Пъзели 55

  • 22 175
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 373
Снимката отново не е добра, но бързах да се похваля😁
Бухтичка, благодаря 💐

# 46
  • Мнения: 6 149
А, леле, това за първи път ми се случва.
Eurographics, току отворен.

# 47
  • Мнения: 35


Лелее! Чудех се какъв е този прах, дето си го намирам в пъзелите, а то какво било!
(- видеото е на английски, но може да си пуснете субтитри и да ползвате автоматичния транслатор на youtube.)

# 48
  • Мнения: 2 373
Ето го и съединен на светло:)

# 49
  • Мнения: 691
Hot Summer , много е красив, има защо да се гордееш.

И аз скоро го почвам с любезното съдействие на Евето, 6*500 части Sunglasses

# 50
  • Мнения: 2 373
Приятно нареждане:)

# 51
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Да покажа Бухалчетата от вчера сутринта. 1х500 Joy


Скрит текст:
Горската къща е до никъде, защото бяхме и на парад, после и Коронация гледахме. Джо продължава да разсъждава за английската аристокрация, нямало да се омъжва за барон Мюнхаузен, успокоих се. Joy

# 52
  • Мнения: 855
Привет! Пропускам понеделнишкото редене и за съжалепие не зная кога ще мога да се присъединя отново. И този месец работя в събота и неделя. Приятно редене!

# 53
  • Мнения: 196
А, леле, това за първи път ми се случва.
Eurographics, току отворен.


Затова вече почвам така:



Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 2 325
Не знам от къде да започна ...
Болни сме всички вкъщи, без баткото (Мона Лиза има надежда да го израстат Joy ) синузита мен пак ме подкара, надявам се утре да съм по-добре и да се видим. В най-лошия случай ще мина да донеса вересиите от Веси, мексиканския пясък на Мимок, един Шмит на Йоана иии още нещо ... Grinning
Вчера взех пътуващото Вретено и защото е актуална тема, викам си да го наредя, че за първи път ще пипам техни части. Резултати са на лице .

Благодарности на Г-жа Шантал, както и с нейното любезно съдействие си поръчах "старите" пролетни макарони Stuck Out Tongue Winking Eye за новата колекция някой по-рано сподели , че са като напудрени, захаросани, това и моето мнение. Но за каузата, бих взела някой по натам.

И със сигурност не на последно място, но оставащо най-дълго в емоционален план вчера. Удоволствието отваряйки кутията на Алиса. Лист по лист усмивката не слизаше от лицето ми, потвърждавайки ми за пореден път, че дори  лудостта трябва да бъде споделена! Vox, момичета благодаря Heart

# 55
  • Мнения: 1 979

Хляб, 1000 части
geoartpuzzle
Скрит текст:
Сред многото пъзели, които съм редила, единици греят сякаш със собствена светлина. Навяват ми спомени, топли, красиви... Този пъзел е един от тях.

Ще ви пиша допълнително информация за пъзела и сайта от който го поръчах.

Happy eyes, задругата на пъзелоредителите е голяма работа. Heart

# 56
  • Мнения: 6 149
Затова вече почвам така:
Скрит текст:
Joy
Ти се смееш, ама си е супер идея това. Взаимствам я.
Толкова безумно много стружки не бях виждала. Другото, което ме дразни в Eurographics-а е миризмата, също като при Трефл, но поне изчезва до следващия ден.

# 57
  • Мнения: 4 369
Аз нали редя по един на месец, та да се отчета подобаващо Simple Smile Simple Smile Simple Smile



Не се удържах и поръчах 4 пъзела, че не е за изпускане такава промоция в озон.
Скрит текст:
А това правих в останалото ми свободно време -  детско одеалце и калъфка за възглавничка с техника пачуърк.



# 58
  • Мнения: 1 102
Нахлувам само да ви се оплача. Направо ми се реве, от яд не си намирам място.

Последна редакция: пн, 08 май 2023, 08:51 от petrova17

# 59
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Да ти купи нов.

Общи условия

Активация на акаунт