Как отпушвате канала на кухненската мивка...

  • 3 432
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 8 505
Аз оправям нашата с почистване на сифона и ТубоФло за гореща вода.

И аз.Дори не чакам да се запуши.Периодично изсипвам по едно прахче.

# 17
  • Smallville
  • Мнения: 994
С гумен вакуум

# 18
  • Мнения: 5 475
 С Мистър Мусколо.Добре е да се прави периодично,за да няма после по-големи проблеми. Peace

# 19
  • Мнения: 2 700
В кухнята ползвам "Мистър Мускуло", в банята - добре познатия "Каналин".

# 20
  • Мнения: 689
Ще купя от този Каналин. Добре, че в момента не живея у дома/как само прозвуча/, така де, не използвам тази мивка, и ако и с това не стане, ще чакам да се завърне съпружеското тяло и да оправи нещата.

# 21
  • Мнения: 1 800
С Тубофло за гореща вода.

# 22
  • Мнения: 189
А провери ли дали нещо не е заседнало преди сифона.
Веднъж хлапетата ми пуснаха една виличка, за да видят дали ще се скрие  ooooh!.
Отвих сифона, но тя се беше заклещила някъде по средата и не се виждаше, така че я оставих там. Не можете да си представите, обаче какво се случи, когато и аз успях да наместя там един морков Laughing.
Провери дали не можеш "физически" да си решиш проблема. Ако е преди сифона като го отвориш, почистиш и прегледаш проходимостта до него, ако е след сифона - бъркаш с някаква тел докъдето можеш. Като не стане, започваш "химическа" атака с препаратите за канали по ред на номерата. Всички вършат някаква работа, стига да могат да достигнат до задръстването и то да е разтворимо.

# 23
# 24
  • Мнения: 9 093
Реак, пакетче, с гореща вода.
Или с ръка...
Ужас, най-противно ми е това...но пък какво облекчение е като видиш как тече хубаво водата през отпушения сифон Crazy

# 25
  • Мнения: 13 512
С Мистър Мусколо отпушвам и ваната /когато синът ми си изливз там аквариума/ Sick, и мивката в банята, както и сифона на душ кабината. Много  добър препарат.

# 26
  • Мнения: 689
С Мистър Мусколо отпушвам и ваната /когато синът ми си изливз там аквариума/ Sick, и мивката в банята, както и сифона на душ кабината. Много  добър препарат.
Само да попитам, Мистър Мусколо прахче ли или има и някакъв друг.

# 27
  • Мнения: 1 205
С Тубофло за гореща вода.

И аз така, до сега е действал безотказно.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
С Тубофло за гореща вода.

И аз така, до сега е действал безотказно.
и аз така

# 29
  • Мнения: 658
ТубооФло с гореща вода

Общи условия

Активация на акаунт