фирма "Василка" - доволни ли сте

  • 17 594
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Аз имам фирма започистване в провинцията и това което мога да те посъветвам е, че не е много уместно да си вземеш просто жена да ти почисти. Чистенето на стъкла след ремонт се прави със специялни инструменти, а ако не се улучи концентрацията на препарата, може да ти коства падане на фугите на плочките. Ние похабихме едни така когато още се учехме.. Embarassed Добре, че човека не ни накара да ги плащаме..В София обаче мога да ти дам телефон на хора които чистят само стъкла.

# 16
  • Мнения: 2 577
........Чистенето на стъкла след ремонт се прави със специялни инструменти, ......

Затова още преди да съм се нанесла, само след почистването и дограмата и стъклата ми са за смяна #2gunfire. Имам прозорци, на които изобщо не мога да си помисля да вдигна щорите

# 17
  • Мнения: 463
........Чистенето на стъкла след ремонт се прави със специялни инструменти, ......

Затова още преди да съм се нанесла, само след почистването и дограмата и стъклата ми са за смяна #2gunfire. Имам прозорци, на които изобщо не мога да си помисля да вдигна щорите

ами аз няма да чистя прозорци, те не са чак толкова замърсени, че да трябва да се използват специални инструменти, вместо аз да си ги изчистя с Bingo или нещо подобно. проблем ми е подовата настилка, която е много замърсена от латекс и други такива. ама след твоя разказ, Amelia,  нямам вече грам желание да викам фирма. и без друго ремонтът ми беше извършен от много некадърни майстори и достатъчно си изпатих. не ща да си патя сега и от фирма за чистене. понастоящем мъжо е моята василка и той хлузка вечер пода. аз след това ще правя финото почистване, макар да съм преуморена от бач.

# 18
  • Мнения: 8
pvc дограма се чисти идеално от мазилка и боя с кореселин знам го от опит

# 19
  • Мнения: 77
Василка-НЕ.В къщи праха мокета в хола,после го изхвърлихме.Така хубаво го наводниха,че .... #2gunfire

# 20
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз мислех да ги викам да чистят след ремонта у нас, ама като им гледам цените, то златно ще ми излезне това чистене Sad баща ми на неговата къща викна 2 момичена и за 50лв му измиха ВСИЧКИ прозорци, които са безумно много. Така че и според мен варианта с някоя жена, която чисти офис или нещо подобно е по-удачен от това да си набуташ парите в някоя прехвалена фирма, дето ще те претупат и няма да си доволна после Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
И аз да си кажа-виках ги за цялостно почистване вкъщи. Не съм доволна. Взеха доста пари, а:
1. Бяха се скатавали и местата, които не се сетих да проверя, откровено бяха прескочили (примерно плочките под мивките)
2. Бяха изкъртили/счупили разни неща (примерно закачалки и др.), които внимателно бяха закрепили обратно по местата им
3. Накрая шефчето взе да ми се прави колко трудна работа били свършили с цел да дам бакшиш. Е, как да стане тая работа?
Сега викаме друга фирма http://www.chisto.bg/ - Еми евала Peace Ама понеже всичко е въпрос на хората, които работят, мнението ми е за Пловдив, незнам за София.

Общи условия

Активация на акаунт