Диетолог Огнян Симеонов?

  • 51 143
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 235
Аз нямах проблем с миризмата, колкото с вкуса. Направи си го с по-малко вода, че аз я разтворих в една водна чаша и едвам я изпих. После да си в къщи за да няма изненади  Wink

# 256
  • Мнения: 819
  Бомбе прежали се и я глътни за прочистване.Хубаво е когато стартираш диета но не е фатално ако не можеш да я пиеш.Мерсаж за зелетоооооооо. newsm51

# 257
  • Мнения: 10 758
  Бомбе прежали се и я глътни за прочистване.Хубаво е когато стартираш диета но не е фатално ако не можеш да я пиеш.Мерсаж за зелетоооооооо. newsm51
Заради "жълтата пола" съм готова на всичко Mr. Green

Ох, днес пак ми беше "разтоварващ ден" BlushС някои съфорумки и мъжовете ни ходихме на кръчма и естествено пих и ядох.
Най-смешното беше като си поръчвах салата.
Питах колко грама са доматите, краставиците и сиренето JoyИ държах да има 9 маслини Joy

# 258
  • Мнения: 819
  Бомбе стига с тия разтоварващи дни вече де... #2gunfireТи през ден я подкара. newsm34Още дълго ще го гледаш жълтото поле през кривия макарон smile3511

# 259
  • София
  • Мнения: 1 892
     Момичета, видяхте ли доктора какво клипче си е сложил на скайпа ?  Simple Smile Танцуващите фонтани !  Hug Как ми се щ да ги видя на живо някой ден... Sunglasses
     А на мен английска сол не ми е давал, ама и аз нямам такива проблеми де. На мойта колежка май и беше дал ленено семе, ама не съм сигурна.  newsm78
 

# 260
  • Мнения: 10 758
  Бомбе стига с тия разтоварващи дни вече де... #2gunfireТи през ден я подкара. newsm34Още дълго ще го гледаш жълтото поле през кривия макарон smile3511
Уф, кажи кво да правя ooooh!
Миналата събота беше 5-годишнината на форума, вчера ходих на Стрелче на щерка й на рожден ден, днес пак на лек купон ooooh!.
Уф, май ще си направя само съботата "разтоварваща".Не мога иначе бе хора.И аз съм човек Flutter
Е, поне салатата ми беше с мярка Joy

# 261
  • Мнения: 10 758
     Момичета, видяхте ли доктора какво клипче си е сложил на скайпа ?  Simple Smile Танцуващите фонтани !  Hug Как ми се щ да ги видя на живо някой ден... Sunglasses
     А на мен английска сол не ми е давал, ама и аз нямам такива проблеми де. На мойта колежка май и беше дал ленено семе, ама не съм сигурна.  newsm78
 
Тц.Не съм го гледала.Утре ще си го пусна Peace

# 262
  • София
  • Мнения: 1 892
http://www.vbox7.com/play:e07fcc85   Поздрав за всички симеоновки !   bouquet

# 263
  • Мнения: 1 218
Мерсаж Мирен4е   newsm51 много са гоцки фонтанките
Явно форума се е гътнал да спи ...
Само ние с теб безчинстваме нощеска из нета  smile3502
 Аз викам да взема да си легам, 4е ако ми пристърже корема и ще омета хладилникот  Embarassed и после ще има килинг йор селф   smile3538  Ко ше кажеш  smile3507

# 264
  • София
  • Мнения: 1 892
Аз днес спах до обяд  smile3506 Пускам си сега един филм, докато си ям млекцето, пък дано ми се приспи, че иначе... 1countingsheep  smile3540

# 265
  • Мнения: 10 758
http://www.vbox7.com/play:e07fcc85   Поздрав за всички симеоновки !   bouquet
Ммммммммм....супер CrazyМерси, Миренка Hug

Ох, като кажете симеоновки и аз си мисля, че е щото съм от Симеоново, и мамче-миа и тя Joy Joy Joy
Не може ли да сме огнените?По-страстно звучи Twisted Evil

# 266
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Уау, Миренка, благодаря ти за поздрава  Hug
Фонтание доста ми напомнят тези в Барселона. Пожелавам на всички да отидат и да ги видят - изживяването е просто неописуемо когато си там, на място.

Аз снощи сгафих доста - 100 ракия със салата, после една голяма свинска пръжолка  Embarassed и след това не правих вечерната закуска, тъй като с вечерята приключихме към 11 часа

Какво ще кажете за дългите вечери, които приключват към 11-12 часа? Как стои въпроса после със вечерната закуска? Или - аз в почивните дни обичам да си поспивам - тогава пък изпускам сутрешната закуска и преминавам направо към обяда.
Май съм в голяма грешка, а? Как мислите?

# 267
  • Мнения: 10 758


Какво ще кажете за дългите вечери, които приключват към 11-12 часа? Как стои въпроса после със вечерната закуска? Или - аз в почивните дни обичам да си поспивам - тогава пък изпускам сутрешната закуска и преминавам направо към обяда.
Май съм в голяма грешка, а? Как мислите?
Миииии.....не знам Rolling Eyes

# 268
  • София
  • Мнения: 2 840
Айде, който не се стиска, да ми пусне режима, моля.
Наистина съм болна и нийде не излизам.
Предчувствам тоталише освинише.
А няма как да не ям, пия лекарства и ми става лошо.

Не се опитвам да спестя кинти, честно.
Мисля, забелязахте,че де що има илач по въпроса, книга, магическо бельо и т.п. всичко е било закупено.Не ми е до 50 лв.

# 269
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравейте ,мацки...слабеете ли... Hug
Я ми кажете ..мога ли да звънна сега да си запиша час или по-добре утре.

Общи условия

Активация на акаунт