193
winni -бон жур! bowuu
Що пиеш ленено олио, яж ленено семе на закуска или си поръсвай салатите с него-идеално е
При спайдърите се говореше да се ползва ленено олио вместо зехтин, но не е задължително, освен това бързо се разваля и не е вкуско-що се мъчиш? Ползвай зехтин-студенопресован, аз само с такова поливам салати и пържоли

# 99
  • Мнения: 135
winni -бон жур! bowuu
Що пиеш ленено олио, яж ленено семе на закуска или си поръсвай салатите с него-идеално е
При спайдърите се говореше да се ползва ленено олио вместо зехтин, но не е задължително, освен това бързо се разваля и не е вкуско-що се мъчиш? Ползвай зехтин-студенопресован, аз само с такова поливам салати и пържоли
Ами да ти кажа, аз такъв зехтин ползвам, но нали в лененото имало някакви киселини за отслабване та затова, ама не е вкусно, верно - отврат smile3514
Ми ще пробвам със семето, как се яде тъй цяло ли, не трябва ли да се намачка преди това, щото за сусама знам, че трябва да се намачка или смели newsm78

# 100
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Тюх, изпревариха ме......зехтин бе, хора. Смляно лененото семе.

Аз се завръщам  Mr. Green
Като се отпуснах през пустата му бременост и сега закован вкъщи......ще трябва да тренирам....днес ритах топка с голямото отроче.....ма не си давах зор....5-6 кила имам да топя, дано пустото му кърмене помогне (въпреки сладостите дето им налитам).
Приятен ден ви желая, мили дами   bouquet

Ох как са ми заякнали ръцете от бебо.....на два месеца е 7  Shocked кила.....току виж съм успяла да се набера  Laughing

# 101
  • Варна
  • Мнения: 5 193
winni мелиш семето в кафемелач и после в кис.мляко бъркаш и ядеш.Аз слагам по 2с.л. смялно лен.семе в 1/2коф мляко и малко орехи натрошени-много приятна закуска
Оставяй го лененото олио-от друго ще заслабнем
Ти колко багаж имаш да разтоварваш от теби си?

# 102
  • Варна
  • Мнения: 5 193
 smile3552Алю-небето ли е
- а можи ли да повикати Небесницата на машинката тука да са обади?
phoneuu.....///*****...:::
-яде ли,ааа ами хубу, кат са наяде нали ще придадети,че един Тихомир я тършува да му са яви

# 103
  • Мнения: 597
Хей Булки,здравейте бря! Аз минавам да се от4ета,4е със страницата имам проблем и много трудно я отварям,и така се ядосвам само...Продължавам с диетата,но мисля,4е много мле4ни поемам,и то през целият ден,затова от днес ща ги намаля дръсти4но..аз от мле4ните си ка4вам,знам си го от опит.Тренирам,и 4акам резултати,имам си мускулна треска здрава,и е неприятно,но аз какво да искам,като не съм спортувала от много време,години..а сега всеки ден ходя да се кърша...Апетит нямам както преди,изобщо не се трогвам от сладости,и не мога да се позная..преди само при мислълта за слади4ко и ве4е главата ми обикаляше вси4ки шкафове,и ако не намерех нещо-бегом до най близката бензиностаниця...До сега калории не броях,и въглехидтрати,но от днес запо4вам да ги смятам.. Резултата ми е ,за 2 седмици  -5 кг.Може и като ми мине муск.треска да сваля някой грам,но за сега това е...от обик, съм свалила - 6 см на талията,и -5 на дупето.Бедро не съм си мерила,не знам защо..Ами добре е..Надявам се следваштите 2 седмици да мръдна с още 2-3 килца,ако стане ..ако не-когато стане,важното е,да не се предавам и да съм постоянна...При вас как са нещата от 1 ви до днес?

# 104
  • Мнения: 135
winni мелиш семето в кафемелач и после в кис.мляко бъркаш и ядеш.Аз слагам по 2с.л. смялно лен.семе в 1/2коф мляко и малко орехи натрошени-много приятна закуска
Оставяй го лененото олио-от друго ще заслабнем
Ти колко багаж имаш да разтоварваш от теби си?
Благодарности newsm51
Ще го пробвам, че се изпонатрових с таз горчилка Sick
А килограмите не са много 5-6 килца, но след бременност, нали знаеш - основно труден целулит. Пробвах Дюкяня, обаче много newsm39, много clean, също и  hang и накрая  baby. Затуй се връщам на любимото НВД Hug

Общи условия

Активация на акаунт