Мнения за име!

  • 2 651
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Nea Izabel и на мен ми харесва. Нашия вариант за момичешко име беше Изабел, но ние си имаме момченце  Wink

# 16
  • Мнения: 4 965
Гери, името, което си избрала, е приказна. Неа Исабел ми звучи като име на принцеса.
Да ти е жива и здрава беба и леко раждане.

# 17
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Изабел беше моя фаворит за име, но да зарадваме свеки я кръстихме Мария- което аз също харесвам,но честно казано като я крастих си мислех за една готина моя братовчедка Мария Grinning  
Инъче и двата пъти отговорността за името беше възложена изцяло на мен. И естествено обрах всички негативи и оплювки Flutter

# 18
  • Мнения: 3 146
Гергана

# 19
  • Мнения: 772
на мен ми харесват двойните имена, ама тук по-малко вървят сякаш, така че и затова, а и като цялостно звучене твоят избор Неа Изабел (с или з всъщност?) - много ми харесва.
(аз, заради себе си самата, гледах да си мисля за име без р, така че те разбирам за Аурора)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ти вече си го избрала, Мамо Фин.
Чудесно е!
Леко раждане и здрава бебка! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 910
Цитат на: azaf
Гери, името, което си избрала, е приказна. Неа Исабел ми звучи като име на принцеса.
Да ти е жива и здрава беба и леко раждане.


 newsm10   202uu

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Неа Изабел много ми харесва
Ако имах момиченце, щях да го кръстя Кристина Хелена.
Simple Smile
Ееех, какви емоции с тези имена....  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 502
Много нежно именце. Браво!
Много ще си подхождат с Daniel Martin. newsm10
Хихи, нали си я избрах за снахичка   newsm51

# 24
  • Мнения: 734
не може да бъде!!!!! Даниел Мартин съм го мислила с месеци и никое друго име така не ме грабна както това и накраия  - Мама Веси измислила съшото;) Колко е малък света боже!

Аз исках така да си кръстиа детето ако е момче зашото и двете имена са еврейски ( аз не съм, но им уважавам религията) Св. Даниел е имал 2 живота а Мартин означава късмет  - Късметливия Даниел;)

Мамо Фин
Неа Изабел е супер. Фамилията тя ще я смени като се омъжи. С J haresbam samo 3 imena za momiche - Joelle, Janice ili Joya
a s G - Gabriella, Grace, Giselle, Gianna
Цитат на: Mama Vessi
Много нежно именце. Браво!
Много ще си подхождат с Daniel Martin. newsm10
Хихи, нали си я избрах за снахичка   newsm51

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
newsm10

# 26
  • Мнения: 3 211
Страхотно име, точно за нежна малка госпожичка. Ние първо бяхме избрали Исабел, обаче свекърва ми е Иванка, та отпадна, друг е въпроса, че затова тя ни се сърди...
Неа, не го бях чувала, ное много нежно

# 27
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Nea Isabel - страхотно е името.Звучи много нежно Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 366
Много ми харесва!

# 29
  • София
  • Мнения: 301
Страхотно име си избрала за бебка. От една страна ми звучи малко приказно, от друга страна - леко аристократично. Но, каквото и име да избереш, най-важното е да родиш здрава бебка. Леко раждане ти пожелавам!  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт